Oblečení z druhé ruky

Femina.cz > Fóra > Móda > Oblečení z druhé ruky

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501883
    d
    danikk
    Účastník

    Já radši nakupuju v akcích apod. super se dá nakoupit v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech 😉

    • #501931
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Jojo tam se dají vybrat krásný věci za super ceny 🙂

  • #501685
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, zkoušela jste některá tu jejich eko výzvu https://www.genesis-eshop.cz/eko-vyzva? Jak to celé funguje? My máme docela dost oblečení, které je moc hezké, ale už ho neunosíme a vyhazovat ho teda nechci 🙂

  • #497155
    A
    Alousek
    Účastník

    Taky jsem se tady k tomu eshopu dostala a vůbec jsem nečekala, že si tam vyberu tolik věcí ! Oblečení mi přišlo v bezvadném stavu a rozhodně se chystám na další objednávku, protože chci oživit šatník a za ty peníze to bude velmi snadné 🙂

    • #498097
      P
      Polinko
      Účastník

      Ahoj, já bych se chtěla zeptat, kam oni doručují objednávky z e-shopu?

    • #497832
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Jako je pravda, že pokud najdeš kvalitní second hand, tak se ty nákupy oblečení vyplatí. Ten Genesis nabízí hezké oblečení?

      • #498367
        P
        Polinko
        Účastník

        Jako jo, už jsem se na jejich nabídku taky koukala 🙂 Ale co to doručení? Píší, že doručují do penguin boxů. To je co?

        • #499830
          K
          Katchorka
          Účastník

          Tak oni doručují jednak do těch penguin boxů a jednak mají i jiné způsob doručení. Tady se mrkni https://www.genesis-eshop.cz/moznosti-dopravy a můžeš si vybrat, jaké to doručení ti bude vyhovovat.

          • #500670
            P
            Polinko
            Účastník

            Aha, super, díky moc. Už jsem se na ty boxy dívala a musím říct, že jsem to ani nevěděla, ale jeden mám tady kousek od domu. Už jsem si na genesis objednala a doručení teda pro mě extra pohodlný.

  • #497109
    j
    jandulka25
    Účastník

    Genesis-eshop se mi moc líbí, taky ráda nakupuji na netu. Jsem spokojená, že i když mi oblečení nevyhovuje tak ho v pohodě můžu bezplatně do 14 dnů vyměnit.

    • #497272
      g
      giska
      Účastník

      Já využívám doručení do Penguin Boxů je zdarma při jakékoliv objednávce.  Doručení trvá cca 3 dny.

      • #497318
        l
        leoneska
        Účastník

        Můžete ho taky  sdílet s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Využívám to.

    • #497115
      M
      MakMak
      Účastník

      Jo? Tak to je super. Já jsem se tam právě dívala, protože potřebuju hodně obměnit šatník a taky ho doplnit. Bude jaro, tak to je nejlepší doba na to to zrealizovat. Jako musím hlavně říct, že ten Genesis má super ceny.

      • #499834
        K
        Katchorka
        Účastník

        Jojo, to máš pravda. Já tam vždycky oblíknu celou rodinu za pár korun 🙂

  • #496468
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj 🙂 Já mám super zkušenost se second handem https://www.genesis-eshop.cz/. A fakt ho můžu doporučit. Mají oblečení za pár kaček, široký výběr a co jsem tam koupila, tak kvalita ok. Doporučuju.

  • #496001
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj holky, nakupujete oblečení v secondhandu? Pokud ano, tak v jakém? Jako myslím, že spoustu věcí se dá koupit z druhé ruky, protože kolikrát je zachovalé a není potřeba kupovat neustále nové a nové věci. Ale je to můj názor. Jaký na tuto modu máte vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist