Oblečení

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Oblečení

Zvolené téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506531
    k
    katkakatule
    Účastník

    Hezký a kvalitní věci podle mě mají v galerii Harfa v pražských Vysočanech. Kdo jste z okolí tak určitě zajděte, mají tam dobrý okruh značek.

    • #508231
      b
      barcca
      Účastník

      Teď tam je nově suprový obchod s dětským oblečením, doporučuju už dlouho jsem nikde neviděla tak hezký dětský oblečení 🙂

    • #506608
      b
      bertikber
      Účastník

      Tam taky chodím moc ráda, vždycky koupím hezký věci, letos jsem tam koupila už hodně vánočních dárků 🙂

      • #506719
        k
        katkakatule
        Účastník

        Já taky většinu sehnala tam, vzala jsem tam dceru i na jejich vánoční dílničky a moc se jí to líbilo 🙂

  • #506378
    g
    giska
    Účastník

    Já jsem o merino četla a je prý skvělý, uvažuji nad ním pro syna do školky.

    • #506486
      k
      kikajda
      Účastník

      Do školky jsou skvělý například kamaše od crawler-shop. Mají vysoký pás, tak nemají děti holé záda a jsou místo punčoch.

      • #506819
        g
        giska
        Účastník

        Já už jsem zkusila něco objednat, tak jsem zvědavá, až si to vyzvednu.

  • #505490
    m
    michala69
    Účastník

    Tak ono je dobré i oblečení s termoregulačním materiálem Outlast, který snižuje pocení až o 40%.

    • #505689
      K
      Kryska
      Účastník

      Aha a jaká značka tady s tím materiálem pracuje? Tady s tím jsem se ještě nesetkala.

      • #505741
        m
        michala69
        Účastník

        Jde o českou značku Little angel. Mají tady s tím materiálem jak oblečení pro děti, tak i fusaky. Mám toho od nich spoustu a se vším jsem maximálně spokojená. Cena odpovídá kvalitě, takže není třeba nakupovat haldu oblečení, protože tady ty jejich věci něco vydrží.

  • #504924
    f
    femuska
    Účastník

    Kupujete někdo merino pro děti?

    • #504941
      k
      kikajda
      Účastník

      Ano, já nakupuji většinou už jen merino. Je to skvělý v zimě i v létě.

      • #505402
        f
        femuska
        Účastník

        Já ho znám na zimu, ale v létě není v něm horko?

        • #505534
          k
          kikajda
          Účastník

          Není, dobře odvádí vlhkost, takže se miminko nepropotí a není mu pak zima. Zároveň je merino prodyšné a když třeba miminka slintají, tak na kůži vlhkost necítí.

          • #505626
            f
            femuska
            Účastník

            Tohle jsem nevěděla, doporučím sestře, neteři teď rostou zoubky a stěžuje si, že je pořád mokrá.

          • #505975
            k
            kikajda
            Účastník

            Ano určitě, ať to vyzkouší. Bude nadšená.

          • #506967
            k
            kikajda
            Účastník

            Já jsem zkusila dvě body objednat, dám jí to jako dárek.

  • #504735
    z
    zvonilka
    Účastník

    Já se teda dětem od mala kupovat oblečení kvalitní, protože se prostě vyplatí. Ano, je možná dražší, ale vydrží a není potřeba neustále dokola kupovat nové a nové oblečení 🙂 No, jinak co se týká velmi kvalitního oblečení, tak to kupuju na shopu crawler-shop.cz, protože oni šijí z merino vlny, která je skvělá, kvalitní, vhodná pro citlivou pokožku a pro alergiky.

  • #504722
    R
    Rikina
    Účastník

    Tento tip na kvalitní outdoorové oblečení pro děti vítám. Kvalitního oblečení není nikdy dost.

  • #504641
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Neznám je, ale mají prodejnu přímo v Praze. Moc se mi líbí, že mají kvalitní prodyšné oblečení , které vydrží dětem dvě sezony.

  • #504337
    A
    Andryna
    Účastník

    Dětem nakupuji oblečení na webu promaledobrodruhy.cz. Mají krásné slušivé oblečení, jak pro malé děti, tak i pro větší.

    • #504473
      z
      zuzuša
      Účastník

      Promaledobrodruhy znám, moc ráda u nich nakupuji. Hlavně v tomto období volím  kvalitní nepromokavé oblečení, které opravdu nepromokne a neprofoukne, nemusím s sebou konečně tahat batoh s náhradním oblečením, abych děti mohla převléknout.

      • #504565
        l
        leoneska
        Účastník

        Koukala jsem na jejich  https://wwwpromaledobrodruhy.cz. zaujal mě velký výběr oblečení, obuv, batohy, láhve, pláštěnky a doplňky.

  • #500558
    m
    milka8
    Účastník

    Já ráda nakupuju na https://www.zoot.cz/ mají super výběr i ceny 🙂

    • #500601
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Děkuju za dobrej tip, už mám objednávku na cestě 🙂

      • #500876
        m
        milka8
        Účastník

        Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila 🙂

  • #500429
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení. Chtěla bych dětem koupit nějaké značkové kousky, nejlépe z jednoho eshopu ať neutrácím za poštovné 🙂

    • #500701
      a
      adullkahron
      Účastník

      Dost se dá ušetřit tím, že věci koupíš z druhé ruky 🙂 třeba eshop genesis má super výběr 🙂

      • #500718
        V
        VeveruškaP
        Účastník

        V jakém stavu to oblečení mají?

        • #501551
          A
          Alousek
          Účastník

          Mám od nich celkem dost oblečení i doplňků a nikdy se mi nestalo, že bych něco vracela 🙂

        • #501177
          a
          adullkahron
          Účastník

          Stav oblečení je velmi dobrý, podle mě nepřijímají jenom tak nějaké a fakt mají hezké kousky 🙂 však se koukni co všechno mají je z čeho vybírat 🙂 https://www.genesis-eshop.cz/

  • #500422
    m
    michaela77
    Účastník

    Kde kupujete dětem oblečení? Sdílejte tipy na osvědčené e-shopy, děkuju 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist