Nosítko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Nosítko

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 5 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #459114
    A
    Alecca
    Účastník

    No, tak to je snad jasné. Jako šetřit se dá všude a na všem, ale na dětěch prostě ne. V žádném případě se to nevyplatí!

  • #457718
    A
    Anka45
    Účastník

    Hlavně, je třeba si říct, co je pro mimi nejdůležitější a bezpečné. Co nese nejmenší rizika a až potom se koukat na peníze. A než něco levnýho a nebezpečnýho, tak raději nic!

  • #455544
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Tak jsem se na tu Manducu koukala a jako přijde mi docela drahá, ale ty nosítka, teda ty kvalitnější, se asi tak pohybují, že? Ty jsi ji koupila na Babyplace, že? Na kolik tě tam vyšla?

  • #453546
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, já osobně nedám na nosítko dopustit. Je ale důležité, abys vybrala opravdu nosítko a ne visítko!!! A v tomto případě tedy rozhodně doporučuji Manducu. U ní je záruka, že se jedná o vyhovující nosítko. https://www.babyplace.cz/nositko-manduca-belly-buton/

  • #435935
    s
    simona.vrbova
    Účastník

    Ahoj, nosítko jsem měla koupené už před narozením syna, protože si ho hodně pochvalovala sestra. Nosili jsme od 3 měsíce, aspoň jsem  ho potom nemusela nikde shánět. Máme toto nosítko Womar, cca necelé 2 tisíce a jsme moc spokojeni. Ještě jsem zvažovala nad šátkem, ale asi bych měla problémy s tím zavazováním.

  • #435311
    l
    libuse86
    Účastník

    Maminky, mám dotaz… Co pořizujete do výbavičky pro mimi? Co nosítko? Kdy koupit? Až po porodu nebo už ho mít doma nachystané?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist