Nosítko pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Nosítko pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel l libuse86 a poslední změna proběhla před 7 měsíců.

• Autor
    l
    libuse86
    Účastník

No, holky, já teda nevím, ale mě se nejvíc osvědčilo nosítko Manduca. Asi bych jiné ani nekupovala, no…

z
    zvonilka
    Účastník

Holky, moc vám děkuji za reakce. Já jsem o tom Babybjorn nosítku dost uvažuvala už před tím, jen jsem chtěla znám názory ostatních 🙂 Děkuji.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Ahoj holky… Nosítko nemám, ale moje setra ano. Je s ním teda moc psokojená. I já v něm občas malou vezmu. Je moc pohodlné, a to teda jak pro mě, tak i pro malou. Je v něm klidná, krásně spinká. Jinak ségra má konkrétně toto – https://www.babyconcept.cz/Ergonomicke-nositko-Babybjorn-ONE-Denim-Grey-Cotton-mix-d149.htm

M
      Misanecek
      Účastník

Já se přidávám jako spokojený uživatel 🙂 Rozhodně doporučuji. Nosítko je pohodlné 🙂 A hlavně vyhovuje všem standardům 🙂

L
    Lilianna
    Účastník

No, tak tohle téma mě zajímá 🙂 Budu sledovat 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj všem 🙂 Mám dotaz… Jaké nosítko pro mimi se vám osvědčilo? Šátek nechci opravdu jen pená nosítka. Na trhu jich je hodně, takže v tom trochu tápu…

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist