Nosítko pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Nosítko pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 5 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #460155
    A
    Anka45
    Účastník

    Já bych taky neexperimentovala. Manduca je osvědčené nosítko, je všemi odborníky doporučované, čili u něj je jistota, že dítě bude zdavě prospívat.

    • #461430
      L
      Lilianna
      Účastník

      A od kolika měsíců (týdnů) se v manduce dají nosit mimi? Aby jim to neuškodilo? Nebo je to podle velikosti miminka?

  • #435286
    l
    libuse86
    Účastník

    No, holky, já teda nevím, ale mě se nejvíc osvědčilo nosítko Manduca. Asi bych jiné ani nekupovala, no…

  • #432307
    z
    zvonilka
    Účastník

    Holky, moc vám děkuji za reakce. Já jsem o tom Babybjorn nosítku dost uvažuvala už před tím, jen jsem chtěla znám názory ostatních 🙂 Děkuji.

  • #431234
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky… Nosítko nemám, ale moje setra ano. Je s ním teda moc psokojená. I já v něm občas malou vezmu. Je moc pohodlné, a to teda jak pro mě, tak i pro malou. Je v něm klidná, krásně spinká. Jinak ségra má konkrétně toto – https://www.babyconcept.cz/Ergonomicke-nositko-Babybjorn-ONE-Denim-Grey-Cotton-mix-d149.htm

    • #431601
      M
      Misanecek
      Účastník

      Já se přidávám jako spokojený uživatel 🙂 Rozhodně doporučuji. Nosítko je pohodlné 🙂 A hlavně vyhovuje všem standardům 🙂

  • #430445
    L
    Lilianna
    Účastník

    No, tak tohle téma mě zajímá 🙂 Budu sledovat 🙂

  • #430028
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj všem 🙂 Mám dotaz… Jaké nosítko pro mimi se vám osvědčilo? Šátek nechci opravdu jen pená nosítka. Na trhu jich je hodně, takže v tom trochu tápu…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist