Nesoustředěnost při práci

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Nesoustředěnost při práci

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #485502
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Holky, zkuste https://www.zazracnaosmicka.cz/ doporučil mi jí kolega když jsme se bavili o něčem podobným a musím říct, že je to fakt zázrak. Dalo by se říct, že je to energeťák akorát, že složením se vubec nedá přirovnat těm klasickým z obchoďáku. Obsahuje jenom přírodní a zdravý věci, jako např. matchu, guaranu, mct olej a další. Já už ho piju přes týden a asi už nepřestanu 😀

    • #486413
      N
      Nivea
      Účastník

      Tak musím říct, že Osmička mi zabírá úplně perfektně. Nejen, že mám v práci víc energie a líp se soustředím, ale cítím se líp celý den, takže paráda, nejlepší věc za dlouhou dobu, kterou je zkusila. Díky!

      • #486490
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Tak to jsem fakt ráda, že jsem dobře poradila. My na ní teď v práci jedeme už všichni 😀

        • #486698
          N
          Nivea
          Účastník

          U nás to tak dopadne za chvíli asi taky, kolegové už chodí vyzvídat :))

  • #485348
    N
    Nivea
    Účastník

    Tak to jsme na tom podobně, taky jsem na home office a nevím jestli to je nedostatkem podnětů od kolegů a pracovního prostředí, ale taky mám pocit, že jedu jenom tak na 70 procent, co bych normálně měla za den přetahuju do dalšího apod…

    • #485422

      kvapik
      Účastník

      Přesně! Tak to znáš. Jeden čas jsem jela dost na kafi, ale neděla mi to moc dobře na žaludek a navíc mám po chvíli pocit, že mě vypne ještě víc než jsem byla předtím.

      • #485455
        N
        Nivea
        Účastník

        Jojo kafe takhle funguje, chvíli máš pocit, že tě nastartovalo, ale potom přijde ještě větší útlum…

  • #485231

    kvapik
    Účastník

    Zdravím všechny, poslední dobou mám při práci problém se soustředit a jet na plný obrátky. Nevím jestli to je tím, že jsem na home office nebo to má něco s jarní úvanou každopádně se už potřebuju konečně nějako nakopnout. Takže jestli máte tipy jak na to, sem s nima. Předem díky 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist