Nedostatek železa

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Nedostatek železa

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #476604
    m
    michala69
    Účastník

    Ono má to železo takový vliv na trávení ? Zatím s ní nemám žádnou zkušenost, ale vím, že ho bere mamka, tak se jí musím schválně zeptat jestli má taky nějaké problémy.

    • #476694
      i
      irishanova
      Účastník

      Má Míšo a hodně velký. Při užívání železa dochází v hodně případech k zácpě a dalším potížím. Jestli mamka bere klasické železo, tak ať se mrkne tady na ten přípravek http://www.captafer.cz pokud na něj přejde tak se jí rozhodně uleví.

  • #475418
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý večer, zkuste si v lékárně pořídit Captafer. Mě pomohl, i když sám železo neobsahuje! Jen napomáhá tělu vstřebávat železo ze stravy.

    • #475511
      V
      Viola_S
      Účastník

      Dobrý den, nemáte prosím odkaz, kde bych si o něm mohla přečíst víc informací? Děkuji.

      • #475654
        M
        MájinkaS
        Účastník

        Dobrý den, tady je odkaz https://www.captafer.cz/, najdete tam veškeré důležité informace. Určitě doporučuji vše pročíst, mají tam i seznam potravin, které železo obsahují.

        • #475712
          V
          Viola_S
          Účastník

          Zdravím, tak díky moc, vše pořádně pročtu a objednám.

  • #475383
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, dejte si prosím pozor na užívání klasického železa, mě totiž dělalo hodně zle na zažívání a nemohla jsem ho vůbec užívat.

    • #476344
      i
      irishanova
      Účastník

      To jsem na tom úplně stejně, takže poslední asi půl rok beru captafer, po kterém se mi to upravilo a zažívání dalo díky bohu dopořádku.

  • #475355
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý večer,doporučíte mi nějaký doplněk stravy, který mi dodá železo? Jsem hodně unavená a bez energie. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist