Natahovací plenky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Natahovací plenky

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507642

    Já kupuju plenky od Moltex Pure & Nature. A mají od miminek až po větší děti. Mají právě i natahovací plenky. Doporučuju od nich i vlhčáky. Celková ta péče pro děti je od nich super.

    • #507800
      M
      Misanecek
      Účastník

      Jo? 🙂 Mají i natahovací plenky? To je super, mrknu na ně… Kde je kupuješ?

  • #502737
    f
    femuska
    Účastník

    Syn má teď natahovací plenky. Jsou to Happy Bella, už sebou hodně šije a byl problém mu dát klasickou plenku.

    • #502839
      m
      martusi
      Účastník

      Já když jsem viděla přebalovat kamarádku, tak to mi připadalo jako boj v ringu. Mají i pro nejmenší miminka?

      • #502843
        f
        femuska
        Účastník

        Ano ty jsou s výkrojem na pupík od narození. https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/before-newborn-2 mají ho první dvě velikosti.

        • #502889
          m
          martusi
          Účastník

          Výkroj na pupík? To jsem na plenkách neviděla ani o tom neslyšela.

          • #503350
            f
            femuska
            Účastník

            Já jsem to viděla až poprvé u Happy Bella, a je to skvělá věc.

          • #504026
            j
            jandulka25
            Účastník

            Viděla jsem, že mají i kosmetiku pro děti. Tu máte?

          • #504082
            f
            femuska
            Účastník

            Ano jmenuje se Bella Happy sensitive, mám ji teď asi dva týdny. Zatím jsem s ní spokojená, tak uvidíme dál.

  • #500123
    K
    Kandina
    Účastník

    Holky, taky plenky zkusím – kupuju tu nejvíc propagovanou značku, ale spokojená nejsem. Co jsem si pročítala diskuze – plenky od Bella Happy jsou dost oblíbené.

  • #500034
    E
    Esterinda
    Účastník

    Taky kupuju plenky Bella Happy – jsou super, neprotečou, jsou prodyšné a tyto natahovací navíc i pohodlné.

  • #499931
    D
    Danka.m
    Účastník

    Super jsou natahovací plenky, lehce a ve vteřině dítě přebalíte 🙂 Kupuju tyto plenky https://www.mall.cz/plenky-bella/bella-happy-pants-maxi-814-kg-44-ks Jsou výborné.

  • #499855
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Dobrý den, jaké dobré natahovací plenky kupujete, poradíte? Syn má rok a přebalit ho je problém.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist