Národní Pokladnice mince zdarma

Femina.cz > Fóra > Zábava > Národní Pokladnice mince zdarma

Zvolené téma obsahuje celkem 65 odpovědí. Do diskuze (36 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel T Timika a poslední změna proběhla před 1 dnem, 20 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516562
    B
    Balina
    Účastník

    Tak tohle mi fakt udělalo radost, letos bude mít můj děda kulatiny (70) a na Pokladnici teďka mají minci s Mou vlastní od Smetany. Děda je starý muzikant, hraje na klavír a i když tomu už teďka moc nedá kvůli gramlavým rukám, tak už vím aspoň, co mu k narozeninám dát. To mu určitě udělá radost. 🙂

    • #517665
      T
      Timika
      Účastník

      Nebýt týhle mince v nabídce, tak ani nevím, že má Smetana nějaké výročí. To se mi na nich líbí, vždycky umí udělat k nějaké pěkné příležitosti i památku v podobě mince.

    • #517276
      F
      Frenkye
      Účastník

      Mně už dorazila a netrvalo to ani moc dlouho, opět překvapili. Myslím si, že je to jedna z těch povedenějších mincí za takovýhle peníze.

    • #516874
      C
      Císařka
      Účastník

      Viděla jsem jí tam v nabídce, je za fajnový peníze, tak snad jich mají dostatek a nebude trvat její doručení 🙂

  • #514565
    M
    Mikajlka
    Účastník

    Zdravím dámy, schválně bych si chtěla vyslechnout váš názor, jestli je to blbost a nebo dobře mířená myšlenka. Našla jsem teďka u Národní pokladnice minci s Mickey Mousem, mají to k příležitosti výročí Disneyho. Mně se moc líbí, je i za hezký peníze, tak zvažuju, že bych jí dala jako dárek třeba k Vánocům našemu malými. Doplním, že mu je teda už 15, takže není už tak úplně malý, ale disneyovky má rád, tak asi jako furt já. Myslíte, že je to dobrý nápad a nebo mu to bude připadat trapný 😀

    • #515831
      M
      Moniqa
      Účastník

      Mikajlko a viděla jste tu Mickeyho vánoční minci? Je teda o něco dražší, než tu na co koukáte vy, ale zas tam máte záruku vyšší mincovní kvality a je to jen o pár kusech, tak to třeba může mít pro vás i nějakou hodnotu kvůli stříbru. 🙂

      • #515995
        M
        Mikajlka
        Účastník

        Musela jsem se na ní podívat, protože jsem o ní neměla vůbec tušení, ale cenově je to opravdu mimo můj rozsah, co si můžu dovolit. Ale teď už je to beztak jedno, už mi přišla ta levnější, takže bude nadílka pod stromeček 🙂

    • #514809
      O
      Orencie
      Účastník

      Zahlídla jsem to na FB, že to zrovna mají v nabídce, tak jsem na to i koukala a lidi se tam po tom docela ptali 🙂 přijde mi to roztomilý a mají k té příležitosti mít snad i nějakou celou kolekci, ale zas jestli to chcete pro kluka, tak určitě ocení i tu samostatnou. To jsem viděla, že je za dvě kilča snad, tak to mi přijde taky dost v poho 🙂 Asi bych klidně do toho šla, jestli to rozmýšlíte 🙂

      • #515171
        M
        Mikajlka
        Účastník

        Prohlížela jsem si i ten zbytek, jako kdo asi je vyloženě sběratel, tak tu celou kolekci bude schopný ocenit, ale pro mě a jako dárek mi přijde právě vhodná jen ta stříbrná a za tu cenu mi to přijde hodně fajn. 🙂

  • #512146
    L
    Luysinda
    Účastník

    Nevíte, jestli mají nějaký rozdíl v dodací lhůtě při objednávce po telefonu? Volali mi od Národní pokladnice s nabídkou, už kolikrát jsem si z webovek něco brala, ale takhle teďka prvně a zapomněla jsem se zeptat, kdy mi to asi tak dorazí. Nemáte někdo tucha?

    • #515830
      M
      Moniqa
      Účastník

      Není. 😉

    • #512172
      K
      Kristysss
      Účastník

      Nemyslím si, že v tom bude nějaký rozdíl. Podle mě to bude braný jako klasická objednávka, takže jak to běžně posílají do těch cirka 14 dnů to určitě přijde. 😉

      • #513684
        L
        Luysinda
        Účastník

        Tak se vracím zpět a rozdíl tam žádný nebyl, klasika jak jsem u nich zvyklá, tak mi to přišlo, takže na pohodu i pro další 😉

        • #513869
          K
          Kristysss
          Účastník

          Jsem vám to říkala, že to bude v pohodě v tý klasický době, jak to posílají 😉

  • #509396
    K
    Kristysss
    Účastník

    Opět mají další minci zdarma, tak přidáváme doma do sbírky, už máme asi tak čtyři 🙂

    • #510334
      O
      Orencie
      Účastník

      Já už ani nevím, z toho co doma máme, co bylo zadarmo a co jsme reálně platili 😀 ale sbírku odsud už máme celkem pěknou 🙂

    • #509688
      M
      Marsy
      Účastník

      Mně už i dorazila, pořád to mají stejně udělané. 🙂 Tuhle jsem měla zadarmo, ale tu další v návrhu, tu bulu už jsem nebrala. Tohle mě baví, že za to nic nedám 🙂

      • #511357
        M
        Martenska
        Účastník

        Taky jsme si jí nenechali utéct teda spíš manžel, ten to má jako koníček a sbírá od nich podobné mince 🙂

  • #509145
    T
    Trina
    Účastník

    No tak mně se tu podařilo sehnat moc pěkný dárek pro naší babičku, který letos na velikonoce vychází narozeniny, tak jsem jí tu objednala minci ve tvaru kraslice, které je vyzdobená i dřevem a přišla i v moc pěkné dřevěné kazetě. Tak doufám, že jí to udělá radost jako mně, jinak budu asi naštvaná, protože jinak už nevím, co jinýho bych jí dala 😀

  • #507949
    m
    marketis
    Účastník

    Po roce zas lovím na Pokladnici dárek a normálka už tam mají udělanou medaili s portrétem novýho prezidenta. Tomu říkám teda supr fofr, ale je to jen limitka o pár kusech, tak si myslím, že to moc dlouho nepotrvá a bude fuč. A generál si tam je vcelku i podobný. 🙂

    • #508050
      E
      Esterka001
      Účastník

      Joo něco jsem postřehla i na internetu, že tam prolítlo, že známky nechce, ale minci má. A co, tak jako mně přijde v pohodě, hlavně tohle bude prezident, který nás aspoň bude umět reprezentovat, tak ať tu minci klidně má. Pořizovat si jí spíš nebudu, jestli ještě vůbec je, ale cenou mi přijde ok.

      • #508157
        m
        marketis
        Účastník

        Já proti tomu také nic nemám, jen konstatuji, jaký fofr to byl. A než jsem stihla vybrat dárek na pokladnici, tak generál už je vyprodaný, takže evidentně o tu limitku zájem byl. Myslím si, že by to beztak zmizelo ať by ta cena byla jakákoliv. Jde o to téma. 🙂

        • #508649
          L
          Lettia
          Účastník

          Tak my si jednu objednali a už nám i přišla. 🙂 A přesně jak tvrdíte, když jsme chtěli ještě jednu jako dárek, tak už byly pryč. :/ Tak máme alespoň jednu pro nás na památku teď už teda ofiko našeho pana prezidenta 🙂 koukali jste na to včera? Já normálka bulela při tý inauguraci 😀

          • #508762
            m
            marketis
            Účastník

            Byl to doják, ale udržela jsem se 😀 Hlavně oba vypadají opravdu reprezentativně, takže konečně pár na který se dá koukat a celkově když vidím tu podporu od lidí, tak doufám, že za těch pět let s ním, se to tu zas zvedne. Myslím si, že ten si zrovna tu minci i zaslouží mít. To sledujte, třeba ještě nějakou přidají, pokud o to bude zájem, těžko říct 🙂

  • #502505
    J
    Julina
    Účastník

    Ahoj, musím se vám pochlubit, objednala jsem si ke konci července ke svým narozeninám medaili Míru a má strašně krásnou ražbu, tak kdybyste někdo nevěděl, co komu dát, tak mohu doporučit, je teda z humania, ale je fakt krásná. 🙂

    • #503093
      C
      Comtess
      Účastník

      Díky za tip, teď teda zrovna nic objednávat nepotřebuju, ale za chvíli jsou zas Vánoce na krku, tak se to bude hodit, jsem zvědavá, jestli budou zas nějaké vánoční motivy, ty mám ráda, loni jsem jednu dávala od pokladnice pod stromeček a udělala radost.

      • #505416
        M
        Moniqa
        Účastník

        Teďka už se tam postupně na Vánoce věci rýsují, třeba mě dost zaujala ta stříbrná vločka s krystaly. Na tu mám spadeno, ale ještě chci vyčkat jestli něco nepřibude, než bych objednala 🙂

        • #506962
          F
          Flou
          Účastník

          Já letos měla celkem omezený rozpočet, takže jsem připravená dát každému po jednom dárku. U táty jsem dost váhala, co vybrat a nakonec jsem mu opět vybrala ten kalendář s mincemi, má ho v pracovně, tak snad mu udělá opět radost, když to má v podstatě dva v jednom 🙂

          • #507061
            R
            Radina
            Účastník

            Já jsem dávala kalendář a ještě jednu minci k tomu, nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem to sfoukla oběma najednou a dobře jsem udělala. Ta radost je pak k nezaplacení 🙂

      • #504085
        K
        Kristysss
        Účastník

        Já tam teda nenakupuju, že něco potřebuju, ale že se mi tam něco líbí. Teďka mám někde na cestě medaili k 30 letům Čr a úplně zadarmo. 🙂

        • #504748
          M
          Millada
          Účastník

          Taky nás zlákala, tak jen doufám, že je jakoby fakt zadarmo, když to tam psali.

  • #499050
    B
    Buchyna
    Účastník

    Ahoj, zdravím tu všechny, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdy mince od Národní pokladnice třeba kupovali na bazoši nebo na aukru. Sháním se po minci jako dárek a vyhledávač mi vyhodil i tuto možnost, tak by mě zajímalo, jestli už jste někdo lovil i tam a máte s tím zkušenosti. Díky

    • #501619
      M
      Martta
      Účastník

      Dají se tam sehnat třeba starší kousky, co už teď pokladnice třeba nemá v aktuální nabídce. Já to nezavrhuju, pokladnice má pěkný výběr, je to spíš, kdo co zrovna shání. 🙂

    • #499091
      E
      Esterka001
      Účastník

      Ty jo já už to kolikrát registrovala, že lidi dávají přes tyhle portály mince do oběhu, třeba když to mají jako dědictví a nebo podobně, ale nikdy jsem to nezkoušela a raději vždycky objednávku udělala přes jejich stránky, kde mi to přijde bezpečnější. Ale tím to samozřejmě nechci nijak zavrhovat, to je jen můj osobní pocit. 🙂

      • #499248
        n
        nikolkanik
        Účastník

        Taky jsem viděla několik inzerátů, že tam lidi dávají třeba i celý kolekce k prodeji, ale já moc nevím jak to třeba na aukru funguje, takže jsem to tam nikdy nebrala. A přesně taky pořizuju raději přímo v eshopu pokladnice. 🙂

        • #500581
          B
          Buchyna
          Účastník

          Ahoj, tak moc děkuji za vaše příspěvky, taky jsem nakonec skončila na ofiko stránkách a neriskovala to přes tyhle inzeráty. Došla jsem k tomu, že to budu mít jistější kdyby cokoliv. Objednání bylo snadný. 🙂

  • #496829
    K
    Korola
    Účastník

    Doma od nich máme jednu minci, co jsme dostali k narození dcerky, jako dárek od tchána. On je sběratel, tak to určitě ocení, ale to já nejsem, takže pro mě je to spíš na památku malý. Ale mince je jinak pěkná, to se upřít nedá.

    • #497297
      M
      Mayla
      Účastník

      Mně to přijde naopak jako pěkný gesto, víte co, vy to ocenit nemusíte, pokud pak tu minci dáte dceři, tak ona bude mít vzpomínku na dědu, o kterém bude vědět, že sběratelství měl třeba rád a bude si ho tím připomínat. V tomhle mi ta mince přijde zas jako pěkný dárek.

  • #494822
    W
    Wenitta
    Účastník

    Dobrý den, možná trochu odbočím od hlavního tématu, ale říkala jsem si, že byste třeba modly mít zkušenosti i s objednáním šperků od Národní pokladnice, když od nich máte mince. Moje maminka je velkou milovnicí perel a já na jejich stránkách objevila krásný náhrdelník i s náušnicemi a přijde mi to takové vkusné i pro dámu staršího věku, což je právě moje mami. Zajímalo by mě případně zpracování a jestli mají ty šperky opravdu pěkně udělaný, protože jedna věc jsou fotky, ale druhá věc je skutečnost. Díky

    • #500009
      K
      Karnelie
      Účastník

      Já z pokladnice brala manželovi hodinky a měl z nich ohromnou radost. Řemínek má být z kůže, tak doufám, že mu nějakou chvilku vydrží, protože vždycky všechny utahá. 🙂

    • #495230
      B
      Britney
      Účastník

      @Wenitta koukněte na FB Národní pokladnice, jestli ho teda samozřejmě máte, zrovna nějak minulý týden tam měli fotky šperků vyfocených jen tak na ruce. Skoro bych řekla, že je to focený i jen tak mobilem. A měli tam i ty perly a právě mi přišly celkově ty šperky pěkný.

      • #495640
        W
        Wenitta
        Účastník

        Mám, koukala jsem a moc děkuji. Zrovna tam mají i ten náhrdelník, takže super. Objednávám, vypadá krásně, podle fotky je vidět, že to není žádný šunt.

        • #495707
          B
          Britney
          Účastník

          Maminka bude mít jistě radost 🙂

          • #496392
            W
            Wenitta
            Účastník

            Tak holky, musím vám říct, že jsem maminku podarovala a měla z perel ohromnou radost a hnedka plánovala, kam si je vezme, takže z toho mám radost, jak se mi to povedlo. 🙂

    • #494967
      C
      Comtess
      Účastník

      K Vánocům jsme objednávali minci pro manželova tatínka, tak jsme tam i pro jeho mamku přihodili do košíku brož, která byla posázená krystaly a vypadala dobře. Hrany čistý, kamínky pěkně zasazený bez nějakýho opatlání lepidlem, mně se to jako dárek moc líbilo a myslím si, že i ta cena k tomu byla adekvátní. Určitě to nevypadalo jako brož od větví, to fakt ne 😉

  • #491662
    C
    Comtess
    Účastník

    Pokud někdo shání minci na vánoce, doporučuju Vánoční minci z ryzího zlata, už jí mám doma a je to nádhera, a cena je podle mě přijatelná.

    • #494086
      K
      Kryšel
      Účastník

      Comtess na tu jsem se také dívala, ale musím říct, že mě víc zaujala ta pozlacená mince s barevným betlémem. Já to brala spíš kvůli té symbolice, než že bych byla nějaká sběratelka, víš 🙂

    • #492528
      M
      Moniqa
      Účastník

      Já mám nachystaný ten kalendář, nemám zas tolik prostředků na každýho člena rodiny, tak tohle mi přišlo, jako nejlepší varianta za tu cenu 🙂

  • #491091
    V
    Valeriana
    Účastník

    Taky si nijak nestěžuju, prostě to přijde až to přijde, není to čerstvé mléko abych se bála, že se to po cestě zkazí. Naopak mi přijde fajn, že o tom Národní Pokladnice informuje dopředu, takže člověk ví jak se má zařídit.

  • #490009
    m
    marketis
    Účastník

    Já nevím, mě ta doba dodání nijak nevadí, jako není to úplně standardní, ale zase to není jak balíčky z číny u kterých to trvá i několik měsíců. A i když měl balíček od nich třeba někdy zpoždění tak vždycky dorazil, a po rozbalení jsem nadšená vždycky, jak když rozbaluju dárky pod stromečkem.

  • #489222
    B
    Buchyna
    Účastník

    Objednala jsem tady asi dvakrát něco pro dědu jako dárek, za mě v pohodě obchod, jen má tu dlouhou dobu dodání, jak už tu někdo zmínil.

  • #488770
    E
    Evisik
    Účastník

    Vinila bych spíš poštu, mimo koronu jsem měla balíčky většinou do dvou dnů doma, v koroně jsem byla ráda, když to přišlo za týden. Je pravda že Národní Pokladnice má dodání asi 14 dní, ale tak když s tím člověk počítá od začátku tak je to v pohodě.

  • #488423
    E
    Esterka001
    Účastník

    S tímhle obchodem mám taky svoje zkušenosti, a v celku dobré, sice se stalo že dodání objednávky trvalo skoro měsíc, to jsem byla trochu naštvaná, ale hlavně že to přišlo. Bůh ví čí to byla chyba, když byla korona, asi bych se nedivila kdyby to pošta někam zašutrovala.

  • #487897
    l
    lucipoli1
    Účastník

    Já si nemyslím že by tohle Národní Pokladnice dělala, ono by se jim to dost nevyplatilo podle mě, ono teda asi žádnýmu obchodu, ale u těch mincí si myslím že to platí dvojnásob. Můj muž od nich objednává celkem často, a už to bude i pár let co si objednal první a nikdy se nic nestalo, nedávno teda byl jenom naštvaný, protože mince přišla pozdě, ale přišla, takže nebylo co řešit.

  • #486916
    C
    Cyntthia
    Účastník

    Já mám teď čerstvou zkušenost, balíček z Národní Pokladnice mi dorazil včera, a super, jsem z toho nadšená, ale doufám že tedy žádný neočekávaný balíček čekat nemusím 😀

  • #486097
    n
    nikolkanik
    Účastník

    Klid, tohle fakt není jeden z těch obchodů, objednala jsem tu medaile mnohokrát a nikdy se mi nic takového nestalo.

  • #485865
    b
    barkka
    Účastník

    Taky mám teď v plánu ty mince objednat, a jsem ráda že se Marsy zeptala za mě, taky jsem se bála nevyžádaných zásilek, protože přesně to jsem teď zažila s babičkou, co si něco objednala bůh ví odkud…nic příjemného teda. Jsem ráda že jste mě zbavili obav z nákupu, já už se budu radši vždycky ptát. 😀

  • #485681
    M
    Marsy
    Účastník

    Paráda, tak to jste mě docela uklidnili, jdu na to a objednám to, a myslím si že to nebude jediný nákup, koukala jsem že docela často vydávají nové mince.

  • #485210
    B
    Britney
    Účastník

    Jo mě taky volali, asi dvakrát, ale nechali si vysvětlit, že si to nepřeji a už se to neopakovalo, hlavně to není neřešitelný problém. Ale žádný nevyžádaný zásilky jsem neřešila, nic takového.

  • #484854
    M
    Marti.na
    Účastník

    Taky jsem to nezažila, ale neobjednávám tak často. Jediný co jsem s obchodem řešila bylo, že mi volali s nějakými nabídkami, ale po tom co jsem řekla že nechci aby volali tak přestali, takže i to bylo v pohodě.

  • #484721
    B
    Britney
    Účastník

    Tak to se mi u Národní Pokladnice nikdy nestalo, a to mám s tím obchodem už docela dlouhou zkušenost podle mě.

  • #484394
    M
    Marsy
    Účastník

    Super, díky za odezvu, já se chtěla zeptat ještě na ty nevyžádaný zásilky, jestli to tady praktikují nebo ne, protože to jsem jednou řešila s mamkou a už to nechci řešit znova, ale vypadá to, že s tím asi nikdo zkušenosti nemá, tak to jsem ráda, to bylo jediný, čeho jsem se trochu bála, tak jdu na to a objednám si to.

  • #484171

    Lia
    Účastník

    Běžte do ní, mě se taky líbila, cena byla opravdu nula a vypadá tak jak je popsaná na webu, takže žádný strach.

  • #484000
    K
    Kristysss
    Účastník

    Taky jsem tuto minci od Národní Pokladnice objednala, zkušenosti s obchodem mám už z dřívějška takže jsem se nebála, a mohu potvrdit že vzhled mince je super, není znát že by mince byla zadarmo, je na ní odvedená stejně dobrá práce jako na těch za které jsem platila a mám doma.

  • #483889
    O
    Orencie
    Účastník

    Já mám ty mince z obou kampaní, a opravdu jsem nedala ani korunu, ale pokud byste chtěla celou tu sbírku tak potom za ty další mince už se platí, ale taky je to pořád za přijatelný peníz. Třeba u toho Karla IV. za tu další minci chtěli asi 490kč, což je pořád hodně dobrá cena za to jak ty mince vypadají.

  • #483867
    M
    Marsy
    Účastník

    Slyšel někdo o této akci od Národní Pokladnice? Já bych o tu minci měla docela zájem, ale moc nevím jestli v tom není nějaký háček nebo něco takového, přijde mi trošku divný že by byla opravdu zadarmo. Má s tím někdo zkušenosti? Kdyžtak prosím napište.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist