Nákupy

Femina.cz > Fóra > Móda > Nákupy

Zvolené téma obsahuje celkem 76 odpovědí. Do diskuze (45 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e eva.zaleskA1 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514807
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já radši nakupuju naživo než online. Moc ráda chodím do galerie Harfa, tam pro mě mají nej obchody 🙂

    • #514831
      k
      katkakatule
      Účastník

      Byli jsme tam minulý víkend poprvé a bylo tam super, určitě tam budeme chodit častěji. Chtěla bych tam jít s děckama v úterý na to Strašidlení 🙂

  • #514542
    m
    milka8
    Účastník

    Koukám i po nějakém hezkém prádle třeba Calvin Clein nebo něco podobnýho, spíše asi sety. Nemáte nějaké tipy kde koupit za dobrou cenu? Třeba i v akci, prosím?

    • #514621
      S
      Stellinka22
      Účastník

      Značkový prádlo objednávám většinou z Lucyto.cz, jsou tam sety za dobrý ceny, mívají i akce, teďka jsou tam podzimní slevy, tak jsem objednávala klukovi boxerky, mají tam zvýhodněný packy.

  • #512183
    n
    nadiaa
    Účastník

    Sháním nějaký kvalitní a hezký cestovní kufr. Můžete poradit osvědčené značky a obchody? Koupila jsem si loni jeden, který se v podstatě po létě hned rozpadl tak se nechci zase napálit.

  • #511570
    b
    barcca
    Účastník

    Já si nejradši projdu obchodní centrum a počkám až mi něco padne do oka, tak si to užiju a odcházím vždycky spokojená 🙂

    • #513440
      e
      evcasl
      Účastník

      Taky to tak mám, moc ráda chodím do https://galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech, mám jejich aplikaci takže mám i pěkný slevy a jsou tam dobrý obchody, jídlo a celkově je to tam moc hezký.

  • #510122
    A
    Adinamandlova
    Účastník

    Holky, kupujete některá menstruační kalhotky? Chtěla bych ale nějaký udržitelný, šetrný k životnímu prostředí a s lehkou údržbou.
    Díky za tipy.

  • #509132
    M
    Martiti
    Účastník

    Vybírám pantofle na doma a doma práce, ze kterých mě nebudou bolet nohy. Vím, že jsou různé ortopedické, ale já bych chtěla aby vypadaly i hezky tak jestli máte tip budu ráda, díky 🙂

    • #509164
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já takový sehnala tady bf-pantofle.cz. Jsou to kvalitní zdravotní pantofle, jsou celý kožený a mají anatomickou stélku a zároveň se dají vybrat i v moderním stylu 🙂

      • #509381
        M
        Martiti
        Účastník

        Tak ty vypadají fakt dobře, děkuju za doporučení. Jsou za hodně dobrou cenu na to že jsou celý kožený, to mě mile překvapilo takže už jsem si je objednala 🙂

  • #507670
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Není nad to vybrat si naživo přímo v obchodě 😉

  • #503022
    l
    lenana
    Účastník

    Kdo shání kvalitní batohy a tašky tak určitě koukněte na e-shop nejkufry.cz mají super výběr a kvalitní věci

    • #504869
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Tam jsem nenašla nic koženého a syntetiku nemám ráda, nic to nevydrží :(.

      • #505001
        a
        adullkahron
        Účastník

        Zkus se podívat, co mají na bagind.cz. Mají jenom kožené věci a mají tam i batohy 😉

    • #503444
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Ty jo mají fakt suprovej výběr, líbí se mi že mají kvalitní značky na jednom místě. Moc děkuju 🙂

      • #503548
        l
        lenana
        Účastník

        Jojo právě, já už vybírám převážně jenom tady když potřebujeme nějaký takový věci

  • #501885
    d
    danikk
    Účastník

    Taky mám ráda galerii Harfa

    • #507616
      n
      nanna
      Účastník

      Já tam chodím hodně často, mají super jídlo, dětský koutek. Mám jejich aplikaci, se kterou mám pořád nějaký slevy 🙂

    • #501929
      b
      bertikber
      Účastník

      Tak to se tam musím zajít podívat… 🙂

      • #501970
        d
        danikk
        Účastník

        Je tam super, hodně zajímavých obchodů, super jídlo…

  • #500995
    M
    MakMak
    Účastník

    S objednavanim na zootu jsem vdycky spokojena, jenom tedka mi dosly saty s kazem, coz jsem byla smutna, protoze jsem se na ty saty hodne tesila. :-/ Ale i vraceni zpet probehlo v pohode, dokonce jsem dostala i slevovy kod na 20% k dalsimu nakupu, kod je NESEDIVAMTO a lze pouzit i opakovane, tak se o neho delim, at muzete taky vyuzit taky na nejaky pekny saticky treba.

  • #499613
    m
    marianana
    Účastník

    Skvěle se nakupuje v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech, je tam nekonečno skvělejch obchodů :))

    • #499666
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Tam taky ráda chodím na nákupy, dá se tam i suprově najíst a užijou si tam i děti třeba v dinoparku, takže super místo i na rodinnou akci 🙂

  • #497158
    A
    Alousek
    Účastník

    Kde se dají baby sehnat hezké kousky, tak je Genesis. Doporučuju si projít jejich eshop.

    • #498515
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Jako na lítačku super, ale já jinak třeba do práce nebo do města nakupuju oblečení nové. Ale zase je pravda, že já to oblečení fakt řádně obnosím 😀 No a jinak já osobně preferuju oblečení značky zoot. Jako přímo tu jejich privátní značku https://www.zoot.cz/vysledky-vyhledavani?q=zoot. Oblečení není drahé, ale super kvalita a perfektně sedne.

      • #498870
        A
        Alousek
        Účastník

        Jako i to se tam dá sehnat 🙂 mám z tama jak sáčko, tak pěknou koženkovou bundičku, ale musíš ty stránky prohlížet častěji, protože se tam pořád dodává nové zboží 🙂 https://www.genesis-eshop.cz/

        • #499808
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Jako jasně, věřím tomu 🙂 Ale já mám prostě ráda ten zoot. Jejich oblečení mi sedne, jejich privátní značka je super 🙂 a ceny jsou super 🙂

    • #497447
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Počkat to je sekáč ne ? Oni mají i eshop ?

      • #497686
        m
        markurka5
        Účastník

        Jojo, už mají i eshop a je to pecka. Mají tam hrozně moc oblečení a rozhodně je z čeho vybírat.

        • #498871
          A
          Alousek
          Účastník

          Přesně jak píšeš a líbí se mi i ta jejich eko výzva 🙂 to mi přijde jako super nápad.

  • #496657

    danina22
    Účastník

    Vybírám manželovi hodinky, chci nějaký opravdu kvalitní, který se budou hodit ke všemu. Máte někdo zkušenost s Helvetia-hodinky.cz?

  • #495553
    A
    Alecca
    Účastník

    Když chci nakoupit modu, tak nakupuju na zoot. Ten shop mi vyhovuje nejvíc. Mají tam fakt širokou nabídku, navíc ceny jsou senzační! Fakt doporučju.

    • #495659
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ano, taky ho mám moc ráda. Vyhovuje mi, že mají fakt dobrou nabídku, takže super výběr. Hodně širokej výběr velikostí. To mi vyhovuje teda nejvíc 😀

      • #497642
        K
        Katchorka
        Účastník

        Já jsem třeba vůbec nevěděla, že ten zoot má vlastní značku. A byla jsem teda velmi mile překvapená, když jsem to zjistila 🙂 Nakupuju jen tu, protože jednak se mi ta moda líbí a jednak mi perfektně sedne 🙂

      • #496744
        K
        Katchorka
        Účastník

        Jako co jsem se na ten zoot koukala, tak musím teda říct, že super. Fakt mají super oblečení… Jen holky, dá se to oblečení zkusit před nákupem?

        • #496823
          J
          JaninkaVesi
          Účastník

          No právě ano 🙂 A to je super. Já to mám moc ráda a na zoot díky tomu nakupuju hodně často.

          • #496833
            J
            JaninaR
            Účastník

            Vůbec jsem tady ten eshop neregistrovala, ale věci mají úžasné ! Nedalo mi to nechat tam tady ty boží tenisky https://www.zoot.cz/polozka/3263721/damske-kozene-tenisky-v-ruzovozlate-barve-liu-jo

          • #497774
            B
            Bedriška Malá
            Účastník

            Heeeej, tak ty jsou super! Už je máš doma? Bude jaro, tak už je vynosíš 🙂

          • #498794
            l
            libuse86
            Účastník

            Holky, jak dlouho trvá, nž budu mít doma objednávku? Za jak dlouho doručují? Některý modní shopy mají ty dodací lhůty docela dlouhý, tak se ptám 🙂

  • #492997
    h
    hancanov
    Účastník

    Poradíte e-shop s kvalitní módou?

    • #493118

      kvapik
      Účastník

      Koukni na https://www.eldin.cz/ šijou krásný věci z kvalitních látek přímo u nás, je to opravdu poctivá česká výroba 🙂

  • #491805
    e
    evcasl
    Účastník

    Koukněte na nejkufry.cz mají kvalitní věci a za dobrý ceny

  • #491766
    m
    martusi
    Účastník

    Děkuji za tip, vypadají úžasně. Neznám je, kdybych o nich věděla dřív, tak jsem si je ještě letos koupila. Ale aspoň vím, kde si budu kupovat boty na příští rok.

  • #491719
    j
    jandulka25
    Účastník

    Nejraději nosím baleríny, takže mě se moc líbí ty jejich GAIA. Konkrétně ve vzoru hvězdné.

  • #491659
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Moc se mi líbí, že je to český výrobce. Zaujaly mě ITER polobotky. Objednala jsem si vínové.

  • #491414
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Zdravím poradíte mi nějaký dobrý eshop kde se dá nakoupit všechno pro děti, dospělé i domácnost? děkuji

    • #491580
      P
      Petran.
      Účastník

      Tak takových shopů je hodně, alee můj oblíbený je lunzo.

      • #491798
        v
        verca.broukk
        Účastník

        Ty jo, tak ten nevypadá vůbec špatně, to než všechno projedu, tak to abych si vzala vono na týden, ne fakt koukla jsem jen tak zběžně a moc se mi líbí 🙂

        • #491878
          P
          Petran.
          Účastník

          Ano mají tam dobré věci a hlavně tam nakoupíš naprosto všechno!

  • #491404
    R
    Rikina
    Účastník

    Mám výbornou zkušenost s českým výrobcem http://www.holik-shop.cz   Velmi jsem si oblíbila jejich GAIA baleríny.

  • #491358
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Chtěla bych si pořídit hezké a zároveň zdravé boty. Uvítám tip na e shop.

  • #489655
    m
    milka8
    Účastník

    Doporučíte e-shop s kvalitními šperky?

    • #489660
      n
      nanna
      Účastník

      Krásný šperky mají tady https://www.hotdiamonds.cz/

      • #489668
        m
        milka8
        Účastník

        Děkuju za radu, maj skvělej výběr, líbí se mi že to není to stejný co všude vídám ve zlatnictvích

        • #489719
          n
          nanna
          Účastník

          Jojo mají takový originální šperky a není zač 🙂

  • #482710
    k
    katkakatule
    Účastník

    Brandit store má moc hezké věci, manžel si většinu oblečení objednává od nich.

  • #481937
    N
    Nivea
    Účastník

    Koukni na Brandit store, tam si kupuje oblečení můj manžel, já mu tam koupila k Vánocům takovou super bundu

    • #481957
      n
      nanna
      Účastník

      Paráda, díky za tip, mají tam fakt super věci.

      • #482010
        N
        Nivea
        Účastník

        Není za co, myslím, že takovým dárkem nezklameš

  • #481828
    n
    nanna
    Účastník

    Poradíte nějaký e-shop se stylovým pánským oblečením? Nehledám nic tuctové, chtěla bych něco co má styl a hodí se na pravýho chlapa.

  • #479823
    M
    MakMak
    Účastník

    Jako jo, to je podle mě dobrej shop, hodně jsem tam už nakoupila, ale spíš se mi osvědčil different.

  • #479698

    Taky ráda nakupuju přes internet, ale jen přes osvědčené eshopy, tak by mě zajímalo jestli mezi ně patří i zoot ?

  • #479317
    M
    Misanecek
    Účastník

    Hele, pro mě osobně je prostě nejpříjemnějsí nakupovat na netu. Je to pohodlný, nikam se nemusím tahat, doručí mi vše až domů. Miluju different, ten jsem si oblíbila moc 🙂

  • #478624
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj holky, měla bych dotaz… Kde nakupujete značkové věci? Hlavně teda kabelky? Chodíte po obchodech nebo nakupujete na netu. Co je pro vás příjemnější? A jaký shop jste si oblíbily?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist