Mytí oken

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Mytí oken

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510094
    N
    Ninna
    Účastník

    Já to úplně nenávidím, ale dostala jsem od Karcheru vysavač na okna, tak je to lepší a rychlejší, ale stejnak mě mytí oken prostě nebaví.

  • #510004
    z
    zvonilka
    Účastník

    Holky, já se tak nějak troufale zeptám… Když se tu řeší ta Orava… Koukala jsem se na jejich nabídku a líbí se mi jejich bezšňůrový vysavač. Nemáte s ním prosím zkušenosti? Jak se vám osvědčil?

    • #511806
      M
      MakMak
      Účastník

      Jaký přesně ten vysavač máš na mysli? Orava jich má v nabídce docela dost… Tak kdybys hodila odkaz, bylo by to lepší 🙂

  • #502810
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ten elektrický čistič oken mám a musím říct, že je super. Jsem moc ráda, protože je to fakt pomocník. Mytí oken nesnáším, ale s tím pomocníkem je to pohoda.

    • #504188
      L
      Lilianna
      Účastník

      Taky po něm pokukuju 🙂 4istí okna dobře, nedělá šmouhy?

      • #504957
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Nesnáším mytí oken. Nevím, nějak mi nic nevadí tak, jako ta okna… Klidně jsem byla schopná na ně celý rok nesáhnout. Ale… dostala jsem od mamky taky ten čistič oken od Oravy a musím říct, že je dokonalý. Super, opravdu jsem s ním spokojená moc.

  • #501916
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Tak jako Orava je super značka. Tam co koupíš, to ti bude vyhovovat 🙂 Já mám od nich docela dost věcí a se vším maximální spokojenost 🙂

    • #511829
      V
      VercaKalu
      Účastník

      Mám s ní stejnou zkušenost… nedám na tuto značku dopustit. Když je cokoli třeba nového domů, vybíram u nich.

  • #499767
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, já mám tady toho pomocníka https://www.orava.eu/cs/cistic-okien-s-odsavanim-lautus a musím říct, že jsem s ním neskutečně spokojená. Je výkonný, okna čistí skvěle a já se nenadřu 🙂

    • #500893
      A
      Anka45
      Účastník

      Ty jo, přesně na tento čistic jsem se dívala 🙂 Jak jsi s níms pokojená? Čistí ta okna pěkně a pořádně? Nejsou tam šmoudy po něm?

      • #501907

        Taky ho mám a pracuje se s ním dobře. Od oravi mám víc pomocníků v domácnosti ať už se to týče úklidu nebo vaření a jsem moc spokojená.

  • #498611
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj holky, čeká mě mytí oken. Nějak tuto činnost nemám ráda, tak přemýšlím, jak si ji co nejvíc usnadnit 😀 Máte tip, co na ta okna pořídit, abych se tak nenadřela a bylo to rychleji hotové? A okna teda čistá, bez šmouh?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist