Multiroom system

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Multiroom system

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484767
    m
    michala69
    Účastník

    Mám tady té značky objednaný gril tak jsem ráda že to elektro a spotřebiče mají kvalitní. Dlouho jsem se rozhodovala od jaké značky ho koupit abych svým způsobem měla nějakou jistotu, že mi dlouho vydrží a vyhrála to teda tato.

  • #483740
    i
    irishanova
    Účastník

    Co všechno tady ten systém umí a co všechno je k tomu potřeba ?

    • #484071
      J
      Jarka50
      Účastník

      Ve zkratce asi takhle vyznačuje novou generaci přenosných bluetooth/Wifi reproduktorů do domácnosti. Dá se propojit s dvou a více zařízení, takže super.

      • #484594
        i
        irishanova
        Účastník

        No vypadá to dobře a za tu cenu je to pecka. Dívala jsem se i na jiné značky, má to stejné funkce, akorát design je jiný, ale cena šílená. To se mi u té oravi líbí, že se pořád drží na dobré cenové a dostupné úrovni.

  • #483110
    J
    Jarka50
    Účastník

    S tím teda zkušenost nemám a ani teda nevím, že orava něco takového má. To jsem docela překvapená, protože aktuálně řešíme, že bychom něco takového chtěli.

  • #482016
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahojky, holky má někdo doma multiroom systém od https://www.orava.eu/cz/multiroom-systemy? Jak jste s nimi spokojené?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist