Multifunkční hrnec

Femina.cz > Fóra > Vaření > Multifunkční hrnec

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478462
    i
    irishanova
    Účastník

    Kupovala jsem jim tento http://www.orava.eu/cz/multifunkcni-hrnec-5-v-1-mh-03. Dá se v něm vařit, péct, smažit, vařit v páře a grilovat, takže si v něm fakt připravíš jakékoliv jídlo a na to jak naši cestují, tak mi to přišlo opravdu užitečné, protože je celkem skladný takže ho berou na každou dovču s sebou.

    • #478647

      Tak to je paráda, přesně něco takového sháním. Dívala jsem se i na jiné značky, ale ty tolik funkcí neměly a taky byly o dost dražší

      • #479068
        i
        irishanova
        Účastník

        Přesně jak píšeš, kolikrát ty ceny byly fakt přemrštěné. Orava má kvalitní spotřebiče za ještě lepší ceny a jelikož od nich už nějaké spotřebiče mám, tak jsem neváhala ani minutu a koupila ho.

  • #478210

    Můžu vědět jakou značku si vybrala a co všechno ten multifunkční hrnec umí ?

  • #478098
    i
    irishanova
    Účastník

    Kupovala jsem ho našim a ti si ho teda nemůžou vynachválit 🙂

  • #478090

    Našla bych tu někoho se zkušeností s multifunkčním hrncem ? Je dobré ho pořídit a mít ho ve výbavě ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist