Mořský kolagen

Femina.cz > Fóra > Móda > Mořský kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Johnnymcpherson Willwalters a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512383

    Největší úspěch jsem měl se savčím kolagenem. Osobně preferuji kolagen pocházející ze savců free games, protože se více podobá lidskému kolagenu a může sloužit jako dobrý doplněk.

  • #510289
    S
    Sofinka
    Účastník

    Hele kupuji tenhle hydrolyzovaný drink s příchutí maliny https://www.kkkolagen.cz/limitovana-edice–kk-kolagen-s-prichuti-maliny/. Má příjemnou chuť a výsledky jsou vidět zhruba po čtvrt roce. Má kvalitní a funkční složení jako jeden z mála.

    • #510370
      A
      Alecca
      Účastník

      Taky užívám, má fakt viditelný výsledky, zejména na vlasech a pokožce, ale ty vlasy, já po porodu zůstala skoro plešatá, po kojení jsem začala brát tenhle kolagen a do roka jsem měla zpět husté a zdravé vlasy.

  • #510147
    S
    Sofinka
    Účastník

    Starší diskuze, ale přidám zkušenost. Mně se nejvíce osvědčil kolagen savčí. Kolagen savčího původe je tomu lidskému výrazně bližší než mořský, a pro jeho doplňování je tak mnohem vhodnější, proto se spíše přikláním k tomuto typu kolagenu.

    • #510174
      A
      Adinka1993
      Účastník

      Hele díky, taky jsem to teďka studovala a jaký kolagen se ti odsvědčil?

       

  • #459622
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, na netu jsem četla nějaká doporučení na mořský kolagen. Docela mě ty jeho účinky zaujaly, jen nevím, nekoušela jsem ho. Zkoušela ho některá z vás?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist