Modní shop?

Femina.cz > Fóra > Móda > Modní shop?

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 3 týdny, 4 dny.

• Autor
    D
    DendulkaN
    Účastník

Pěkné a moderní kousky mají i na fashion avenue. Nejsem moc na ty kousky, kde je přes celé tričko logo. Přijde mi, že to už má dneska každý. Líbí se mi decentní a osobitější kousky, což tady podle mě mají.

V
      VeveruškaP
      Účastník

S kvalitou jsem spokojená moc a nový eshop to právě není 🙂 ale když jsem si procházela eshopy, protože jsem si potřebovala pořídit trička a džíny, tak ten výběr co mají, tak je neokoukaný, jinak všude je to na jedno brdo na těch eshopech a všude mají to stejné.

V
    VercaKalu
    Účastník

Tak jsem se koukala na všechny ty shopy, co doporučujuete a teda lucyto se mi líbí nejvíc. Mají hodně hezkou nabídku, přehledně udělaný shop a ceny mi vyhovují maximálně 🙂

A
    Anka45
    Účastník

Ahojky, pokud mohu radit, tak osobně doporučím shop https://www.different.cz. Nakoupila jsem tam hodně před vánoci a v nákupech plynuje pokračuju, protože tam mají povánoční slevy.

k
      karolina.ka95
      Účastník

Slevy tam mají hodně často, proto tam tak ráda nakupuju, protože si tam přijdu na značkové oblečení za pusu. Teď naposledy jsem nakoupila hezké kousky i dětem, tak jsem spokojená 🙂

m
        michala69
        Účastník

Jak píšeš. Hodně jsem si oblíbila značku gap, kterou tam mají jak pro mě tak i pro děti, takže jsem nám pár věcí objednala, když je mají zase ve slevě.

i
          irishanova
          Účastník

A jde prosím o originály ? Líbí se mi hrozně to jejich CK oblečení a vyhlídla jsem si tam kabelku od guessu 🙂

k
            karolina.ka95
            Účastník

Mají originály, to nemusíš mít vůbec strach, protože odtud mám pár guessových kousků a je to všechno origo 🙂

L
    Lilianna
    Účastník

Úplně super je tento shop https://www.lucyto.cz/. Mají tam teď povánoční slevy. Fakt doporučuju, já tam nakupuju moc ráda.

A
      Alecca
      Účastník

Musím teda říct, že tam mají krásné věci. Hlavně to prádlo 🙂 Musím si udělat čas a vybrat 🙂

L
        Lilianna
        Účastník

A udělej si ho hodně 😀 Fakt si tam vybereš… a ostatně… už sis tam něco objednala? Pochlub se 😉

k
    katkakatule
    Účastník

A kde koupit stylové oblečení pro chlapy? Hledám něco pro opravdové chlapy, běžně v obchodech mají teď hodně takové zženštilé věci..

P
      Penny
      Účastník

Hodně se tady doporučuje lucyto. Koukala jsem na ten shop a musím říct, že třeba nabídka prádla je tam super. Jakože fakt mužný prádlo, žádný zženštělý, jak jsi nechtěla 😀

n
      nadanov
      Účastník

Fakt stylové oblečení pro chlapy mají tady https://www.brandit-store.cz/

k
        katkakatule
        Účastník

Super, děkuju za radu, to se mi fakt líbí..

n
          nadanov
          Účastník

Ráda jsem poradila, manžel od nich má už několik věcí a fakt jsou to moc hezké kousky a taky kvalitně ušité.

P
    Polinko
    Účastník

Ahojky holky, měla bych dotaz… Obchody jsou sice otevřený, ale mně se tam teda fakt nechce… na jakým médním shopu nakupujete hadříky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist