Moda

Femina.cz > Fóra > Móda > Moda

Zvolené téma obsahuje celkem 73 odpovědí. Do diskuze (44 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501881
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    V galerii Harfa je fakt super

  • #500865
    b
    bertikber
    Účastník

    A kde sehnat nějaký stylový batoh na každý den?

  • #500822
    l
    lenana
    Účastník

    Taky nejradši nakupuju v kamenných obchodech, mám to mnohem radši než objednávání přes e-shopy

  • #499611
    d
    danikk
    Účastník

    Skvělá je https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech. Dá se tam moc příjemně strávit celej den, jsou tam všechny obchody co vás napadnou i nenapadnou takže vždycky vyberu krásný kousky i takový co jinde nemají 🙂

    • #500546
      N
      Nivea
      Účastník

      Tam to znám, chodím tam docela často a vždycky odcházím spokojená 🙂

    • #499780
      m
      marianana
      Účastník

      Jojo tam se dobře nakupuje 🙂

    • #499660
      n
      nanna
      Účastník

      Aha skvělý díky za tip 😉

      • #499729
        d
        danikk
        Účastník

        Za málo, fakt je to tam super

  • #499315
    a
    adullkahron
    Účastník

    Ahoj holky, objednala jsem na http://www.zoot.cz boty a došla špatná velikost, poslala jsem tedy zpět a jako omluvu dostala slevový kód NESEDIVAMTO na 20% do konce června, což je podle mě bomba.. 🙂 Zkoušela jsem a jde to použít i víckrát, takže sharuju, ať si uděláme radost všechny. 🙂

  • #497640
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem vůbec nevěděla, že ten zoot má svou vlastní značku. Ale když jsem se na ni mrkla, tak prostě paráda. Já jsem tím výběrem fakt nadšená. Oni mají moc hezký věci. Už od nich mám docela dost věcí a všechny mi sedí perfektě.

    • #498575
      J
      JaninaR
      Účastník

      To já jsem spíš na to značkové co tam mají, hlavně teď tam mají mega slevy 🙂 https://www.zoot.cz/zeny

    • #498289
      m
      michaela77
      Účastník

      Taky od nich ráda objednávám 🙂

  • #497443
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Nevíte jestli jsou i internetové second handy ? 🙂

    • #497684
      m
      markurka5
      Účastník

      Vím o jednom, a to Genesis, ten podle mě budeš znát taky 🙂 mají jak kamenné prodejny, tak už i eshop.

  • #496619
    m
    milka8
    Účastník

    Zoot mám taky ráda, mám ráda i přímo tu jejich značku oblečení vždycky mi skvěle sedne 🙂

    • #497553
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Objednávali jste od nich i boty?

    • #497493
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Taky ho mám ráda 🙂

    • #497371
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Nedávno jsem od nich poprvý objednávala a určitě budu zase, všechno mi skvěle sedlo a fakt rychle doručují.

    • #497291

      danina22
      Účastník

      To je suprovej e-shop :o)

  • #495674
    m
    martusi
    Účastník

    Mě se osvědčil   http://www.genesis-eshop.cz. Mají super oblečení pro celou rodinu.

    • #496472
      A
      Anka45
      Účastník

      Já tady nakupuju moc ráda. Jako je super, že se oblečení ještě použije. Není potřeba kupovat pořád nové kousky, když se tady dá sehnat pmoc hezké oblečení doslova za pár korun 🙂

      • #496532
        R
        Rikina
        Účastník

        Genesis-eshop, mám taky hodně oblíbený.  Můžete ho taky  sdílet s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Využívám to.

    • #496090
      k
      kikajda
      Účastník

      Neznám je, ale slyšela jsem o nich od kamarádky, která u nich často nakupuje. Koukala jsem na jejich stránky, mají velký výběr všeho oblečení pro celou rodinu.

    • #495988
      l
      leoneska
      Účastník

      Znám tento eshop, nakupuji u nich hodně dětem. Nedávno jsem u nich pro ně kupovala i dětské knížky.

      • #496002
        V
        VercaKalu
        Účastník

        Ten shop je super, taky tam ráda nakupuju. Mají pořád nové a nové věci, to se mi líbí. A taky je super jejich doručení do těch penguin boxů. Je to zdarma, což je super.

        • #497834
          J
          JaninkaVesi
          Účastník

          Co kvalita toho oblečení? Jako mně osobně přijde fajn nakupovat oblečení z druhé ruky, protože si myslím, že není potřeba neustále utrácet za nové a nové oblečení…

          • #498369
            P
            Polinko
            Účastník

            A ty už jsi u nich nakupovala? Jak jsi byla spokojená? Přišlo ti to oblečení hezké?

          • #499828
            K
            Katchorka
            Účastník

            Co jsem si já na genesis nakoupila, tak bylo super. Perfektní kvalita, hezké oblečení, ani bych neřekla, že je z druhé ruky. A objednávku jsem měla doma do pár dní.

          • #500673
            P
            Polinko
            Účastník

            Díky moc za info 🙂 Já jsem si tam taky už nakoupila a jsem nadšená 🙂 Vyhovuje mi hlavně ten jejich výběr, ten je senzační a ceny naprosto pecka 🙂

          • #501689
            K
            Katchorka
            Účastník

            Hele, holky… znáte tu jejich eko výzvu. Už jste ji některá využila? Budu ráda za vaše zkušenosti.

  • #495556
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, taky přidám svůj tip 🙂 Já nakupuju na zoot. To je pro nejlepší shop 🙂 Jejich nabídka mi sedí nejvíc 🙂

    • #495661
      z
      zvonilka
      Účastník

      Jo, zoot zbožňuju. Nevíc oblečení přímo jejich značky 🙂 To mám fakt ráda. Příjemný, padne, dobrá cena a kvalita.

      • #496747
        K
        Katchorka
        Účastník

        Tak jsem se na tu jejich značku přímo dívala a jako jsem nadšená. Mají moc hezké oblečení. Do města, do práce, na volný čas. Jsem fakt mile překvapená.

        • #496825
          J
          JaninkaVesi
          Účastník

          Taky jsem byla překvapená, nevěděla jsem, že mají privátní značku. Ale jo, je super, mě vyhovuje moc.

          • #497777
            B
            Bedriška Malá
            Účastník

            Já jsem o ni taky dlouho nevěděla. Ale co ní vím, tak kupuju jen tu, protože to oblečení mi sedne fakt perfektně.

          • #498797
            l
            libuse86
            Účastník

            Ahoj, měla bych k tomu shopu dotaz… Za jak dlouho budu mít doma objednávku? Díky moc.

          • #499806
            B
            Bedriška Malá
            Účastník

            S objednavanim na zootu jsem vdycky spokojena, jenom tedka mi dosly saty s kazem, coz jsem byla smutna, protoze jsem se na ty saty hodne tesila. :-/ Ale i vraceni zpet probehlo v pohode, dokonce jsem dostala i slevovy kod na 20% k dalsimu nakupu, kod je NESEDIVAMTO a lze pouzit i opakovane, tak se o neho delim, at muzete taky vyuzit taky na nejaky pekny saticky treba. :-)

          • #500998
            M
            MakMak
            Účastník

            Tyyy jo, super vědět 😀 Taky o tom kodu vím 🙂 Hned jsem udělala objednávku 🙂 No a jsem nadšená. Koupila jsem si mimo jiné tohle tričko https://www.zoot.cz/polozka/1910725/bile-damske-tricko-zoot-original-knedlik-vs-nok-2 a je naprosto boží 🙂

  • #493003
    k
    katkakatule
    Účastník

    Parádní kabát a tuniku jsem sehnala na https://www.eldin.cz/ šijou krásný věci z kvalitních látek přímo u nás, je to opravdu poctivá česká výroba, doporučuju se na to podívat 😉

    • #493112

      kvapik
      Účastník

      Mají krásný věci moc díky za tip 🙂

  • #492701
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    A koukala ses na ten different shop, co se tady doporučuje? 🙂 Kabelky tam mají luxusní 🙂

  • #491810
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Poradíte e-shop s kvalitníma a stylovýma kabelkama?

  • #491106
    m
    michala69
    Účastník

    Nevíte o eshopu, kde mají rodinná Vánoční trička ?

    • #491678
      J
      Jarka50
      Účastník

      Pokud neseženeš přímo hotová, tak doporučuju kouknout na fajntricko.cz a nechat si je udělat 🙂

      • #491939
        m
        michala69
        Účastník

        Nevíš jak dlouho se na ně potom čeká než se vyrobí ?

  • #490859
    P
    Penny
    Účastník

    Holky, nakupujeme sportovní oblečení na https://cs.dragonflybrand.com. Máte od nich leginy? Jak se vám osvědčily kvalitou?

    • #491779
      K
      Katchorka
      Účastník

      Miluju tento shop. Mají tam nejlepší leginy, co jsem kdy koupila. Ty od nich chceš co?

  • #490214

    kvapik
    Účastník

    Nějaké tipy ne e-shopy se šperky?

  • #489186
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Děkuji za tip určitě si vyberu, moc se mi líbí ty velké, které můžu využít třeba jako halenku nebo šaty.

    • #490832
      P
      Penny
      Účastník

      Jojo, ten different shop je naprostá bomba. Mají tam snad všechno. A hlavně tam mají věci pro celou rodinu. Proto tam nakupuju moc ráda 🙂

    • #489684
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ahoj, za mě doporučím tento shop https://www.different.cz. Tam seženeš fakt všechno. Mají moc hezkou nabídku 🙂 Já si tam vždycky vyberu 🙂

  • #489139
    j
    jandulka25
    Účastník

    Neznám, ale hned jsem si je vyhledala kromě šátků se mě taky líbí látky, také koukněte sem  https://www.scicanvas.cz/latky

  • #488987
    g
    giska
    Účastník

    Taky je mám v oblibě, hlavně z kvalitního materiálu a s nějakým neotřelým vzorem. Objevila jsem design SciCanvas.

    • #489727
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      To neznám 🙂 Ale mrknu na to 🙂 Já nakupuju na dofferent, ale ráda mrknu na nový věci 🙂

  • #488735
    j
    jandulka25
    Účastník

    Ráda nosím šátky jako doplněk skoro ke všemu, teď v létě je používám místo šatů nebo sukně. Má někdo tip na nějaký originální?

  • #488557
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, jaké nazouváky nosíte teď v létě?

  • #487872
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Co jsem si z different shopu objednala, tak pohoda, za chvíli jsem měla vše doma. Takže doručení mají rychlý 🙂

  • #485607
    l
    libuse86
    Účastník

    Hele, je jich faaakt hodně 🙂 Jako vybrat si, to je šílený. Sama jsem si všechny prošla a nakonec mi do oka padl až https://www.different.cz. Tam mají moc hezkou nabídku. Vždycky si vyberu. Tak doporučuju 🙂

    • #486670
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ahoj, taky jsem se na to koukala a mají opravdu moc hezkou nabídku. Jak dlouho trvá doručení?

  • #484493
    h
    hancanov
    Účastník

    Parádní hodinky dělá https://www.bewooden.cz . Mám hodinky v krásné kombinaci dřeva a chirurgické oceli.

  • #484476
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já už nějakou chvíli hodinky vybírám a pořád jsem nenašla takové co bych si dokázala představit, že budu nosit pořád, tak jestli máte tip, budu za něj ráda.

  • #484444
    n
    nanna
    Účastník

    Jestli máte někdo tip, kde koupit opravdu kvalitní a stylové náramkové hodinky tak se prosím taky podělte 🙂

  • #484354
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, ahoooj 🙂 Dotaz k nákupu mody… Jako jasně, na netu, kde jinde… Ale docela by mě zajímalo, jaký shop se vám osvědčil? Kde rády nakupujete?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist