Mléčné výrobky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Mléčné výrobky

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Katulka_M a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480419
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Zdravím, za mě to není nic špatného – želatina je dneska dokonce doporučovaná na klouby – je i v doplňcích stravy a běžně i v cukrovinkách (gumový medvídci). No a škrob je bez mouky –  je bramborový, takže taky nic špatného. Reklama, která na toto upozorňuje je jen reklamní tah konkurenční značky. Většinou Bobíky objednávám tady https://www.kosik.cz/produkt/bobik-maxi-vanilka

  • #480402
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Nejsou v nich škroby a želatina, nevíte? Jaký na to máte názor?

  • #480333
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Děti milují Bobíky, chutnají jim nejvíc a jsou bez éček a konzervantů.

  • #480311
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, díky za tip. Jaký je prosím u Vás oblíbený, který má dobré složení, nevíte?

  • #480105
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Dobrý večer, vyzkoušejte kvalitní smetanový krém – uvidíte, že mu bude chutnat. Moje děti ho milují a klidně by ho jedly několikrát denně.

  • #480004
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý den, syn má skoro rok a pořád se pereme s mléčnýma výrobkama – nechce mi je baštit. Nemáte podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist