Mixer

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Mixer

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #492574
    e
    emakrul
    Účastník

    Doporučuju se kouknout na OKAY.cz – Elektro a Nábytek – Největší prodejce věřím že vybereš, mají dooost velký výběr:-)

  • #490971
    M
    MarkyMala
    Účastník

    S tím okay můžu jenom souhlasit. Já jsem tam taky nakoupila. Hlavně nabídka se mi líbila a pak jsem byla překvapená rychlostí dodání.

    • #493336
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Tak to já vím, že oni doručují rychle 🙂 Tak do tří dnů je zboží doma 🙂

  • #490336
    P
    Polinko
    Účastník

    Minulý týden jsem si koupila mixer na Okay a spokojenost. Mají tam super výběr, ceny parádní, zboží skladem. Doporučuju.

    • #490792
      l
      libuse86
      Účastník

      Jojo, to můžu jen potvrdit. Okay je super shop. Nabídku mají podle mě nejširší a za hodně dobrý ceny. Co jsem kolikrát ocenila, tak to, že doručují hodně rychle 🙂

      • #492059
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Jo, ty ceny jsou super. Jako kolikrát jsem nakoupila tam právě proto, že jejich ceny byly někde úplně jinde 🙂

  • #490304
    g
    giska
    Účastník

    Mám od nich pračku, rozvoz nebyl problém, dokonce mi odvezli i tu starou.

  • #490129
    f
    femuska
    Účastník

    Já si zboží u nich vyzvedávala přímo na prodejně. Objednala jsem si ho na http://www.okay.cz. Napsali kdy bude a přesně v ten den mixer byl nachystaný. Takže spokojenost.

  • #489916
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Nemáte zkušenost s tím, jak funguje rozvoz přes okay.cz ?

    • #490466
      z
      zuzuša
      Účastník

      Rozvoz u nich funguje, tak jak se domluvíte. Dodrží přesně termín. Takže spokojenost.

  • #480010
    m
    michala69
    Účastník

    Jak je na tom to jejich větší elektro, jako jsou televizory ? 🙂

    • #480241
      i
      irishanova
      Účastník

      Televizi od nich nemám, ale mám od oravi jiné elektro a s tím jsem velmi spokojená 🙂

      • #480648
        m
        michala69
        Účastník

        Vůbec nevadí, už jsem si projížděla diskuze a na ty televize mají super hodnocení takže mám jasno 🙂

        • #480885
          i
          irishanova
          Účastník

          Na tvém místě bych opravdu neměla strach, protože orava má kvalitní jak spotřebiče, tak i elektro 🙂

  • #479890
    i
    irishanova
    Účastník

    Jestli chceš něco menšího a výkonného, tak orava má velmi kvalitní spotřebiče http://www.orava.eu/cz/mixery

  • #474602
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, holky sos… Doma mi exnul mixer… Potřebuju akutka novej. Ten starej, co jsme měli, byl držák, ještě po babičce, čili absolutně nesleduju nejnovější trendy. Jaký vybrat? Aspon prosím o radu, co se značky týče. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist