Mastné vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Mastné vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489048
    e
    evcasl
    Účastník

    Podívejte se na https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ dlouho jsem se s tím trápila a tady mi konečně pomohli

    • #489243
      m
      milka8
      Účastník

      Aha to vypadá zajímavě, trvalo to dlouho než se ti to spravilo?

      • #489280
        e
        evcasl
        Účastník

        Asi tak tři měsíce, ale to je hodně individuální podle příčiny toho maštění, to ti tam právě zjistí

  • #488492
    m
    milka8
    Účastník

    Já zkoušela různé šampony apod ale nic mi nepomáhá :-/

  • #464061
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, na ty vlasy pak doporučuju užívat mořský kolagen Collalloc. Ten je výborný právě na zlepšení jejich kvality. Má samozřejmě i jiné účinky, ale na ty vlasy je výborný https://www.collalloc.com/cs

  • #463899

    janouskovaalca
    Účastník

    Ahoj holky,já kupuji Syoss modrý i na lupy a myslící se vlasy vyjde na 100kč v drogerii.

  • #439836
    A
    Alína21
    Účastník

    Ahoj, setsře moc pomohl arganový olej, který sehnala na Notinu. Vlasy zesílily přestaly se postupně mastit.

  • #439336
    v
    vendullkop
    Účastník

    Souhlasím, taky jsem na trich. vyšetření byla a moc mi pomohlo, vlasy mi totiž padaly už cca od 19 a když si teď na to zpětně vzpomínám, byla jsem z toho fakt zoufalá, nepomáhaly mi skoro žádné šampony a moc jsem nevěděla, co a jak dál, takže jsem moc ráda, že jsem se z toho nakonec dostala a určitě vyšetření můžu doporučit, přeci jen odborníci jsou odborníci a není se čeho bát.

  • #439220

    Já vám oběma doporučuji zajít si na trichologii. Já osobně byla na klinice v Praze, jmenuje se to tam Clinical Hair & Health a byla jsem s péčí opravdu moc spokojená, paní tricholožka byla moc příjemná a vzhledem k tomu, že když jsem tam šla, šíleně mi padaly vlasy a teď už je to opravdu o mnoho lepší, rozhodně se to vyplatilo 🙂

  • #439166

    Zdravím, řeším teď něco podobného, akorát že mně se vlasy tolik nemastí (tak normálně, nic tragického), ale za to se mi začaly hodně padat a vůbec nic mi nepomáhá, vyzkoušela jsem i pár z přípravků, o kterých jsem myslela, že budou kdovíjaký zázrak, ale problémy pořád přetrvávají. Začínám už být zoufalá, přemýšlím i o návštěvě odborníka, co myslíte? Nemáte ještě někdo nějakou radu i pro mě?

  • #438923

    Ahoj holky, potřebovala bych nutně radu, poslední dobou (cca měsíc) se mi začaly docela dost mastit vlasy, dokonce mám pocit, že mi i o dost víc padají a jelikož jsem s tímhle nikdy dřív problém neměla a vlasy jsem měla doposud úplně normální, tak si s tím nevím rady. Problém je, že já upřímně vůbvec nevím, čím by to mohlo být, stravuji se pořád stejně, možná se tedy o trochu víc stresuju ze školy, ale to není nic hrozného a rozhodně jsem co se týče stresu zažila i horší období a na vlasech se to nikdy neodrazilo… Nevíte někdo, co s tím?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist