Lednice

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Lednice

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

• Autor
    J
    JaninaR
    Účastník

Když jste si kupovaly lednici, tak mohla bych vědět, jak jste to řešili s dopravou a výnosem ?

m
      michala69
      Účastník

No já mám bohužel blbou zkušenost, kdy jsem si na internetu našla lednici, dopravce mi ji před domem složil a absolutně nereagoval na mou žádost, zda by mi pomohl ji dostat alespoň dovnitř, ale neuspěla jsem, takže si příště budu dávat pozor od koho zboží objednávám, protože ve formuláři jsem zadávala včetně odnosu, a to neberu v potaz, že jsem ještě musela shánět odvoz pro tu svou starou potvoru.

J
        JaninaR
        Účastník

Díky bohu se mi nic takového nestalo, to by mě fakt kleplo

S
    Sonia.Cer
    Účastník

Taky budeme chtít pořizovat novou lednici, ale zatím se koukám spíš potom, jak vypadají designově a moc se mi nedaří najít nějakou pěknou černou nejlépe v lesku 🙁

J
      Jarka50
      Účastník

Tak to se podívej na oravu, ti vím, že mají na stránkách krásnou černou lednici 🙂

K
    KJARA
    Účastník

Zaměř se na to, aby to mělo No frost funkci 😉

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj, teď akorát vybíráme novou lednici a já nevím, na co konrétně se mám zaměřit. Nechci při koupi šetřit, ale zase nechci kupovat něco, co je předražené a nestojí za to.Nemáte někdo zkušenosti s tímto shopem https://www.topchlazeni.cz/e-shop/lednice-s-mrazakem? Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist