Lednice

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Lednice

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel G GabulkaKoc a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494340
    e
    emakrul
    Účastník

    Já teda veškeré elektro i nějaký ten nábytek nakupuju na  https://www.okay.cz/ je tak skvělý výběr za dobré ceny 🙂

  • #493927
    K
    Katchorka
    Účastník

    Jako já bych byla vyřízená bez toho okay. Já jsem letos nakupovala hlavně elektroniku. Vše jsem vybrala tam. Ceny super a hlavně mi to fakt rychle doručili. To jsem byla moc spokojená.

  • #491559
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Jako jo, to je pravda. Co jsem tam objednala, tak fakt doručili rychle. To mi vyhovovalo. Jinak teda je taky super, že mají zboží skladem a nemusí se na nic čekat.

    • #492061
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Proto tam taky ráda nakupuju. Ten okay má super ceny. A sem tam mají k tomu i akce. Takže já tam nakupuju fakt moc ráda. Vánoce pořeším asi určitě tam.

      • #492513
        A
        Alecca
        Účastník

        Já už jsem v okay něco nakoupila. A jako byla jsem velmi mile překvapená. Shop znám, ale kupovala jsem tam jen jednotlivé věci. Teď jsem udělala hromadnou objednávku a super. Vše doručili včas a hlavně teda dohromady.

        • #493273
          K
          Katchorka
          Účastník

          Jooo, tak okay je sázka na jistotu 🙂 Já tam nakupuju moc ráda a vždycky jsem byla spokojená 🙂

  • #490383
    M
    Misanecek
    Účastník

    My jsme si teď koupili tuto lednici https://www.okay.cz/kombinovana-lednice-s-mrazakem-dole-lg-gbb72swefn-vada-vzhledu-o/. Ta stará nám bohužel odešla, takže jsme jinou možnost ani neměli. A jsme s výběrem spokojeni. I se shopem. Mají super nabídku, ceny taky a hlavně doručujou rychle.

    • #490794
      l
      libuse86
      Účastník

      Já tam nakupuju hodně často. S jejich nabídkou jsem byla vždycky spokojená 🙂 Kolikrát jsem ocenila hlavně jejich rychlé doručení.

      • #493338
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Jojo, však oni píšou u těch objednávek, že do tří dnů doručují 🙂

        • #494544
          G
          GabulkaKoc
          Účastník

          A fakt to tak je 🙂 Já jsem dost objednávala na poslední chvíli. Měla jsem dost strach, ale okay fakt nezklamal a doručil rychle. Uf 🙂

  • #485102
    J
    JaninaR
    Účastník

    Když jste si kupovaly lednici, tak mohla bych vědět, jak jste to řešili s dopravou a výnosem ?

    • #492063
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Ahoj a koukala ses na okay… ? Tam mají super elektro. A hlavně ceny super.

    • #485142
      m
      michala69
      Účastník

      No já mám bohužel blbou zkušenost, kdy jsem si na internetu našla lednici, dopravce mi ji před domem složil a absolutně nereagoval na mou žádost, zda by mi pomohl ji dostat alespoň dovnitř, ale neuspěla jsem, takže si příště budu dávat pozor od koho zboží objednávám, protože ve formuláři jsem zadávala včetně odnosu, a to neberu v potaz, že jsem ještě musela shánět odvoz pro tu svou starou potvoru.

      • #485287
        J
        JaninaR
        Účastník

        Díky bohu se mi nic takového nestalo, to by mě fakt kleplo

  • #479716
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Taky budeme chtít pořizovat novou lednici, ale zatím se koukám spíš potom, jak vypadají designově a moc se mi nedaří najít nějakou pěknou černou nejlépe v lesku 🙁

  • #477088
    K
    KJARA
    Účastník

    Zaměř se na to, aby to mělo No frost funkci 😉

  • #475759
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, teď akorát vybíráme novou lednici a já nevím, na co konrétně se mám zaměřit. Nechci při koupi šetřit, ale zase nechci kupovat něco, co je předražené a nestojí za to.Nemáte někdo zkušenosti s tímto shopem https://www.topchlazeni.cz/e-shop/lednice-s-mrazakem? Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist