Lednice

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Lednice

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493401

    Nevíte jak je na tom okay elektro ? Nemáte od nich nějaký spotřebič ?

    • #494345
      K
      Kryska
      Účastník

      Objednávala jsem od nich v listopadu mamce novou pračku a je s ní moc spokojená. Dostala ji ode mě na Vánoce, tak jsem ráda, že jí přišla včas.

      • #494494
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        tak to je super, četla jsem všelijaké recenze, tak jsem měla trochu strach, ale nakonec jsem si ji od nich objednala tak uvidíme, kdy mi dorazí

  • #493108
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Vybrala jsem si taky ledničku akorát teda přes okay, ale vůbec s nimi nemám zkušenost. Nemáte přes ten jejich eshop něco ?

    • #493201
      l
      lopuchar
      Účastník

      Ahoj, ledničku od nich máme (objednávali jsme ji asi před půl rokem) a vše v pohodě, klidně bych objednala znovu.

  • #485204
    J
    JaninaR
    Účastník

    Krásnou černou lednici jsem si objednala z datartu od samsungu a je boží :))

    • #494430
      O
      Olivana
      Účastník

      Černý spotřebiče se mi vždycky moc líbily 🙂

    • #485248
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Prosím tě, jak to mají s výnosem ? Dívala jsem se, že ne každý ten dopravce tady tu službu má a někde ti to pouze dovezou a hotovo.

  • #479718
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Holky, nemáte tip na nějakou pěknou černou lednici ? Potřebuju ji v tomhle designu, aby se mi hodila do kuchyně, ale nedaří se mi najít žádný pěkný kousek :/

  • #475252
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Taky jsem nad touto značkou uvažovala, ale přijde mi drahá :/ ale co tak koukám na topchlazeni.cz, tak cena vypadá senzačně 🙂

  • #474566
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahojky, my jsme si teď po vánocích kupovali lednici na netu. Senzační je zn. Liebherr https://www.topchlazeni.cz/e-shop/samostatne-lednice. Tady mají ty ceny nejlepší, co jsem si tak zjišťovala. Mrkni tam, nevím, zda chceš samostatnou nebo kombi.

  • #473699
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky, no… Jak jinak, než před vánocema… Odešla nám lednice… Kde koupím kvalitní? A taky, jakou značku byste doporučily?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist