Kvalitní zrnková káva

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kvalitní zrnková káva

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480722
    J
    Jarka50
    Účastník

    Když se tu bavíte o kávě, tak nemá některá z vás zkušenost s kafeterií na přípravu kávy ? Bratr o tom pořád mluví, tak  přemýšlím, že bych mu ji pořídila na Vánoce, ale jelikož se v tomto moc nevyznám tak bych určitě ocenila doporučení na nějakou značku.

    • #480878
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Myslíš něco takového http://www.bakly.cz/kafeterie-trevi-na-6-salku-lv113003 ? 🙂 Mám přímo tuhle a byl to boží kup 🙂

      • #481003
        J
        Jarka50
        Účastník

        Tak ta vypadá opravdu úžasně ! No tak to je jasná volba, věřím, že se mu bude líbit !

        • #481807
          i
          irishanova
          Účastník

          Na bakly mají úžasné věci, byla jsem překvapená, co všechno a jak pěkně zpracované to mají 🙂

          • #481938
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Souhlasím s tebou, od té doby co jsem dostala na eshop bakly tip, tak si neustále něco objednávám, protože jsme se přestěhovali na baráček, tak mám potřebu ho dovybavit, jelikož se vždycky najde něco, co tu chybí 🙂

          • #482138
            J
            Jarka50
            Účastník

            Tak děkuji moc za doporučení ! Dárek sklidil veliký úspěch 🙂 mamka ze mě hnedka tahala odkud to mám a když viděla, co všechno na tom eshopu mají, tak si chce dovybavit kuchyň 🙂

  • #478214
    i
    irishanova
    Účastník

    Jaké máte vůbec doma kávovary ? Jsou lepší pákové nebo ty automatické ? Chtěla bych si pořídit nový, protože mám jenom ten kapslový, ale chuťově to prostě není ono a chci kávovar na zrnkovou kávu.

    • #478465
      m
      michala69
      Účastník

      Asi dva roky zpátky jsem si koupila pákový kávovar od oravi a nedala bych na něj dopustit 😉

      • #478651
        i
        irishanova
        Účastník

        Fakt ? Tak to jsem ráda, protože si ho chci pořídit už dlouho a koukala jsem na ten od oravi a vypadá moc hezky teda.

  • #456492

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já si pochutnám na purocoffee.Velice dobrá káva i příběhem.

  • #435497
    l
    libuse86
    Účastník
    • #437064
      L
      Lilianna
      Účastník

      Aha, jo, koukám, vodím 🙂 Moc děkuji za super tip!

  • #435323
    L
    Lilianna
    Účastník

    No, tak moc děkuji za ostatní příspěvky, ale mě by zajímaly ty dárkové balíčky…Jak to s nimi je? Koupím je i přes rok?

  • #434878
    z
    zanda.m
    Účastník

    Tady v Brně je už několik pražíren, takže výhoda, můžu mít kdykoliv čerstvou. Chodím si na Rašínovu do Kopi Luwak, tam mají podle mě nejlepší, vždycky přijdu a zeptám se, co mají zrovna nejčerstvěji napraženo a ochutnáváme. Nejradši mám Mexico Maragogype, je taková voňavá, do čokoládova. Muž nějakou Etiopskou, už se nepamatuju přesně, ta je silná jako bejk. Nezjišťovala jsem, jestli i zasílají. Ze zásilkových bych asi vsadila na Gill´s Coffee, kupovala jsem u nich i mlýnek a káva se mi zdála taky dobrá. Mocca konvičku jsem dostala darem od manžela už pár let před svatbou a jede denně 🙂

  • #434676
    B
    Belusha
    Účastník

    Já kupuju zrnkovou kávu normálně v lokální pražírně, vím že to mají fakt čerstvé, i mi to rovnou namleli, zkuste se porozhlídnout kolem 🙂 já mám tenhle mocca kávovar https://eshop.tescoma.cz/kavovar-paloma-3-salky a zrovna sháním vlastní mlýnek 🙂 🙂

  • #434342
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky, prosím tě, ty dárkové balíčky má ta mountain gorilla jen před vánoci nebo je ke koupi i přes rok? 🙂

  • #433090
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Juj, já jsem letos kupovala to samé 🙂 A k tomu jsem mu koupila kávu mountain gorilla – http://www.mountain-gorilla.cz/ Hrozně se mi líbilo to, že koupí jsem pispěla na ohrožené gorily. Jinak jsem koupila zatím jen dárkovou krabičku s kávou a kvalitní čokoládou. Čokoláda je pryč 😀 a na kávě se právě teď dělá 😀

  • #432530
    M
    Misanecek
    Účastník

    Dobrý den všem 🙂 Tak nějak přicházím s dotazem 🙂 Maželovi letos k vánocům koupím mlýnek a mocca konvičku. Teda toto už mám koupeno, ale chtěla bych mu k tomu koupit kvalitní zrnkovou kávu… Co myslíte, jaká je nejlepší? Jaká značka? Kde nakupujete kvalitní zrknovou kávu vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist