Kvalitní vitamíny

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Kvalitní vitamíny

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483648
    h
    hancanov
    Účastník

    A co nějaký multivitamín pro dospělé?

    • #485669
      k
      katkakatule
      Účastník

      Taky bych byla ráda za doporučení na nějaký komplex vitamínů, ideálně v jedné tabletě. Když toho mám brát víc za den, tak zapomínám..

  • #483561
    f
    femuska
    Účastník

    Na doporučení jsem si koupila  500 ml balení.  Mě toto množství stačilok očistě. Zároveň se mě upravilo zažívání.

     

  • #483472
    m
    martusi
    Účastník

    A kolik balení  ostropestřecové pasty  je potřeba k účinnému detoxu?

  • #483346
    f
    femuska
    Účastník

    Koukněte na http://www.foxylife.cz. Tam se o ní hodně dozvíte.

  • #483206
    m
    martusi
    Účastník

    A od koho ta pasta prosím je?  Kde ji seženu?

  • #483184
    f
    femuska
    Účastník

    Co se týká detoxu organismu, tak mě kamarádka doporučila ostropestřecovou pastu. Jsem s ní spokojená, spolehlivě funguje.

  • #482521
    i
    irishanova
    Účastník

    Jsou holky prosím i nějaké účinné doplňky, které jsou určené na detox organismu ?

    • #483272
      J
      Jarka50
      Účastník

      Jak píše Soňa, na detox je výborný ostropestřec, tak mrkni na výrobce Naturevia, ti mají kvalitní doplňky stravy.

    • #482884
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Na detox se hodně doporučuje ostropestřec, taky ho brávám na pročištění 🙂

      • #483871
        i
        irishanova
        Účastník

        K čemu je ten detox přesně dobrý a na co přesně má vliv ? To se ten ostropestřec užívá celoročně ?

        • #484169
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          V případě potíží se může užívat celoročně, ale v případě detoxu je dobré vybrat 1 – 2 balení. Jinak má dobrý vliv právě na játra, trávení a kvůli tomu se doporučuje tady na ty očisty a detoxikační kúry. Těch věcí na co všechno má ostropestřec vliv je samozřejmě víc. Nechám ti tady odkaz kde najdeš víc informací a je to taky jeden z nejdoporučovanějších a nejkvalitnějších výrobců doplňků stravy http://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/ostropestrec-mariansky-250mg/

          • #484481
            i
            irishanova
            Účastník

            Děkuji moc, dala jsem na tebe a objednala jsem si ho tady od toho výrobce, je fakt, že má hodně dobré recenze, takže jsem ráda, že jsem narazila zrovna na něj, protože hodně lidí nadává na ty doplňky, co má třeba dr. max protože složením se to naprosto liší.

  • #481551
    J
    Jarka50
    Účastník

    Jak je na tom kolagen ? Zajímalo by mě jestli někdo z vás viděl v něčem nějaké zlepšení ? Líbí se mi ten kolagen od Bodybe. Četla jsem, že je to nejlepší kolagen na trhu, tak jsem si chtěla udělat radost, ale prvně zjišťuju jestli to má vůbec nějaký efekt.

    • #482100

      Jestli myslíš tady ten https://www.bodybe.cz/p/anti-age-drink/ tak si troufám říct, že na trhu lepší neseženeš. Obsahuje 5000mg kolagenu na denní dávku, což je nejvyšší možná dávka, takže věřím, že to bude pecka a taky ho vyzkouším.

      • #482482
        J
        Jarka50
        Účastník

        Dostala jsem ho na Vánoce od přítele, takže ho od té doby beru. Těším se na nějaké výsledky, zatím je to krátký čas na to, abych to posoudila. Jediné co můžu napsat, že chuťově je super 🙂

  • #477390
    i
    irishanova
    Účastník

    Též jsem za betulu, protože to složení je naprosto úžasné a dnes se to už moc nevidí, že je něco stavěné na přírodní bázi 😉

  • #476982
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Dobrý večer, taky užívám C-Mix od značky Naturevia a pomáhá mi. Únava po týdnu užívání mizí a cítím se mnohem líp.

  • #476974
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jestli chceš posílit imunitu, tak můžu doporučit betulu, sama ji užívám a koupila jsem si ji kvůli tomu, že jsem hledala nějaký doplněk na posílení imunity už v těhotenství a ono jich moc není co se dají v tomto stavu brát, tak to byla jasná volba, protože je to čistě přírodní doplněk.

  • #476943
    A
    Adelinda
    Účastník

    Dobrý večer, za mě doporučuji vitamín C, na jarní únavu je ideální, navíc jsem kuřačka a u kuřáků se vitamín C doporučuje. Kupuji C-Mix od Naturevia už dlouho a jsem s ním maximálně spokojená 🙂

  • #476833
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi kvalitní vitamíny prosím? Potřebuji trochu posílit imunitu a zbavit se jarní únavy, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist