Kvalitní salón

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní salón

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496039
    V
    VercaKalu
    Účastník

    No, tak jsi z Prahy, to je super. To ti pak dám tip na super kliniku. Já tam chodím a jsem tam fakt moc spokojená. Je to aetherclinic.com. Vynikající klinika 🙂 Jejich procedury fakt zbožňuju.

    • #497013
      L
      Lilianna
      Účastník

      Já jsem si říkala, že bych měla začít něco dělat s vrásky… Zaměřujeme se na tato ošetření ta aetherclinic? A máš osobní zkušenost? Na jaké to ošetření chodíš?

  • #452380
    i
    irishanova
    Účastník

    Děkuju za doporučení, podívám se na jejich stránky, co všechno nabízejí, ale dívala jsem se na estheticonu, že mají výborné hodnocení, tak jsem ráda, že jsi mi dala tak dobrý tip 🙂

  • #431874

    Já vás můžu dokázat k paní doktorce Takácsové do Amaryllis centra. Je lepší, když se nejprve objednáte na konzultaci, kde se nejprve dozvíte, jaké ošetření je vhodné přímo pro vás. Nechám vám tu odkaz s kontaktem http://www.amarylliscentrum.cz

  • #424271
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj všem… Prosím o doporučení nějakého salonu, kde by mi perfektně a komplexně ošetřili pleť… Nejlépe Praha Jde mi hlavně o kvalitu Moc děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist