Kvalitní oleje

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kvalitní oleje

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493538
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, pokud mohu radit, tak já doporučuju extra panenský olej od naturbites.cz. Ten je super. POužívám ho studené i teplé kuchyně. Dělám v kuchyni jen s tím.

    • #494668
      m
      michala69
      Účastník

      Taky jsem si ho nakonec koupila, miluju ho v salátech a je to úplně něco jiného než to, co je k dostání v obchodě https://www.naturbites.cz/extra-panensky-olivovy-olej-0-2–750ml-sklizen-2021/

    • #494434
      L
      Lilianna
      Účastník

      Taky od nich beru olej a jsem spokojená moc 🙂 Oni mají ty produkty opravdu hodně kvalitní.

      • #495327
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Tak jedná se nejkvalitnější a nejchutnější extra panenský olej 🙂 zatím ho používám jenom do studené kuchyně a hledám, jak ho uplatnit i v teplé kuchyni, protože tomu jídlu dává fakt hodně.

  • #489529
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Je nějaký z těch olejů dobrý na vaření ? Nebo se vůbec nesmějí ohřívat ?

  • #486229
    K
    Klára29
    Účastník

    Já je objednávám přímo na jejich stránkách, tady máte odkaz https://www.bohemiaolej.cz

  • #486176
    P
    Polka
    Účastník

    Vložíte mi prosím odkaz na eshop, kde oleje mají k objednání?

  • #486079
    K
    Klára29
    Účastník

    Taky na Bohemia Olej nakupuju, oleje mají opravdu výborné a do salátů nic lepšího není 🙂

  • #485948
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý večer, kupuju oleje od značky Bohemi Olej a vřele doporučuji. Teď je u nás doma oblíbený sezamový a ostropestřcový, ale výborné mají všechny.

  • #485848
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím, nemáte prosím tip na dobré a kvalitně zpracované oleje na vaření, ale i studenou kuchyni?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist