Kvalitní legíny

Femina.cz > Fóra > Móda > Kvalitní legíny

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

• Autor

Já bych chtěla nějaké značkové, nevíte jaká značka má ty legíny kvalitní a hlavně neprůhledné ?

j
    jjj.pavlu
    Účastník

Kvalitní pro mě znamená buď vysoká gramáž/síla materiálu = doporučuji značku Biruba , nebo odolné = doporučji značku HighType (je i kompresní a rychleschnoucí), nebo extra pohodlné = doporučuji starší kolekci GymGlamour, u které ani nevíte, že ji máte na sobě (ty lesklé s vysokým podílem elastanu/spandexu).

l
    l.tyrpeklova
    Účastník

Ahoj, mně se osvědčil tento web, kde najdete najdete spoustu obchodů dohromady a není potřeba stále překlikávat na různé eshopy. Navíc tam mají dokonce i svůj magazín.

f
    farwa5
    Účastník

Legíny nosím strašně ráda. Nejvíce pohodlné z kalhot a hodí se ke všemu. Nejvíce legíny nakupuji  tady https://damskeleginy.cz/. Pokud sportujete, jistě neuděláte hloupost se sportovními. Na večeři s přítelem bych třeba zase vybírala s elegantních 🙂

z
    zanda.m
    Účastník

Z eshopů mám zkušenost s Naine https://www.naine.cz/obleceni/leginy/sportovni/ brávám Gym Glamour kvůli střihu a vydrží věčnost.

n
    nelinka.black
    Účastník

Já jsem nedávno kupovala legíny od Amodio.cz Sice nemají žádný obrovský výběr, ale předtím jsem ještě brala šaty a byla maximálně spokojená, tak sem je prubla. Nevím jak ostatní modely, ale s těmi mými legínami jsem spokojená- měla jsem trochu strach, že budou takové ty poloprůhledné, ale nejsou a chodím v nich moc ráda.

p
    poborna44
    Účastník

No verim, ze budete spokojena. 🙂

m
    misulkag
    Účastník

To zní taky zajímavě, ale už jsem si koupila ty nejleginy, ale ještě mi nedošly, tak uvidím. 🙂

no a nezkoušela jste se dívat na sportovní legíny, třeba zde: bundicky.cz/cs/kategorie/elasticke-fitness kolikrát mají pěkný design a kvalita je parádní protože se většinou jedná o funkční oděvy

m
    misulkag
    Účastník

Dobře asi do toho půjdu, vypadá to velice seriózně. Budu vám věřit! 🙂

p
    poborna44
    Účastník

No já přímo ne, ale kamarádka si už z tama jedny kupovala a moc jí sedí a jsou ze super materiálu. 🙂 Taky jsem si před pár dny jedny objednala. 🙂 Prostě mi to nedalo!

m
    misulkag
    Účastník

Jojo, podívám se tam. A nějakou osobní zkušenost nemáte s nákupem?

p
    poborna44
    Účastník

Ahoj, podívej se třeba na stránku nejleginy.cz 🙂 Tam mají celkem výběr a myslím si, že budou i kvalitní, ale určitě nutno ozkoušet. 🙂

m
    misulkag
    Účastník

Ahoj, neznáte někdo nějakou kvalitní prodejnu s legínami? 🙂 Nechci takové, které se mi hned roztrhají nebo seperou. 🙂 Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist