Kvalitní legíny

Femina.cz > Fóra > Móda > Kvalitní legíny

Zvolené téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v veronikav33 a poslední změna proběhla před 2 dny, 18 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516433
    K
    Kalenta
    Účastník

    Já si ráda kupuji kvalitní a značkové oblečení. Legíny jsem si brala naposledy na Lucyto a byla jsem moc spokojená. 🙂 Tak třeba mrkněte i tam. Mají tam ale i ostatní oblečení. 🙂

  • #509605
    M
    Misanecek
    Účastník

    Holky, máte prosím zkušenosti s těmito leginami https://www.baridiwear.cz/leginy-damske-tenke-outlast-cerna/? Jak jste s nimi spokojené? Nepotíte se v nich? Jsou příjemné na pokožce prosím? Díky moc.

    • #509949
      A
      Alecca
      Účastník

      Ahoj, koupila jsem si je nedávno a jsem s nimi tedy spokojená naprosto maximálně 🙂 Jsou dokonalý! Skvělý materiál, velmi příjemný na kůži. Jsou z velmi tenkého a jemného materiálu. Super je v tom, že se v nich nepotím ani při změnách teplot. Za mě nejlepší legíny, co jsem kdy koupila.

  • #495716
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, máte od dragonflybrand zkušenost se sportovníma podprsenkama? Jak u nich ty veliksoti sedí?

  • #494834
    K
    Kryska
    Účastník

    Taky se mi konečně podařilo po dlouhé době najít legíny co se mi líbí a hlavně mi sedí ! https://www.zoot.cz/polozka/680467/cerne-kozenkove-leginy-jacqueline-de-yong-tonka

  • #492699
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj holky, ty leginy nosíte i na ven? Jako myslím do měta? Nebo jen na cvičení?

  • #491734
    M
    MakMak
    Účastník

    Hele, to je naprosto senzační shop. Já jsem si tam koupila tyto leginy https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/bikram-hot-yoga-obleceni/produkty/yoga-leginy-spandex-lisa a ty jsou teda luxusní a hlavně fakt kvalitní 🙂

    • #495722
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Ahoj, máš od nich i sportovní podprsenku? Docela by mě zajímalo, jak sedí velikosti?

    • #494399
      L
      Lilianna
      Účastník

      Tyhle jsou super. Taky mám nejraději leginy s vysokým pasem. Ty sedí nejlíp.

  • #490764
    l
    libuse86
    Účastník

    Doporučuju kouknout na https://cs.dragonflybrand.com. Tam mají senzační leginy. Jsou kvalitní, krásně srží, nevytahávají se. Na sport mám jen od nich a spokojenost.

    • #490895
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Myslíš, že jsou vhodné i na běžné nošení ?

      • #491245
        J
        Jarka50
        Účastník

        Já mám ty jejich legíny primárně na cvičení, ale kolikrát si ty černé vezmu i do města 🙂

        • #491977
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          A velikostně můžu vzít takovou velikost, kterou nosím běžně ? 🙂

          • #492523
            J
            Jarka50
            Účastník

            Jasně, velikosti sedí a stačí se držet velikosti kterou běžně nosíš 🙂

  • #486206
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Legínám jsem nikdy nepřišla na chuť :/ a podle mě se ne úplně ke všemu hodí. Do práce nosím jenom džíny a přece jenom k nim halenky vypadá líp jak k legínám.

    • #486297
      A
      Alousek
      Účastník

      taky mám radši džíny. Zrovna koukám po eshopech protože potřebuju nové a jak to tak vidím tak to bude docela problém je objednat takhle bez vyzkoušení.

      • #486303
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Podívej se na eshop fashinoavenue tam mají moc pěkné džíny 🙂

  • #480892

    Já bych chtěla nějaké značkové, nevíte jaká značka má ty legíny kvalitní a hlavně neprůhledné ?

  • #480567
    j
    jjj.pavlu
    Účastník

    Kvalitní pro mě znamená buď vysoká gramáž/síla materiálu = doporučuji značku Biruba , nebo odolné = doporučji značku HighType (je i kompresní a rychleschnoucí), nebo extra pohodlné = doporučuji starší kolekci GymGlamour, u které ani nevíte, že ji máte na sobě (ty lesklé s vysokým podílem elastanu/spandexu).

  • #475346
    l
    l.tyrpeklova
    Účastník

    Ahoj, mně se osvědčil tento web, kde najdete najdete spoustu obchodů dohromady a není potřeba stále překlikávat na různé eshopy. Navíc tam mají dokonce i svůj magazín.

  • #456196
    f
    farwa5
    Účastník

    Legíny nosím strašně ráda. Nejvíce pohodlné z kalhot a hodí se ke všemu. Nejvíce legíny nakupuji  tady https://damskeleginy.cz/. Pokud sportujete, jistě neuděláte hloupost se sportovními. Na večeři s přítelem bych třeba zase vybírala s elegantních 🙂

  • #435986
    z
    zanda.m
    Účastník

    Z eshopů mám zkušenost s Naine https://www.naine.cz/obleceni/leginy/sportovni/ brávám Gym Glamour kvůli střihu a vydrží věčnost.

  • #427869
    n
    nelinka.black
    Účastník

    Já jsem nedávno kupovala legíny od Amodio.cz Sice nemají žádný obrovský výběr, ale předtím jsem ještě brala šaty a byla maximálně spokojená, tak sem je prubla. Nevím jak ostatní modely, ale s těmi mými legínami jsem spokojená- měla jsem trochu strach, že budou takové ty poloprůhledné, ale nejsou a chodím v nich moc ráda.

  • #426495
    p
    poborna44
    Účastník

    No verim, ze budete spokojena. 🙂

  • #426494
    m
    misulkag
    Účastník

    To zní taky zajímavě, ale už jsem si koupila ty nejleginy, ale ještě mi nedošly, tak uvidím. 🙂

  • #425741

    no a nezkoušela jste se dívat na sportovní legíny, třeba zde: bundicky.cz/cs/kategorie/elasticke-fitness kolikrát mají pěkný design a kvalita je parádní protože se většinou jedná o funkční oděvy

  • #425180
    m
    misulkag
    Účastník

    Dobře asi do toho půjdu, vypadá to velice seriózně. Budu vám věřit! 🙂

  • #425177
    p
    poborna44
    Účastník

    No já přímo ne, ale kamarádka si už z tama jedny kupovala a moc jí sedí a jsou ze super materiálu. 🙂 Taky jsem si před pár dny jedny objednala. 🙂 Prostě mi to nedalo!

  • #425173
    m
    misulkag
    Účastník

    Jojo, podívám se tam. A nějakou osobní zkušenost nemáte s nákupem?

  • #425170
    p
    poborna44
    Účastník

    Ahoj, podívej se třeba na stránku nejleginy.cz 🙂 Tam mají celkem výběr a myslím si, že budou i kvalitní, ale určitě nutno ozkoušet. 🙂

  • #425047
    m
    misulkag
    Účastník

    Ahoj, neznáte někdo nějakou kvalitní prodejnu s legínami? 🙂 Nechci takové, které se mi hned roztrhají nebo seperou. 🙂 Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist