kvalitní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > kvalitní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487462
    n
    nanna
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://www.iuvenio.com/ ? Docela o ní teď slýchám a zaujalo mě to.

    • #487546
      N
      Nivea
      Účastník

      Neznám ale dívám se na jejich stránky a fakt se mi to líbí, asi si rovnou zkusím objednat to sérum na začátek, dám kdyžtak vědět dojmy.

  • #486485
    m
    milka8
    Účastník

    Hledám nějaký účinný krém na tělo, který mi pomůžu s hodně suchou a citlivou pokožkou. Díky za tipy.

  • #486478
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Co za kosmetiku používáte na tělo? Mám hodně suchou pokožku a po každém umytí mě hrozně svírá a běžný tělový mlíka mi moc nepomáhaj.

  • #485019
    n
    nikolka1346
    Účastník

    Ja jsem ted maximálně spokojená s maskou EnteFace, očistí a krásně hydratuje, cenově je taky velice dostupná 🙂

  • #484555
    k
    katkakatule
    Účastník

    Doporučíte přírodní kosmetiku, s jakou máte dobrou zkušenost?

    • #484683

      kvapik
      Účastník

      Taky hledám kvalitní přírodní kosmetiku, tak budu ráda za rady

  • #484401
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, zkoušela jste některá od iuvenio to jejich oční serum? Jak se vám osvědčilo? Pomáhá na oční okolí?

  • #483399
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Co od toho iuvenia přesně máte ? Líbí se mi to jejich složení, tak přemýšlím, že bych od nich taky něco vyzkoušela.

  • #482807
    L
    Lilianna
    Účastník

    Mám od nich tento set https://www.iuvenio.com/products/single/fresh-nano-set-new/302004987 a paráda. Fakt doporučuju.

  • #482028
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Iuvenio je hodně luxusní česká kosmetika. Moje kamarádka ji používá a fakt je na pleti znát rozdíl. Taky jsem si koupila to jejich serum a jsem nadšená. Mamka taky poznala rozdíl, tak jsem ji k vánocům koupila tuto sadu https://www.iuvenio.com/products/single/fresh-nano-vital-set. Je tam vše, tak snad bude mít radost.

  • #481122
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, máte některá ozkoušenou kosmetiku zn. iuvenio? Je to česká kosmetika. Ráda bych ji vyzkoušela, ale jsem docela citlivá… Je ta kosmetika vhodná pro citlivou pleť?

    • #482137
      J
      Jarka50
      Účastník

      Je to kosmetika určená primárně pro citlivou pleť 😉 takže nemusíš mít vůbec obavy

    • #481148
      l
      libuse86
      Účastník

      Je dobrá, že? taky po ni pokukuju… Jsem zvědavá, třeba se ozve někdo, kdo má zkušenosti…

      • #482758
        J
        Jarka50
        Účastník

        Jestli myslíš iuvenio, tak určitě doporučuju vyzkoušet 🙂

        • #483502
          J
          JaninkaVesi
          Účastník

          A Jarko, co určitě koupit? S čím máš zkušenosti ty?

  • #480422
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky holky, měla bych dotaz… zajímalo by mě, jaké máte oblébené vůně? A kupujete přímo parfémy nebo se spokojíte s toaletkou?

    • #481400
      P
      Polinko
      Účastník

      Já jsem si dřív kupovala vůně v parfumerce. Jako krásný vůně, všechno, o to nic… Ale problém je ten, že vůbec nevydržely :/ A to mi vadilo. Tak jsem pátrala a vypátrala 🙂 Koupila jsem si parfém od https://allanmartin.cz/ a jsem nadšená. Konečně krásný, voňavý a hlavně dlouhotrvající parfém. Tak to je můj tip.

  • #470051
    m
    michala69
    Účastník

    Toď otázka, kdo co považuje za kvalitní kosmetiku 🙂 to by mě zajímalo .. jaké značky tak používáte ?

    • #473989
      i
      irishanova
      Účastník

      Podle mě tady ty krémy budou dražší jestli působí dobře na vrásky, které po nich ustupují.

    • #472499
      i
      irishanova
      Účastník

      Já používám jenom takové ty značky, které potkám v drogérii, ale četla jsem, že to kolikrát není to pravé ořechové, tak já teda nevím.

      • #473121

        No, ono to taky není to pravé ořechové … jak píšeš .. jestli chceš kvalitní přírodní kosmetiku, tak tu má značka Lobey 🙂

        • #473912
          i
          irishanova
          Účastník

          Na kolik takové krémy přijdou ? Ještě se zeptám když jde o čistě přírodní kosmetiku tak asi nebude parfemovaná, že ?

          • #476494
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Záleží jak který výrobce, i když jde o přírodní kosmetiku, tak může být parfemovaná 🙂 nebo potom bio kosmetika je taky super, hlavně tu co má saloos

  • #462525
    L
    Liliem
    Účastník

    Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenost z bio kosmetikou Pravaja? Slyšela jsem že je jen z přírodních surovin. Tak mě zajímá jestli je opravdu dobrá kosmmetika.

  • #462401

    Jakou kosmetiku používáte a kde ji kupujete? Přijde mi, že mi ta moje už nesedí a je čas ji změnit!

  • #458932
    M
    Marťule0
    Účastník

    A co si třeba krém vyrobit? Víte z čeho je a je přírodní 🙂

  • #456592
    v
    vilmaaa
    Účastník

    Jak moc vybírat krém na noc? Používám klasický z drogerie, ale ráno se stejně budím s otoky. 🙁

  • #454351
    M
    Marťule0
    Účastník

    Já taky kupuji na http://www.notino.cz Mohu vřele doporučit, kvalitní kosmetika, rychlé dodání či osobní odběr a super ceny. Sem tam nějaká sleva 🙂

  • #440934
    A
    Alína21
    Účastník

    Bio kosmetiku už seženete i na Notinu. Kupuji už jen tam, dá se osobně vyzvednout a je to záruka kvality.

    • #456885
      L
      Lilianna
      Účastník

      Já jsem tu bio kosmetiku taky neviděla. Ale třeba se pletu. I když já teda preferuji nákup na specializovaným webu.

    • #456046
      A
      Alecca
      Účastník

      Jj, to je dost známý shop, ale bohužel nemají v nabídce bio kosmetiku 🙁

    • #453938
      L
      Lilianna
      Účastník

      Tak ono dobré v tom, že mají velký výběr značek. Ale všechno jsou to známé prefabrikáty… já mám třeba oblíbenou značku dekorativní kosmetiky tuto https://www.milujubio.cz/couleur-caramel/ a tu teda seženu na tom milujubio. Doručí mi to a já nikam nemusím chodit 🙂

      • #455433
        D
        Danča.L
        Účastník

        Dají se tam koupit i přírodní věci. Olejíčky, na promazání, ale i kosmetika.

  • #440655
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, za mě pokud kvalitní kosmetiku, tak jedině přírodní bio kosmetiku. Zkusila jsem ji a jsem tak nadšená, že bych žádnou jinou už nekupovala. Jinak doporučím zn. Benecos, dá se kopit na milujubio.cz.

  • #431773
    g
    giska
    Účastník

    Ve svém věku se taky poohlížím po kvalitní kosmetice, o této značce jsem neslyšela. Na jejich stránkách http://www.sothys.cz jsem se dočetla, že s kosmetikou pracují v kosmetických salonech.

  • #431373
    z
    zuzuša
    Účastník

    Má někdo zkušenost s francouzskou kosmetikou Sothys. Doporučila mě ji kosmetička.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist