kvalitní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > kvalitní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (9 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M Marťule0 a poslední změna proběhla před 2 dny, 6 hodiny.

• Autor
    M
    Marťule0
    Účastník

A co si třeba krém vyrobit? Víte z čeho je a je přírodní 🙂

v
    vilmaaa
    Účastník

Jak moc vybírat krém na noc? Používám klasický z drogerie, ale ráno se stejně budím s otoky. 🙁

M
    Marťule0
    Účastník

Já taky kupuji na http://www.notino.cz Mohu vřele doporučit, kvalitní kosmetika, rychlé dodání či osobní odběr a super ceny. Sem tam nějaká sleva 🙂

A
    Alína21
    Účastník

Bio kosmetiku už seženete i na Notinu. Kupuji už jen tam, dá se osobně vyzvednout a je to záruka kvality.

L
      Lilianna
      Účastník

Já jsem tu bio kosmetiku taky neviděla. Ale třeba se pletu. I když já teda preferuji nákup na specializovaným webu.

Profilová fotografie na Facebooku
      Alecca
      Účastník

Jj, to je dost známý shop, ale bohužel nemají v nabídce bio kosmetiku 🙁

L
      Lilianna
      Účastník

Tak ono dobré v tom, že mají velký výběr značek. Ale všechno jsou to známé prefabrikáty… já mám třeba oblíbenou značku dekorativní kosmetiky tuto https://www.milujubio.cz/couleur-caramel/ a tu teda seženu na tom milujubio. Doručí mi to a já nikam nemusím chodit 🙂

D
        Danča.L
        Účastník

Dají se tam koupit i přírodní věci. Olejíčky, na promazání, ale i kosmetika.

Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Ahoj, za mě pokud kvalitní kosmetiku, tak jedině přírodní bio kosmetiku. Zkusila jsem ji a jsem tak nadšená, že bych žádnou jinou už nekupovala. Jinak doporučím zn. Benecos, dá se kopit na milujubio.cz.

g
    giska
    Účastník

Ve svém věku se taky poohlížím po kvalitní kosmetice, o této značce jsem neslyšela. Na jejich stránkách http://www.sothys.cz jsem se dočetla, že s kosmetikou pracují v kosmetických salonech.

z
    zuzuša
    Účastník

Má někdo zkušenost s francouzskou kosmetikou Sothys. Doporučila mě ji kosmetička.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist