Kvalitní korektor

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní korektor

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Penny a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509413
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Já jsem si korektor koupila na Notinu od YSL a musím říct, že je super. Opravdu perfektně kryje nedokonalosti a s makeupem je (ten mam taky od YSL) je to super kombinace 🙂

    • #511462
      P
      Penny
      Účastník

      Na Notino jsem se na ten korektor dívala a nabídka je docela široká 🙂 Jaký přesně kupuješ?

  • #470053
    m
    michala69
    Účastník

    Já mám koupený v drogérii, ale přijde mi, že moc dobře nekryje kruhy pod očima :/

  • #455432
    D
    Danča.L
    Účastník

    Ahoj, tak záleží, zda preferuješ tuhý či tekutý. Já používám tento: https://www.notino.cz/rimmel/match-perfection-rozjasnujici-korektor/ A jsem naprosto spokojená. zakryje, rozjasní a cena je přijatelná.

  • #454350
    M
    Marťule0
    Účastník

    Ahoj, já ráda používám tento: https://www.notino.cz/bourjois/concealer-stick-korektor/

    Zakryje nedostatky, je jemný a příjemný. Dobře to pak vypadá. Víc od něj nepotřebuji.

    • #511126
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ano, od pleťové komsetiky taky očkávám to, že bude krycí a příjemná… jak pro pleť, tak na dotek.

  • #454116
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj všem 🙂 Hele, mám jen takový rychlý dotaz – jakou používáte kosmetiku? Hledám teď aktuálně opravdu dobrý a kvalitní korektor. Jaký kupujete vy? A jaký třeba vůbec ne, že s ním máte opravdu špatné zkušenosti…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist