Kuchyně na míru

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Kuchyně na míru

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499682
    d
    danikk
    Účastník

    My si nechali dělat celou ložnici v nábytku Mikulík a veliká spokojenost.

  • #494002
    K
    Kryska
    Účastník

    Nemáte zkušenost s výrobou nábytku na zakázku ?

    • #494123
      i
      irishanova
      Účastník

      S kuchyní ne, ale s výrobou nábytku ano a shodou okolností tady ta firma dělá i kuchyně, tak se podívej na nábytek Mikulík 🙂

      • #495724
        K
        Kryska
        Účastník

        Chtěla bych do předsíně skříň, líbila by se mi tady tato https://www.nabytek-mikulik.cz/skrin-flexi-3-s-240cm-v-220cm-3x-zrcadlo akorát když bych potřebovala upravit rozměry, tak nevíš jestli ta možnost u nich je ?

        • #495756
          i
          irishanova
          Účastník

          Já jsem toho nevyužila, ale vím, že ta možnost je.

  • #485103
    m
    michala69
    Účastník

    Také máme novou kuchyň a teď řeším spotřebiče. Hlavně lednici teda, tam vůbec nevím jakou značku vybrat :/.

  • #432614

    Ahoj dámy,
    Pokud jde u kuchyň na míru – tak bych měla určitě pár tipů. Jelikož máme dost malý prostor v našem bytě, nemohli jsme dlouho přijít na to, jak tam vměstnat rohový dřez. Našla jsem si na internetu tuto stránku: https://primagran.cz/granitove-drezy/
    Hned jsem věděla, že je to přesně to, co hledám. Mají tam již rohové dřezy od 40 cm. K tomu samozřejmě veškeré další přislušenství do Vaší kuchyně. Granit vždy vyhraje nad nerezovým provedením!!!

    Berte to, dámy, jako ideální řešení nejenom do malých bytů. Nabídku této firmy využijete samozřejmě i ve větších prostorech.

  • #432015
    m
    misulkag
    Účastník

    Ano já mám u této firmy vestavěné skříně, a opravdu jsem s nimi velmi spokojená. 🙂

    • #432016
      G
      Gabina56
      Účastník

      To nezní špatně a jak jsou na tom cenově? Nejsem uase úplná milionářka, tak se chci držet trošku při zemi. 🙂

      • #432017
        m
        misulkag
        Účastník

        Tak to se nemusíte bát, mají opravdu velmi rozumné ceny, které se samozřejmě později odráží na tom, z jakého materiálu si kuchyň vyberete atd atd. Ale celková cena není nikdy přemrštěná.

        • #432020
          G
          Gabina56
          Účastník

          Dobře děkuji vám za všechny vaše sdílené zkušenosti s touto firmou. 🙂 Podívám se tam pečlivě. 🙂

          • #432021
            m
            misulkag
            Účastník

            Nemáte zač, jsem ráda, že jsem někomu možná pomohla zvelebit si dům tak krásnými věcmi, které tato firma nabízí. 🙂

  • #432014
    p
    poborna44
    Účastník

    Tak nám dělali krásnou kuchyň na míru ve firmě interiery4u. Určitě můžu doporučit. 🙂

    • #432019
      G
      Gabina56
      Účastník

      Ano, už je pozoruju, dostala jsem na tuto firmu tipy i z více stran, každopádně děkuji za odpověď. 🙂

  • #432013
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Ahoj, tak kdyztak mrkni na google,cz nebo na firmy.cz a kdyz tam zadas takovyto pozadavek, vyjedou ti firmy s kvalitnim hodnocenim. 🙂

    • #432018
      G
      Gabina56
      Účastník

      Tam mi taky velmi vysoko vyšla ta interiery4u 🙂 Ale děkuji za nápad. 🙂

  • #431769
    G
    Gabina56
    Účastník

    Ahoj, neznáte prosím vás nějakou kvalitní firmu, která navrhuje kuchyně na míru, s kterou máte nejlépe osobní zkušenost? Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist