Kuchyně na míru

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Kuchyně na míru

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel B Belusha a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

Ahoj dámy,
    Pokud jde u kuchyň na míru – tak bych měla určitě pár tipů. Jelikož máme dost malý prostor v našem bytě, nemohli jsme dlouho přijít na to, jak tam vměstnat rohový dřez. Našla jsem si na internetu tuto stránku: https://primagran.cz/granitove-drezy/
    Hned jsem věděla, že je to přesně to, co hledám. Mají tam již rohové dřezy od 40 cm. K tomu samozřejmě veškeré další přislušenství do Vaší kuchyně. Granit vždy vyhraje nad nerezovým provedením!!!

Berte to, dámy, jako ideální řešení nejenom do malých bytů. Nabídku této firmy využijete samozřejmě i ve větších prostorech.

m
    misulkag
    Účastník

Ano já mám u této firmy vestavěné skříně, a opravdu jsem s nimi velmi spokojená. 🙂

G
      Gabina56
      Účastník

To nezní špatně a jak jsou na tom cenově? Nejsem uase úplná milionářka, tak se chci držet trošku při zemi. 🙂

m
        misulkag
        Účastník

Tak to se nemusíte bát, mají opravdu velmi rozumné ceny, které se samozřejmě později odráží na tom, z jakého materiálu si kuchyň vyberete atd atd. Ale celková cena není nikdy přemrštěná.

G
          Gabina56
          Účastník

Dobře děkuji vám za všechny vaše sdílené zkušenosti s touto firmou. 🙂 Podívám se tam pečlivě. 🙂

m
            misulkag
            Účastník

Nemáte zač, jsem ráda, že jsem někomu možná pomohla zvelebit si dům tak krásnými věcmi, které tato firma nabízí. 🙂

p
    poborna44
    Účastník

Tak nám dělali krásnou kuchyň na míru ve firmě interiery4u. Určitě můžu doporučit. 🙂

G
      Gabina56
      Účastník

Ano, už je pozoruju, dostala jsem na tuto firmu tipy i z více stran, každopádně děkuji za odpověď. 🙂

H
    Hanicka33
    Účastník

Ahoj, tak kdyztak mrkni na google,cz nebo na firmy.cz a kdyz tam zadas takovyto pozadavek, vyjedou ti firmy s kvalitnim hodnocenim. 🙂

G
      Gabina56
      Účastník

Tam mi taky velmi vysoko vyšla ta interiery4u 🙂 Ale děkuji za nápad. 🙂

G
    Gabina56
    Účastník

Ahoj, neznáte prosím vás nějakou kvalitní firmu, která navrhuje kuchyně na míru, s kterou máte nejlépe osobní zkušenost? Díky

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist