Kuchyně

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Kuchyně

Zvolené téma obsahuje celkem 45 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490760
    P
    Penny
    Účastník

    Ahoj, taky se přidám s doporučením na vybavení kuchyně. Vynikající kuchyňské nože má Dellinger. Máme od nich a jako kvalita teda top. Fakt můžu jen doporučit.

  • #489542

    Kuchyni máme hezkou, ale co bych si chtěla nechat udělat, tak je jídelní stůl s židlemi. Víte o nějaké šikovné firmě, která by nám to zvládla udělat ?

    • #490914
      K
      Kryska
      Účastník

      Nechám ti tady odkaz na firmu, která dělala jídelní set nám 🙂 http://www.jelinek.eu/nabytek-z-masivu#jidelna

      • #490964
        i
        irishanova
        Účastník

        Můžu se zeptat jak se cenově pohybuje nábytek co je dělaný na zakázku ?

        • #491490
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          To je hrozně individuální. Záleží co si necháváš dělat, jestli postel nebo skříň, ale když se podíváš na stránky nábytek-mikulík, tak tam mají normálně zveřejněné ceny.

  • #489275
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Nechala jsem si udělat novou kuchyň a teď špekuluju nad tím, že bych si někam nalepila led pásky. Jestli některá máte v kuchyni led osvětlení tak ocením radu kam je dobré ho umístit, aby dobře vyniklo.

    • #489456
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Spíš záleží na tom jak máš kuchyň situovanou, ale pokud potřebuješ inspiraci, tak já mám led pásky nad pracovní deskou, kde je mám nalepení zespodu na poličce a pak mám komplet linku olemovanou zespodu led páskou 🙂

      • #489925
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Můžu se zeptat jestli si led pásky kupovala od nějaké značky nebo normálně někde v hobby marketu ? Že by si mi případně dala doporučení 🙂

        • #490752
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Koupila jsem si tady ty led pásky https://www.immax.cz/immax-sky-42-stars-led-stropni-svitidlo-cct-40x9cm-42w-stmivatelne-p221/

          • #490878
            D
            DendulkaN
            Účastník

            Prošla jsem si těch eshopů víc, ale objednala jsem si je nakonec z toho Immaxu. Manžel mi je na linku přidělal a je to pecka !

          • #492117
            B
            Bedriška Malá
            Účastník

            Jsou ty led pásky z Immax na dálkové ovládání?

  • #489153
    i
    irishanova
    Účastník

    Jakou máte zkušenost s kuchyněmi na míru ? Chtěla bych novou kuchyni, tak se poohlížím po kuchyni, která by se mi líbila, tak budu ráda, když mi doporučíte firmu, která má pěkné návrhy.

  • #488509
    n
    nanna
    Účastník

    Já teď dovybavuju kuchyň a sháním nějaký stylový dózy a podobné věci, doporučíte kam kouknout?

    • #489119

      kvapik
      Účastník

      Mrkněte na https://lahome.cz/ mají moc hezký a originální doplňky do bytu

      • #489246
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Supeer, už mám objednávku na cestě, maj parádní věci, díky moc.

        • #489292

          kvapik
          Účastník

          Tak to jsem ráda žes vybrala, já si postupně ještě doobjednávám nějaký věci, vždycky když tam kouknu tak se mi něco líbí 😀

    • #489052
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Taky budu ráda za tip, hledám nějaký dózy apod něco co mi kuchyň zútulní.

  • #484546
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Taky tady nechám doporučení na eshop, kde mají spoustu kuchyňských doplňků a vybavení. Mám odtud veškerou jídelní soupravu a je to pastva pro oko ty jejich věci 😉 kdo má rád designově propracované věci, tak doporučuju mrknout na eshop Bakly 🙂

  • #484464
    m
    milka8
    Účastník

    Jak máte v kuchyni vyřešené třídění odpadu? Trochu bojuju s prostorem…

    • #484591
      N
      Nivea
      Účastník

      Koukněte na Ideadomov mají tam praktický koše na třídění a další supr vychytávky do bytu

      • #484670
        m
        milka8
        Účastník

        Nemáš tu sestavu Poker plus? To se mi líbí…

    • #484501
      k
      katkakatule
      Účastník

      Řeším to teď v novém bytě, bohužel nemám komoru a do linky se mi tolik košů už nevejde :-/

  • #483659

    Janka Terová
    Účastník

    Má někdo z vás doma vinotéku na víno?

  • #483159
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Když se tu řeší kuchyně, tak by mě zajímalo jestli používáte nějaké speciální přípravky na dané povrchy nebo používáte nějaké univerzální čističe ?

    • #483635
      m
      michala69
      Účastník

      Velmi spokojená jsem s čistícími přípravky od faberlic-czech.cz. Mám toho od nich dost a zatím se mi nestalo, že bych nějakou nečistotu pomocí nich nedala dolů.

  • #482147

    Janka Terová
    Účastník

    My digestoř nemáme a chybí mi

    • #482149
      K
      KJARA
      Účastník

      Taky jsme jí dlouho neměli a zvládla jsem to, ale dneska  v nové kuchyni už bych si to bez ní nedokázala představit.

  • #481968
    N
    Nivea
    Účastník

    Poradíte, kde se dá koupit nějaký regál do kuchyně, už nemám místo v lince, tak hledám něco navíc na potraviny.

    • #481992
      k
      katkakatule
      Účastník

      Podívej se na e-shop Idea-dům-zahrada mám odtud několik fajn věcí do kuchyně a koupelny

      • #482435
        N
        Nivea
        Účastník

        Díky za tip, objednala jsem si od nich regál na kolečkách a už ho mám v kuchyni a je to moc fajn, konečně mám místo na ukládání potravin.

        • #482484
          k
          katkakatule
          Účastník

          Nemáš za co, ráda jsem se podělila o dobrou zkušenost

  • #479650
    i
    irishanova
    Účastník

    Když by si potřebovala poradit s vybavením do kuchyně, co se týče těch menších spotřebičů, tak vřele doporučuju oravu

    • #480391
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Jaké spotřebiče od nich máš ? Jako mixéry vím, že mají perfektní, ten už jsem si od nich pořídila , ale líbí se mi i jejich mikrovlnka a pračka.

  • #479281
    l
    lakkam.piot
    Účastník

    Potřebujete vybavení pro vaši kuchyň? Skladování věcí? Navštivte web https://www.emako.cz/koupelna/  – zde najdete mnoho článků do kuchyně. Dekorace, doplňky, nádobí a mnoho praktických řešení.

  • #477536
    K
    Karkolka
    Účastník

    Děkuji a máš zkušenost i s těmi dalšími co mají v nabídce?

  • #477474
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Já používám tento universál a jsem s ní moc spokojená https://www.riano.cz/barwa-cistic-kuchyni-perfekt-house-500ml, vyčistí a odmastí

  • #477432
    K
    Karkolka
    Účastník

    NO SPÍŠE PLOCHY A NA ODMAŠTĚNÍ DIGESTOŘE A INDUKCE!

  • #477320
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Co máš konkrétně na mysli spotřebiče či plochy?

  • #477205
    K
    Karkolka
    Účastník

    AHOJKY, JAKÉ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY POUŽÍVÁTE NA ČIŠTĚNÍ KUCHYNĚ?

  • #477084
    K
    KJARA
    Účastník

    Máme Miele, ale určitě najdete i za menší peníze kvalitu 😉

  • #476276
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    A to titanové nádobí je vhodné i na indukci?

  • #475758
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj holky, já mám teda výbornou zkušenost se shopem https://www.zgastro.cz. Tam jsem si vždycky vybrala a navíc jsem byla moc spokojená. Hlavně s kvalitou.

  • #475679
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, za mě je to určitě Airforce. Tu máme doma, takže s ní mám osobní zkušenost. Jinak jsme si koupili na netu přes https://www.airforce-eshop.cz a doporučuju i tento shop. Jsou tam super, se vším poradí a hlavně dodržují vše dle domluvy.

  • #475144
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj všem, prosím mám dotaz a ráda bych znala Vaše názory. Naši si staví baráček a teď zrvona plánují vybavení kuchyně… Určitě chtějí digestoř. Co myslíte, jaká je podle vás nejlepší značka?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist