Kuchyně

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Kuchyně

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

• Autor
    k
    karolina.ka95
    Účastník

Taky tady nechám doporučení na eshop, kde mají spoustu kuchyňských doplňků a vybavení. Mám odtud veškerou jídelní soupravu a je to pastva pro oko ty jejich věci 😉 kdo má rád designově propracované věci, tak doporučuju mrknout na eshop Bakly 🙂

m
    milka8
    Účastník

Jak máte v kuchyni vyřešené třídění odpadu? Trochu bojuju s prostorem…

n
      nadanov
      Účastník

Koukněte na Ideadomov mají tam praktický koše na třídění a další supr vychytávky do bytu

m
        milka8
        Účastník

Nemáš tu sestavu Poker plus? To se mi líbí…

k
      katkakatule
      Účastník

Řeším to teď v novém bytě, bohužel nemám komoru a do linky se mi tolik košů už nevejde :-/

Janka Terová
    Účastník

Má někdo z vás doma vinotéku na víno?

S
    Sonia.Cer
    Účastník

Když se tu řeší kuchyně, tak by mě zajímalo jestli používáte nějaké speciální přípravky na dané povrchy nebo používáte nějaké univerzální čističe ?

m
      michala69
      Účastník

Velmi spokojená jsem s čistícími přípravky od faberlic-czech.cz. Mám toho od nich dost a zatím se mi nestalo, že bych nějakou nečistotu pomocí nich nedala dolů.

Janka Terová
    Účastník

My digestoř nemáme a chybí mi

K
      KJARA
      Účastník

Taky jsme jí dlouho neměli a zvládla jsem to, ale dneska  v nové kuchyni už bych si to bez ní nedokázala představit.

n
    nadanov
    Účastník

Poradíte, kde se dá koupit nějaký regál do kuchyně, už nemám místo v lince, tak hledám něco navíc na potraviny.

k
      katkakatule
      Účastník

Podívej se na e-shop Idea-dům-zahrada mám odtud několik fajn věcí do kuchyně a koupelny

n
        nadanov
        Účastník

Díky za tip, objednala jsem si od nich regál na kolečkách a už ho mám v kuchyni a je to moc fajn, konečně mám místo na ukládání potravin.

k
          katkakatule
          Účastník

Nemáš za co, ráda jsem se podělila o dobrou zkušenost

i
    irishanova
    Účastník

Když by si potřebovala poradit s vybavením do kuchyně, co se týče těch menších spotřebičů, tak vřele doporučuju oravu

S
      Sonia.Cer
      Účastník

Jaké spotřebiče od nich máš ? Jako mixéry vím, že mají perfektní, ten už jsem si od nich pořídila , ale líbí se mi i jejich mikrovlnka a pračka.

l
    lakkam.piot
    Účastník

Potřebujete vybavení pro vaši kuchyň? Skladování věcí? Navštivte web https://www.emako.cz/koupelna/  – zde najdete mnoho článků do kuchyně. Dekorace, doplňky, nádobí a mnoho praktických řešení.

K
    Karkolka
    Účastník

Děkuji a máš zkušenost i s těmi dalšími co mají v nabídce?

v
    verca.broukk
    Účastník

Já používám tento universál a jsem s ní moc spokojená https://www.riano.cz/barwa-cistic-kuchyni-perfekt-house-500ml, vyčistí a odmastí

K
    Karkolka
    Účastník

NO SPÍŠE PLOCHY A NA ODMAŠTĚNÍ DIGESTOŘE A INDUKCE!

v
    verca.broukk
    Účastník

Co máš konkrétně na mysli spotřebiče či plochy?

K
    Karkolka
    Účastník

AHOJKY, JAKÉ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY POUŽÍVÁTE NA ČIŠTĚNÍ KUCHYNĚ?

K
    KJARA
    Účastník

Máme Miele, ale určitě najdete i za menší peníze kvalitu 😉

B
    Bedriška Malá
    Účastník

A to titanové nádobí je vhodné i na indukci?

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj holky, já mám teda výbornou zkušenost se shopem https://www.zgastro.cz. Tam jsem si vždycky vybrala a navíc jsem byla moc spokojená. Hlavně s kvalitou.

M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj, za mě je to určitě Airforce. Tu máme doma, takže s ní mám osobní zkušenost. Jinak jsme si koupili na netu přes https://www.airforce-eshop.cz a doporučuju i tento shop. Jsou tam super, se vším poradí a hlavně dodržují vše dle domluvy.

M
    MakMak
    Účastník

Ahoj všem, prosím mám dotaz a ráda bych znala Vaše názory. Naši si staví baráček a teď zrvona plánují vybavení kuchyně… Určitě chtějí digestoř. Co myslíte, jaká je podle vás nejlepší značka?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist