Krmení kočičky

Femina.cz > Fóra > Vaření > Krmení kočičky

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v vendullkop a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478530
    v
    vendullkop
    Účastník

    Ano ano, složení si samozřejmě pohlídám stejně jako u granulí. Spíš mne zajímaly nějaké vlastní zkušenosti nebo tipy s ko nkrétními produkty nebo značkami 🙂 I tak moc díky, mrknu každopádně na ten Brit!

  • #478448

    Zvolila bych cokoli masitého, jsou všelijaké konzervy, kapsičky, ale taky suchý mňamky nebo přímo jen vařené kuřecí maso na kousky, to kočkám, co jsem četla na netu, hodně jede.

  • #478373
    n
    niccolka
    Účastník

    Naprosto souhlasím s předchozím komentářem. Odměňovat se dá takřka čímkoli, záleží jen, co vaší kočičce zachutná. Za mě je taková zlatá střední cesta Brit. Máme od nich granule i kapsičky, kterýma odjakživa odměňuju a opravdu jsem já i oba naši kocouři spokojení.

  • #478238

    Záleží, co od nich očekáváte a v jakém cenovém rozmezí se pohybujeme. Jediné co, tak dejte pozor na levné dobroty za pár kaček, které sklízí u kočiček sice úspěch, ale výživově jsou na tom bídně.

  • #478176
    v
    vendullkop
    Účastník

    Zdravím a prosím o radu ohledně jídla, akorát ne lidského, ale pro mazlíčka. Doposud jsem krmila pouze granulkami, ale ráda bych naší kočičce dopřála i nějaké odměny. Máte nějaké tipy na kvalitní a zdravé pamlsky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist