Kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516189
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já už dlouho marně hledám něco co mi dokáže zjemnit vrásky a zpevnit pleť, pořád něco zkouším a přijde mi, že jenom vyhazuju peníze. Můžete něco poradit?

    • #516282
      l
      lenana
      Účastník

      Taky potřebuju hlavně nějak zpevnit pleť, nic me nezabírá a začínám už uvažovat i o nějakém estetickém zákroku i když tomu bych se ráda vyhla…

  • #515614
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já si nemůžu vynachválit kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je to česká inovativní kosmetika a já se díky ní cítím o několik let mladší 🙂

  • #514126
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já bych ráda zkusila nějakou korejskou kosmetiku, používáte někdo? Kde jste sehnali za dobrou cenou nějakou dobrou?

  • #514054
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Jestli mát vyzkoušenou kosmetiku, která vás rychle zbavila vrásek tak sem s ní, zkouším pořád něco nového a mám pocit, že jenom vyhazuju peníze…

  • #513960
    h
    hancanov
    Účastník

    Můžete mi doporučit kvalitní kosmetiku, která je účinná na vrásky? Všechno co jsem zatím zkusila nemá žádný extra efekt a ráda bych konečně našla něco co mi vrásky aspoň trochu vyhladí. Díky za rady 🙂

    • #514113
      n
      nadiaa
      Účastník

      Skvělá je kosmetika Iuvenio. Zvlášť jejich peptidová kúra účinkuje opravdu rychle a perfektně zpevňuje pleť. Mám teď přípravky na pleť už jenom od nich a jsem s tím moc spokojená, zbavila mě vrásek, sjednotila pleť… 😉

      • #514530
        m
        marianana
        Účastník

        Taky ji používám a jsem nadšená z toho jak je účinná. Já jsem teda hodně spokojená se vším co od nich mám, obzvlášť s tímhle sérem https://www.iuvenio.com/crosslinked/ to jsem si kupovala jako první a hned jsem viděla jak se mi pleť vyhladila a vrásky začaly mizet i okolo očí, kde jsem jich měla nejvíc 🙂

  • #513609
    K
    Karkolka
    Účastník

    Holky a co kosmetika pro děcka s nějakýma postavičkama z pohádek a filmů pro prcky? Sprcháče, pasty, kartáčky…? Berete nebo kupujete nějaký klasický neutrální?

    • #513816
      m
      majduska2299
      Účastník

      Já kupuju malé na Krásný úsměv. Má moc ráda tématiku s kočkama, protože doma máme tři, takže Hello Kitty byly jasná volba :D. Beru tam sprcháč, pastu a kupovala jsem i takovej svítící kartáček, co vždycky bliknul, když mělo dítě přejít na další část zubů. Mají ale i pro kluky batmana třeba nebo spongeboba a šmouly. 🙂

      • #513911
        K
        Karkolka
        Účastník

        Ty jo to je dobrý. Kamarádka mi říkala že jejich syn s tím má hrozný problémy a dělá jim u toho scény. To by pro ně nemuselo být špatný řešení a malýmu by se to třeba zalíbilo. Můj má moc rád Spongeboba, tak díky za tip. 🙂

  • #513426
    d
    danikk
    Účastník

    Já bych potřebovala něco na suchou pleť, která se ale okamžitě ucpe pokud na ní dám něco výživného. Poradíte něco, už si nevím rady…

  • #513289
    g
    gys22231
    Účastník

    Ahoj, já jsem dostala od kamarády super tip na shop notino.Musím říct,že jsem byla velice překvapená jak je to dobrý obchod.Kosmetiku objednávám už jenom tam.

  • #509757

    danina22
    Účastník

    Já bych potřebovala něco na citlivou pleť, co vám sedí? Jenom tak něco nesnesu tak mám problém něco vybrat.

    • #509811
      b
      barcca
      Účastník

      Já mám taky celkem citlivou spíše suchou pleť, budu ráda za tip na dobou hydratační kosmetiku, která nenechává pleť vyloženě mastnou.

      • #510162
        m
        michaela77
        Účastník

        Mně moc vyhovuje tahle kosmetika https://www.notino.cz/cerave/ objednávám si ji odtud pravidelně a hodně se mi po ní pleť zklidnila a zlepšila

        • #510343

          danina22
          Účastník

          Díky líbí se mi to podle toho co tam píšou tak jí hned zkouším objednat, super že mám výdejnu hned za rohem 🙂

  • #508960
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Já jsem teď objevila naprosto dokonalou kosmetiku. Je ze shopu https://www.topvet.cz/ a obsahuje hadí serum. Je prostě dokonalá a hlavně perfektně účinkuje. Já mám od nich to serum na oční okolí, a to mi vyhovuje maximálně.

    • #509037
      l
      libuse86
      Účastník

      prosím tě, snad nebudu moc troufalá… Ale mohla bych tě požádat, že bys sem hodila přímo info k tomu krému, který používáš? 🙂 Já abych věděla přesně, co má jaký účinek…

  • #508391
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Bělíte si někdo doma zuby? Co používáte?

    • #508463
      M
      Martiti
      Účastník

      Taky budu ráda za doporučení, zkoušela jsem toho už víc ale zatím žádný extra výsledek. Peroxidu se chci ale rozhodně vyhnout..

  • #507823
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já taky používám kosmetiku Miracletox a je to první kosmetika po které se mi pleť viditelně omladila.

    • #508926

      kvapik
      Účastník

      A to je korejská kosmetika? O korejské kosmetice teď často čtu, jak je hodně účinná tak bych to asi vyzkoušela vypadá to dobře…

      • #508951
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Je a tahle je úplně top, když si o nich přečteš tak uvidíš že je to opravdu luxusní kosmetika a je to znát.

        • #508989

          kvapik
          Účastník

          Tak jsem si od nich něco objednala tak se na to těším, děkuju za odpověď 🙂

          • #509008
            j
            jancajanicka
            Účastník

            Nemáš za co, ráda jsem poradila tak dej potom vědět dojmy až jí začneš používat 🙂

    • #507854
      b
      bertikber
      Účastník

      A co od nich používáš? Já mám problém s akné, ale zároveň už potřebuju něco dělat s vráskama a mám problém najít dobrou kosmetiku. A podle toho co čtu o téhle tak to vypadá že by snad mohla sedět i mě..

      • #508122
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Tak to budeš mít nejlepší se jich zeptat, mně moc ochotně poradili s výběrem když jsem jim řekla jakou mám pleť a co potřebuju 😉

  • #507792

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Kamarádka mi dala doporučení na notino a od té doby nakupuji jenom tam.Vždy jsem velice spokojená.Super ceny za kvalitní zboží.

  • #507626
    n
    nanna
    Účastník

    Hledám něco na bělení zubů, co se vám nejvíc osvědčilo?

    • #507692
      e
      evcasl
      Účastník

      Tak to budu taky ráda za tip, chtěla bych něco z čeho nebudou bolet zuby, protože jednou jsem měla nějaký gel a to teda bylo hodně nepříjemný.

  • #507582
    m
    milka8
    Účastník

    Doporučuju kosmetiku Miracletox viz https://www.byfemme.cz/miracletox/ co jsem jí začala používat mám pleť úplně vyhlazenou, vypnutou a sjednocenou.

    • #507649
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Co od nich konkrétně všechno používáš? Potřebuju něco co mi nebude ucpávat póry, s tím mám často u kosmetiky problém

      • #507749
        m
        milka8
        Účastník

        Podívej se na tu jejich sadu Beyond program to je vyloženě omlazující sada.

  • #507530
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Kde přesně na netu takové věci nakupuješ?Máš třeba nějaký oblíbený obchod a nebo nakupuješ pokaždé někde jinde?

  • #507487

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já jsem si velice oblíbíla nakupování na netu.Je to strašně pohodlné

  • #507440
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj, kde holky nakupujete nějakou kvalitní kosmetiku, parfémy a vše co se týče nějaké krásy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist