Kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 15 hodinami, 27 minutami.

• Autor
    j
    jancajanicka
    Účastník

Já taky používám kosmetiku Miracletox a je to první kosmetika po které se mi pleť viditelně omladila.

opand@seznam.cz
    Účastník

Kamarádka mi dala doporučení na notino a od té doby nakupuji jenom tam.Vždy jsem velice spokojená.Super ceny za kvalitní zboží.

n
    nanna
    Účastník

Hledám něco na bělení zubů, co se vám nejvíc osvědčilo?

e
      evcasl
      Účastník

Tak to budu taky ráda za tip, chtěla bych něco z čeho nebudou bolet zuby, protože jednou jsem měla nějaký gel a to teda bylo hodně nepříjemný.

m
    milka8
    Účastník

Doporučuju kosmetiku Miracletox viz https://www.byfemme.cz/miracletox/ co jsem jí začala používat mám pleť úplně vyhlazenou, vypnutou a sjednocenou.

j
      jaarkkaa
      Účastník

Co od nich konkrétně všechno používáš? Potřebuju něco co mi nebude ucpávat póry, s tím mám často u kosmetiky problém

m
        milka8
        Účastník

Podívej se na tu jejich sadu Beyond program to je vyloženě omlazující sada.

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

Kde přesně na netu takové věci nakupuješ?Máš třeba nějaký oblíbený obchod a nebo nakupuješ pokaždé někde jinde?

opand@seznam.cz
    Účastník

Já jsem si velice oblíbíla nakupování na netu.Je to strašně pohodlné

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

Ahoj, kde holky nakupujete nějakou kvalitní kosmetiku, parfémy a vše co se týče nějaké krásy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist