Kojenecká voda

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kojenecká voda

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496315
    m
    michaela77
    Účastník

    Já tohle řešila když jsem začala vařit příkrmy, protože jsem četla o špatné kvalitě balené vody a dlouho jsem vybírala a nakonec jsme koupili filtr právě od Dionely, protože jsme chtěli českého výrobce a oni mají navíc i značku dTestu

    • #496317
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      A jak dlouho vám ten filtr vydrží?

      • #496319
        m
        michaela77
        Účastník

        Dokupuje se jenom regenerační vložka a ne celý filtr, a vydrží podle toho kde bydlíte a kolik vás je, my regenerujeme cca jednou za rok, ale fakt se to bude asi lišit hlavně podle místa bydliště a samozřejmě lidí v domácnosti

        • #496401
          t
          tana.hadkova
          Účastník

          To je mi jasný, spíš jen tak přibližně. Děkuju za odpověď 🙂

          • #496405
            m
            michaela77
            Účastník

            Vůbec není zač, hlavně ať dobře vyberete 😉

  • #496313
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    To jsem taky slyšela takže nad něčím takovým taky uvažuju, budu ráda za zkušenosti…

  • #495726
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Kupujete balenou kojeneckou vodu? Já teď četla že v testech ty balený vody často vůbec neprojdou, takže uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku. Koukala jsem na https://www.dionela.cz/ líbí se mi že je to česká firma, má někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist