Kočička do domácnosti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kočička do domácnosti

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507803
    e
    emakrul
    Účastník

    Ahojky, tak ti dám tip na super hračku pro zvídavé kočičky. Pořídila jsem ji své kočce a parádně i s tím hraje 🙂 je to tady tento hlavolam pro kočky a psy https://www.manahu.cz/hlavolam-pro-psy-a-kocky-piano a je fakt parádní.. zkus to uvidíš, že ji to bude bavit a náramně si s tím vyhraje 🙂

  • #477875

    Zdravím, za mě je jediný tip užít si tu novou radost v domácnosti a rozloučit se se sedačkou. Tu náš kocour stihl zrušit už během prvního půl roku haha

  • #477781
    n
    niccolka
    Účastník

    Na písku nic převratného asi nenajdete. Jediný můj typ je nešetřit na něm a kupovat ty o trošku dražší, co vydrží déle voňavé – většinou bílé barvy a nesmrdí klidně měsíc. Co se krmiva týče, s granulemi i kapsičkami sázím na Brit a nemůžu si ho vynachválit.

  • #477744

    Tak na to, jakej jsem čtenář, mě vůbec nenapadlo se po takové knížce mrknout, každopádně moc děkuju za tip, zkusím příští týden knihovnu a snad něco najdu.

  • #477657
    v
    vendullkop
    Účastník

    Tyjo tak to by bylo na knihu. Což mě mimochodem přivádí na myšlenku, že je spousta knih o kočičí výchově, péči, krmení a tak celkově o všem možném/nemožném v kočičím světě. To by mohlo být do úplného začátku bezva!

  • #477644

    Ahoj všem kočkařkám, budeme si s přítelem na začátku července pořizovat zvířecí mimčo. Nikdy ani jeden z nás kočku neměl, tak uvítám jakékoli tipy. Cokoli Vás napadne, od supr čupr písku do krabice, dobrých odměn nebo granulek… jednoduše cokoli, s čím jste byly (ne)spokojeny a podělily byste se o tom 🙂  ráda si přečtu cokoli!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist