Kočička do domácnosti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kočička do domácnosti

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

• Autor

Zdravím, za mě je jediný tip užít si tu novou radost v domácnosti a rozloučit se se sedačkou. Tu náš kocour stihl zrušit už během prvního půl roku haha

n
    niccolka
    Účastník

Na písku nic převratného asi nenajdete. Jediný můj typ je nešetřit na něm a kupovat ty o trošku dražší, co vydrží déle voňavé – většinou bílé barvy a nesmrdí klidně měsíc. Co se krmiva týče, s granulemi i kapsičkami sázím na Brit a nemůžu si ho vynachválit.

Tak na to, jakej jsem čtenář, mě vůbec nenapadlo se po takové knížce mrknout, každopádně moc děkuju za tip, zkusím příští týden knihovnu a snad něco najdu.

v
    vendullkop
    Účastník

Tyjo tak to by bylo na knihu. Což mě mimochodem přivádí na myšlenku, že je spousta knih o kočičí výchově, péči, krmení a tak celkově o všem možném/nemožném v kočičím světě. To by mohlo být do úplného začátku bezva!

Ahoj všem kočkařkám, budeme si s přítelem na začátku července pořizovat zvířecí mimčo. Nikdy ani jeden z nás kočku neměl, tak uvítám jakékoli tipy. Cokoli Vás napadne, od supr čupr písku do krabice, dobrých odměn nebo granulek… jednoduše cokoli, s čím jste byly (ne)spokojeny a podělily byste se o tom 🙂  ráda si přečtu cokoli!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist