Kočárek – kde koupit

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kočárek – kde koupit

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 4 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #462060
    i
    irishanova
    Účastník

    To já jsem z Brna a  komplet výbavu pro mimčo jsem kupovala v malvíku Dostala jsem na ně doporučení od kamarádky, takže jsme si udělaly výlet do Prahy a pořídila jsem tam tenkrát kočárek a veškerou výbavu ke kočárku, pak postýlku a všechno co jsem pro mimčo potřebovala a ještě neměla. Teď čekáme druhé dítě a chystám se je navštívit znovu, protože po prvním dítěti jsem kočárek dala pryč, takže mě to teď čeká znovu.

    • #462546
      m
      michala69
      Účastník

      Taky nakupuju v malvíku, akorát teď se teda přestěhovali jestli o tom víš, tak aby si z Brna nejela na Hostivice, protože teď jsou v Jinočanech 🙂 http://www.malvik.cz/Prodejny/Malvik-FAMILY-Jinocany

      • #463608
        i
        irishanova
        Účastník

        Děkuju moc, to jsem vůbec nevěděla tead :O a jak to tam vypadá ? Bude se tam dát někde zaparkovat ?

        • #465388
          i
          irishanova
          Účastník

          Když se mrkneš na ten odkaz co ti tady Míša nechala, tak tam je parkoviště přímo předtím. Tady ta prodejna je i líp dostupnější, protože je kousek od sjezdu, což je super pro nás dojíždějící.

  • #461429
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jo? To je právě to, co potřebuju já, protože já sama si vybírám jen podle designu a to prostě není ono. Zvlášť u kočárků…

  • #460154
    A
    Anka45
    Účastník

    Do toho Babyplace chodím moc ráda. Jednak tam těch kočárků mají opravdu skvělý výběr. Co ale na tom obchodě oceňuji nejvíc je to, že holky, které tam dělají, mají o všem perfektní přehled. A tím pádem jsou schopny ke všemu říct co a jak a poradit.

  • #435287
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, jasně! Pro mě je babyplace nejlepší shop, co může být. Vždy tam seženu vše, co potřebuji!

  • #434068
    M
    Misanecek
    Účastník

    Pěkný den všem 🙂 Má dotaz – sháníme sportovní kočárek 🙂 Kam se zajít podívat? Jsem z Ostravy. Vím, že je tu prodejna Babyplace… Nakupuje zde někdo? Spokojenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist