Klouby

Femina.cz > Fóra > Sport > Klouby

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507601
    b
    barcca
    Účastník

    Taky si kupuju ten Energyflex kolagen, je opravdu účinný a pomáhá i se spoustou dalších věcí.

    • #507666
      m
      marianana
      Účastník

      Já ho hned objednala a už ho užívám a opravdu to pomáhá takže jsem ráda za doporučení 🙂

      • #507765
        b
        barcca
        Účastník

        Tak to mě moc těší, že jsi s ním taky spokojená a že jsem dobře poradila 🙂

  • #504967
    m
    marianana
    Účastník

    A co konkrétně se vám osvědčilo? Můžete doporučit něco s čím máte dobrou zkušenost?

    • #505074
      b
      bertikber
      Účastník

      Mně se moc osvědčil https://www.energyflexcollagen.eu/cs/produkty/ má čistě přírodní složení a opravdu pomáhá, oproti jiným doplňkům s kolagenem se výborně vstřebává a je tak účinnější protože se v těle přemění na tekutý kolagen.

      • #506606
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Mně tenhle doplněk koupil přítel, protože jsem po úrazu s kotníkem a musím říct, že mi to fakt pomáhá.

        • #506712
          b
          bertikber
          Účastník

          Je opravdu dobrej, já předtím zkoušela jiný doplňky ale tenhle mi přijde nejlepší.

      • #506525
        n
        nanna
        Účastník

        Podle složení to vypadá nadějně tak ho schválně zkusím…

      • #505094
        N
        Nivea
        Účastník

        To vypadá zajímavě podle toho co čtu a vidím na to i hodně dobrých recenzí takže ho rovnou objednávám tak jsem na to zvědavá.

    • #505073
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Taky budu ráda za tip, zrovna něco hledám a radši koupím podle doporučení než jenom tak na blint.

  • #504729
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, je mi stejně. A sportuju denně, takže je třeba se o klouby a vazy starat. Sportem dostávají zabrat opravdu hodně. Takže péče je na místě 🙂 Já beru na ty klouby tento doplněk a musím říct, že j perfektní! https://eshop.sportcode.cz/move-code/ Doporučuju!

    • #504755
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Hele a ten doplněk move code jsi začala užívat proč? Kvůli nějakým potížím nebo je to i na prevenci?

  • #481962
    k
    katkakatule
    Účastník

    Určitě, hlavně něco s kolagenem.

  • #420889
    i
    irishanova
    Účastník

    zdravím .. chtěla bych se zeptat.. hodně sportuji a co jsem tak pročítala diskuze, tak hodně z vás bere ějaké doplňky na klouby. jsou vhodné i když mi je jen 25 let ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist