Klinika IVF Zlín

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Klinika IVF Zlín

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503940
    l
    luciosek415
    Účastník

    Já ji mohu vřele doporučit, je to opravdu jedna z nejlepších klinik tady! 🙂 Darování jsem tam sama podstoupila a byla jsem nadšená.. opravdu celková péče s přístup byl skvělý, ráda na tuto kliniku IVF zlín vzpomínám 🙂

    • #513432
      e
      emakrul
      Účastník

      Jsem ráda že je nás víc co má takové dojmy z této kliniky.. vím že jsem nešlápla vedle s výběrem 🙂

  • #502795

    Já jsem byla před pár lety darovat na této klinice a zkušenosti jsou jenom pozitivní s touto klinikou 🙂 Přemýšlím že tam půjdu na darování znovu 🙂

    • #509715
      m
      martinka988
      Účastník

      že joooo, je nejlepší 🙂 já jsem tak taky byla na darování a přemýšlím že půjdu znovu 🙂

      • #510655

        už jsem byla i podruhé a jsou tam pořád tak skvělý jako když jsem tam byla poprvé 🙂

  • #498556
    m
    martinka988
    Účastník

    Dobrý den, já jsem podstupovala darování jednou a bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat:-) ať si každý říká co chce.. A klinika IVF Zlín je opravdu jedna z nejlepších klinik, moc ji doporučuju.-. Dáte se do správných rukou 🙂

  • #495195
    K
    Kandina
    Účastník

    Vše se dělá v narkóze, takže o odběru vůbec nevíte. Navíc je narkóza fakt krátká, je to prostě rychlovka. O mě se v ivf-zlin.cz starali moc hezky a příjemný je i bonus pro pro dárkyni „balíček zdraví“, který obsahuje odměnu 28.000 Kč + jednodenní voucher na wellness.

  • #495007
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Napíšete prosím jestli samotný odběr bolí a jak dlouho to celé vlastně trvá?

  • #494975
    K
    Kandina
    Účastník

    Zdravím, já mám teď čerstvě odběr vajíček za sebou, právě na klinice ivf-zlin.cz. Co by Vás konkrétně zajímalo?

  • #494925
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, vím, že na https://www.ivf-zlin.cz/ byla darovat vajíčka kolegyně z práce – už dvakrát. Byla spokojená, chtěla hlavně pomoct neplodným párům, což já sama obdivuju. Kliniku celkově moc chválila, hlavně personál a celkový komfort.

  • #494895
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s darováním vajíček na klinice IVF Zlín? Co mám čekat a jak to prosím probíhá, poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist