Když umře mazlíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Když umře mazlíček

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #492922
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, když se podíváš přímo na stránky https://www.krematoriumzviratpraha.cz/, tak oni tam mají sekci časté dotazy. A tam mají všechno docela popsané. No a pokud by ti to nevyhovovalo nebo nestačilo, tak jim napiš mail, oni ti hned odpoví.

    • #495642
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, prosím tě, jak to u nich funguje? Objednávají se u nich služby dopředu?

    • #494533
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ahoj, u toho krematoriumzviratpraha.cz se služby nějak objednávají? Jako já si to úpkně nedovedu představit, pač nikdo přeci neví přesný den 🙁

      • #496706
        K
        Katchorka
        Účastník

        Oni mají non stop linku, takže až to nastane, tak se s nimi domluviš. V tom jsou super.

        • #513422
          P
          Polinko
          Účastník

          Ahojky 🙂 Moc moc díky všem… jen jsem chtěla říct že Krematorium zvířat Praha jsme oslovili a musím říct, že je mohu určitě jen doporučit dál.

  • #487830
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Hol,y, byla byste některá tak moc hodná a popsala, jak vlastně ta služba funguje? A kolik vlastně se za ni platí?

    • #489386
      l
      libuse86
      Účastník

      To by bylo super, kdyby se našel někdo, kdo by to popsal… Taky by mě podrobnější info zajímalo…

      • #490742
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        No právě… My nemáme jinou možnost. Zahradu nemáme a jako u veterináře to řešit fakt nebudeme… Proto je to Krematorium zvířat Praha pro nás jediná možnost.

        • #492038
          M
          MarkyMala
          Účastník

          No a už jsme se s nimi spojili? Nebo je oslovili?

  • #485521
    K
    Katchorka
    Účastník

    Kdybych měla tu možnost, hned ho pochovám u nás na zahradě. Ale my tu možnost nemáme, bohužel. Takže jsme zvolili jiné řešení. Oslovili jsme https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ a jsem za to moc ráda, protože tam jsou super lidi. Empatičtí, ale profíci. Vědí co dělají. Moc nám pomohli. Určitě je jen doporučím.

    • #486561
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak u to Krematoria zvířat Praha chodí? Jak se postupuje a kolik jejich služby stojí?

  • #484630
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, chtěla bych se zeptat… Jak jste řešili, když umřel váš zvířecí miláček? Kde jste ho nechali pochovat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist