Kde objednáváte dětem oblečení?

Femina.cz > Fóra > Móda > Kde objednáváte dětem oblečení?

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel G GabulkaKoc a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493369
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Na netu, dneska už to ani jinak nejde 🙂 Nebo jde, ale já to raději nepokouším 🙂

  • #486281
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc děkuji za doporučení na eshop Anyface – věci mají krásné a hlavně je to česká značka, a to se mi líbí.

  • #486197
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím všechny a děkuji za doporučení na Anyface – taky od nich objednám věci pro děti, teď sem byla v obchoďáku a zatím nikde nic nemají.

  • #486104
    j
    januleSi
    Účastník

    Zdravím, taky na Anyface nakupuju. Eshop mi doporučila kamarádka a mají krásná trika a mikiny pro děti. Navíc si zboží můžete v Brně osobně vyzvednout, což mě vyhovuje.

  • #486060
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, já jsem teď zkusila nakoupit na eshopu http://www.anyface.cz a jsem moc spokojená – mají vlastní výrobu, certifikované materiály a na těle dítka je vždycky bavlna. Objednala jsem trička a mikiny a věci mají opravdu krásné, jsem moc spokojená.

  • #485947
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý večer, poradíte kde mají hezké oblečení pro děti? Máte oblíbenou značku nebo eshop? Mám syna 9 let a dceru 11 let.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist