Kávovar

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Kávovar

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511811
    V
    VercaKalu
    Účastník

    My teď aktuálně uvažujeme, že si uděláme radost a koupíme si nový kávovar. Hodně se nám líbí tento https://www.orava.eu/cz/cs/pakovy-espresso-kavovar-es-300. Hledali jsme ho dlouho, hodně jsme srovnávali. A tento vyšel hodně dobře. Tak budu ráda za osobní zkušenost.

  • #490419
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Taky mám kávovar delonghi, mám ho chviličku. Objednala jsem si ho minulý týden z okay a je to úžasná věc ! Nechápu, že jsem zrnkovou kávu neochutnala už dřív a pila jenom rozpustnou ..

  • #479717
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Taky bych byla ráda za doporučení, protože jsem měla doposud pouze ten kapslový a ta se s tou zrnkovou absolutně nedá srovnávat, takže bych si chtěla pořídit jiný.

  • #477083
    K
    KJARA
    Účastník

    Delonghi ten máme my a je super, sice stojí víc, ale za mě lepší než kapsle.

  • #475860
    b
    buresovamisa83
    Účastník

    Ahoj, stroj Philips používám dlouhou dobu a mám rád

  • #475734
    L
    Lilianna
    Účastník

    Nazdárek ženy, mám dotaz… Chci si koupit kvalitní kávovar. Nikoli na kapsle, ale na zrnkovou kávu. Jakou značku byste doporučily? Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist