Káva

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Káva

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511808
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahojky, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila 🙂 Chci se zeptat… domů si chceme pořídit nový kávovat a tak nějak nevím, po jaké značce sáhnout. Máte prosím zkušenost s dobrým kávovarem?

  • #484656
    M
    MakMak
    Účastník

    Osobně mi chutná tato https://www.delikomat.cz/produkt/naber-espresso-23/, ale jako zkus i jiné, ne každý má stejnou chuť 🙂

  • #483734
    A
    Alecca
    Účastník

    Jojo, to určitě vybereš. Pak napiš, co jsi do balíčku dala 🙂

  • #483732
    P
    Penny
    Účastník

    No, mají hezkou nabídku, díky moc. Ale co jsem se koukala, tak káv mají několik druhů. Jakou bys doporučila? Jaká ti chutná nejvíc?

    • #484658
      l
      libuse86
      Účastník

      Nooo, tak já jsem se na ten delikomat dívala a vybrala jsem zrnkovou kávu, ovocné čaje a čokoládu. Ta je teda vynikající.

  • #483129
    M
    Mayla
    Účastník

    Já mám doma překapávač apřemýšlím o pořízení kávovaru i s tim mlíkem jak to zpění. Kafe miluju, tak že bych si konečně dopřála, ale vůbec nevím jakýho robota na to.

  • #482852
    A
    Alecca
    Účastník

    Hele, já mám doma od nich kávovar, takže já piju kávu z něj. Mám na pody a ta káva mi vyhovuje.

  • #482133
    e
    elisska
    Účastník

    Mám Dolce gusto, takže kupuju jen jejich kapsle, hlavně teda když jsou v akci 😀

  • #482050
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Jo? No, koukala jsem tam, ale kávu tam mají víc druhů. Jaká ti chutná nejvíc?

  • #481227
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já jsem se na ten Delikomat koukala a nabídku kávy tam mají zajímavou. Jaká káva ti od nich chutná nejvíc? Jakou bys doporučila?

  • #481192
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Když tu řešíte kvalitní kávu, tak jaké máte doma kávovary ? Taky bych si chtěla nějaký pořídit, ale nejsem si moc jistá tím od jaké značky ho pořídit.

  • #481188
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, za mě se koukni na Delikomat. Osobně tam nakupuju moc ráda. Třeba kávu tam mají fakt lahodnou.

  • #480565
    M
    MakMak
    Účastník

    Jo, tak super, to je přesně to, co hledám. Chci našim udělat kávový balíčk k vánocům. Tady vyberu určitě.

  • #480563
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, já všechno nakupuju na https://www.delikomat.cz. Mrkni tam. Já tam nakupuju kávu, koupila jsem si tam i hrneček, mají tam toho opravdu hodně.

  • #480526
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, prosím o radu, tipy a doporučení. Kde nakupujete kávu a vůbec doplňky? Potřebuju něco vybrat na vánoce. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist