Kapsičky pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kapsičky pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

• Autor
    m
    michala69
    Účastník

No dobře že to tady čtu, protože jsem jich chtěla dcerce nakoupit více od každé značky nějakou a už vím že to teda dělat nemám :O … schválně jsem se dívala na to složení a u těch ostatních je to teda děs

Proto tam je i takový rozdíl v ceně. U těch dětských jídel je potřeba sledovat složení. U toho sunaru je to taková jistota, protože je na trhu několik let a jde neustále dopředu, takže člověk ví, že ať od nich koupí cokoliv, tak to bude splňovat veškeré podmínky a bude to opravdu kvalitní.

Rozhodně ty sunárek, malá miluje tady ty kašičky s cereáliema http://www.sunar.cz/ovocne-kasicky-s-cerealiemi. Hello bych v životě dítěti nekoupila, stačí se podívat na složení, je to plné umělin.

i
    irishanova
    Účastník

Jaké kupujete dětem ovocné kapsičky ? Dívala jsem se, že je dělá hello, hami a sunárek, ale jsou mezi nimi rozdíly cca 10 někdy i víc, nevíte proč ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist