Kapsičky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kapsičky

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #473648
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Mrkla bych určitě na net. Ma Feedo je určitě budou mít. Párskrát jsem je tam kupovala…

  • #471157
    A
    Anka45
    Účastník

    Super, moc díky na info. Mrknu na feedo.

  • #471118
    z
    zralok.85
    Účastník

    To teda jo. Ty skleničky jsou nepraktický, těžký, navíc co pak se sklem, že? Já teda osobně preferuju kapsičky do ruky a to teda nejen ovocný, ale i hotová jídla. Super jsou tyto https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/. Pro děti jsou za mě nejlepší.

  • #470210
    l
    libuse86
    Účastník

    Mrkla bych na net. Na feedu třeba mívají senzační ceny. Já tam kupuju kapsičky Sunárek. Ty jsou složením nejlepší u nás chutnají nejvíc.

    • #472880
      M
      MakMak
      Účastník

      Holky, kupujete některá sušenky Sunárek? Jak se vám jeví? Ptám se proto, že než koupím, tak bych byla ráda za info, co se týká oblíbenosti mezi dětmi.

  • #468767
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, chystáme se na dovolenou a potřebovala bych koupit větší množství kapsiček a hotových jídel. Kde se to podle vás vyplatí nejvíc? A jaké jsou podle vás nejlepší a nejchutnější?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist