Kameninové talíře

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kameninové talíře

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481933
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Na bakly mají úžasné věci ! Pokaždé když jdu na jejich eshop, tak pokaždé si objednávám něco nového, protože mi to nedá a musím to mít. Nelituju ani jednoho kousku, co od nich mám.

  • #481805
    i
    irishanova
    Účastník

    Mám přímo tady tenhle 🙂 https://www.bakly.cz/servirovaci-tac-30-cm-black-821170 je to značka Bitz

    • #482103
      J
      Jarka50
      Účastník

      Ukázala jsem tady ten eshop mamce, tak ta se tam teda uvolnila a objednala i nám do domácnosti ty kameninové tácy a přemýšlím i o nových příborech, ty zlaté vypadají nádherně, ale nepůsobí ta zlatá moc kýčovitě ?

  • #481002
    J
    Jarka50
    Účastník

    Paráda ! Děkuji moc za doporučení, určitě se na ty stránky bakly podívám, je to pro mě novinka, ale ještě se zeptám od jakého výrobce ty servírovací kameninové tácy máš ?

  • #480877
    i
    irishanova
    Účastník

    Kde mají fakt moc pěkné a kvalitní věci do kuchyně, tak je tady ten eshop http://www.bakly.cz. Talíře od nich zatím nemám, ale mám odsud příborovou sadu a servírovací kameninové tácy,  protože s mužem milujeme sushi a vždycky když u nás máme sedánky s přáteli, tak jsem přesně něco takového sháněla, na čem by se to dalo servírovat a vypadalo to dobře.

  • #480721
    J
    Jarka50
    Účastník

    Prosím pěkně, kde bych sehnala opravdu pěkné kameninové talíře ? Nejlépe v jiných barvách, jako je bílá, chtěla bych něco originálního a hlavně kvalitního 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist