kam se chystáte letos na dovolenou?

Femina.cz > Fóra > Cestování > kam se chystáte letos na dovolenou?

Zvolené téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 2 týdny, 1 dnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517924
    M
    MakMak
    Účastník

    My si letos uděláme dovolenou po česku. A moc se na to těším. Koupili jsme si elektrokola a je to naprostá paráda 🙂

  • #513857
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, nějaké doporučení na kvalitní plastový kufr? Poslední léta jsem měla textil, ale ten se mi přestal líbit. Zároveň mi spoustu známých říká, že plast není, tak odolný. I přesto chci vyzkoušet nějaký plastový kufr, ale nevím jaký.

  • #511241
    h
    hancanov
    Účastník

    Holky, prosím o nějaké tipy na cestovní zavazadlo, příruční, pro desetileté dítě do letadla, aby něco vydrželo prosím. Chystáme se letos poprvé letecky k moři a nechci malou zatěžovat batohem na zádech. Díky.

     

  • #508292
    e
    evcasl
    Účastník

    A co cestovní zavazadla? Chci konečně koupit kvalitní co vydrží snad už napořád tak poraďte kvalitní značky, děkuju 🙂

    • #513780
      A
      Andy2
      Účastník

      Já mám osobně radši látkové, ne že by skořepina byla špatná, hodně mých známých si ji vychvaluje, ale já s ní prostě dobrou zkušenost nemám. A taky bych koukla na nejkufry. Velký výběr a často slevy.

    • #508643
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Tak to se určitě podívejte na https://www.nejkufry.cz/ opravdu je z čeho vybírat a všechno co odtud máme opravdu vydrželo už hodně 🙂

    • #508386
      m
      milka8
      Účastník

      Jé tak to taky ocením radu, protože ten co jsem koupila před dvěma rokama už poletí do smetí..

      • #508456
        e
        evcasl
        Účastník

        Ten můj už tam letěl, byla jsem hrozně zklamaná že jsem takhle vyhodila peníze proto se teď radši ptám na zkušenosti

  • #500826
    l
    lenana
    Účastník

    Sdílím tip na zábavu na den, zajeďte do https://www.galerieharfa.cz/ je tam pro děti parádní dinopark, jsou tam super obchody, jídlo, je tam moc příjemně a čisto takže super místo na strávení hezkýho odpoledne 🙂

  • #480635
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Každý rok si najdu nějakou chatu na mojechaty.

    • #481305
      M
      MakMak
      Účastník

      To mi nevyhovuje. My jsme konzervy. Jezdíme pořád na jedno místo 😀

  • #480570
    c
    cwa12214
    Účastník

    A kde hledáš takovou chatu? Chci to už začít řešit,protože je to pak všechno už plné

  • #480458
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Objednáme si zase letos nějakou chatu  nebo chalupu na horách.Děláme to tak každý rok.

  • #480343
    c
    cwa12214
    Účastník

    <table border=“0″ width=“317″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“317″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 238pt;“ width=“317″ height=“40″>Ahoj kde letos prožijete Silvestra?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #479948
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky a kam se chystáte na zimní dovolenou? Už jste o tom přemýšlely? My se opět chystáme na Vysočinu a zase vsadíme na jistotku krásnýho a příjemnýho ubatování v https://www.resort-snezne.cz/. Jaké jsou vaše tipy na zimní dovolenou?

  • #477315
    M
    Misanecek
    Účastník

    Jj, je to tam krásný. My jsme tam byli i v zimě a těšíme se právě na léto. Jinak oni pro děti nachystali akci v srpnu. Budou tam mít aimátory, což je naprostá paráda. Děti budou mít perfektní vyžití 🙂

    • #479273
      M
      MakMak
      Účastník

      Byli jsme tam s dětma v létě a právě se tam chystáme i na zimní dovolenou. Sjezdovek je tam docela dost, několik druhů 🙂 Tak mám radost, že už mám vše zajištěné. Vy do resortu Sněžné pojedete i v zimě?

      • #482060
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Jo? Dá se v okolí resortu Sněžné lyžovat? Jsou tam sjezdovky? A hned u ubytka nebo v dojezdové vzdálenosti?

  • #477081

    Taky uvažuju nad tím resortem sněžné, ta akce pro děti je super, ale dcera je ještě maličká, takže pojedeme nejspíš mimo ten termín. Koukala jsem na fotky jak to tam vypadá a je to tam moc hezké.

  • #476144
    L
    Lilianna
    Účastník

    No to rozhodně 🙂 My jsme tam byli i s dětmi a jako super. Navíc se tam chystáme teď v létě, to už snad bude možné a pro děcka to tam bude o to lepší, protože je v okolí nespočet možností na výlety https://www.resort-snezne.cz/tipy-na-vylet. A jinak teda – prostředí ubytka je krásný!

    • #476718
      M
      MakMak
      Účastník

      Jj, je to tak 🙂 Hlavně ty výlety v okolí https://www.resort-snezne.cz/tipy-na-vylet. Koukala ses? Na léto naprostá paráda!

      • #477985

        Ukazovala jsem ten resort příteli a tomu se to taky líbilo moc, tak už máme vytvořenou rezervaci a jsem ráda, že už máme teda dovolenou vyřešenou, protože jsme vůbec nevěděli, kde ji letos strávíme.

        • #480122
          m
          michala69
          Účastník

          Za sebe jej mohu určitě doporučit. Ubytování je moc pěkné a čisté, přímo v resortu mají naprosto úžasnou restauraci a o tom okolí ani nemluvím 🙂

          • #480413

            Přesně jak píšeš, proto jsme se rozhodli, že zde strávíme i Nový rok 🙂

          • #481014
            J
            Jarka50
            Účastník

            Dívala jsem se na stránky a to ubytování vypadá fakt moc pěkně. Na Nový rok nám to nevyjde, ale chceme s přítelem jet někam po Novém roce a tohle vypadá jako velmi pěkné místo.

  • #476017
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jak je to s ubytováním ? Je tam pěkné vybavení a je vhodné s sebou vzít děti ?

    • #476946
      m
      michala69
      Účastník

      Pro děti je to určitě vhodné, navíc tam mívají akce pro děti a letos ji ta budou mít taky 😉 záleží jak máš staré dítě.

    • #476891
      A
      Alecca
      Účastník

      Jj, určitě je. Navíc v tom resortu Sněžné jsou v srpnu i animátoři, takže pro děti je tam zajištěná zábava a program 🙂

  • #475943
    i
    irishanova
    Účastník

    Ten resort Sněžné vypadá moc pěkně a to prostředí musí být opravdu příjemné. No uvidíme jaká bude situace za dva měsíce. Jestli to bude lepší, tak si udělám rezervaci a budu se těšit až odsud odjedu.

  • #475925
    l
    libuse86
    Účastník

    To je pravda… My to letos plánujeme úplně stejně… Chceme na opět na Vysočinu a po předchozí zkušenosti pojedeme zase https://www.resort-snezne.cz/. Krásné, čisté ubytování v srdci nádherné přírody. Moc se už těšíme.

    • #475941
      A
      Anka45
      Účastník

      Ahojky, když se ubytujeme v tom resort-snezne.cz, je tam v okolí nějaká možnost výletů? Chceme aspon na týden, tak se ptám, abychom měli vyžití 🙂

  • #475292
    M
    Misanecek
    Účastník

    Já bych letos v létě ráda s rodinou na Vysočinu. U moře jsme byli stokrát, ale česko zanedbáváme… Takže já to letos plánuju tímto směrem.

    • #480579
      L
      Lilianna
      Účastník

      Ahoj, kam jste nakonec jeli? Jaký to ubytko jste si vybrali? A jak jste byli spokojeny?

  • #435658

    holky, kam to letos bude? hledám inspiraci na dovolenou, kde samozřejmě nechybí moře, ale je zde možnost ideálně půjčit auto, projet okolí a něco vidět, letecky ideálně, at nemusíme řídit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist