Jedlý hmyz

Femina.cz > Fóra > Vaření > Jedlý hmyz

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488896

    S přítelem jsem se o tom taky bavila že bych to chtěla vyzkoušet, a on že do toho jde taky 😀 Tak jsem objednala na crickwaters.cz taky!! Jsem zvědavá až to dojde a až to ochutnáme 🙂

    • #489143
      l
      libenka789
      Účastník

      Taky jsem měla tu čest ochutnat na crickeaters 😀 Neboj se nic, věřím že to bude dobrý 🙂 Mě to teda chutnalo, já se ničeho nebojím 🙂

      • #489169

        Tak to sem teprve zvědavá 🙂 A cosi tam ochutnávala?? Já jsem objednala balíček trochu se hmyzu bojím 😀 a nějaký ty cvrčky v čokoládě

    • #489030
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já bych tam na tom crickeaters.cz chtěla zkusit ty ochucený cvrčky. Hele, jak se to jako upravuje? Prostě co přjde, to se dá jíst nebo to pak musím nějak tepelně ještě upravovat?

    • #488978
      e
      emakrul
      Účastník

      Já také už ochutnala, a je to fakt dobrý. Vůbec nevím čeho jsem se bála 😀 ono se to totiž nesmí moc zkoumat:-D objednávali jsme cvrčky a kobylky

  • #488333
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já jsem právě taky slyšela, že ti cvrčci jsou lahodná pochoutka. Musím je zkusit. A ty jsi měla ty ochucené, jo? A dobrý? Zkusila bys i ty natural?

  • #488047
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, já jsem se teda odhodlala a ten jedlý hmyz zkusila. Koupila jsem si ochucené cvrčky https://crickeaters.cz/e-shop/jedli-cvrcci-domaci-med-a-horcice/ a jsem nadšená. Vynikající chuť, opravdu lahodná pochoutka.

    • #488278
      l
      libuse86
      Účastník

      Zrovna na ty cvrčky jsem se dívala. Musím je zkusit. Máme rodinou sešlost a vždycky někdo přinese nějakou lahůdku, specialitku nebo pochoutku. Myslím, že tentokrát to bude bomba. Za jak dlouho mi objednávka z crickeaters.cz přijde?

  • #487457
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, super. To jsou docela zajímavý argumenty. Ale kde ten hmyz koupit?

  • #487410
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahoj, já ano a musím říct, že je to vynikající. Opravdu nej pochoutka, jakou jsem za poslední dobu zkoušela. No a proč bys měla? Asi proto, že je to fakt chutná pochoutka, je to plné bílkovin a hlavně je to netrační jídlo, a osobně si myslím, že zkusit se má všechno…

  • #487224
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky holky, zkoušela jste některá hmyz? Jako ochutnat ho… Chlap mě k tomu nutí nebo spíš chce, abychom ho zkusili spolu. Ale já teda nevím, proč bych měla. Jaký na to máte názor?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist