Jarní detox

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jarní detox

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482883
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Na detox je super ostropestřec. Ptala jsem se na to v lékárně a magistra mi doporučila balení od značky naturevia. Je to prý kvůli složení, protože ho mají nejlepší.

  • #481982
    A
    Andryna
    Účastník

    <table style=“width: 293pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 293pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 14262;“ width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 293pt; height: 30pt; background-color: transparent;“ width=“390″ height=“40″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Už mám objednáno, dík za tip. Mají teď i skvělé cenově zajímavé balíčky.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481908
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″><span class=“font5″>Foxylife</span><span class=“font0″> má v nabídce i probiotika, ty si určitě k detoxu přidám. Mám citlivé zažívání.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481847
    f
    femuska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“60″>
    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 45.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“60″>Tak koukněte na https://www.foxylife.cz/produkty/kategorie/foxylife-ostropestrecova-bylinna-pasta-500-ml.htm</td&gt;
    </tr>
    </tbody>
    </table>
    </td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481674
    A
    Andryna
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>To slyším prvně, že se dělá i v takové podobě.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481494
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“width: 293pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 293pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 14262;“ width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 293pt; height: 30pt; background-color: transparent;“ width=“390″ height=“40″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Co se týká detoxu, tak si ho dělám pomocí ostropestřce mariánského. Nedávno jsem ho našla v podobě pasty.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #478588
    m
    mmirka.kuc
    Účastník

    Ahoj holky! S tím Wurmexem souhlasím, používáme ho v rodině už několik let, pro každoroční detox 😉

    • #479155
      l
      lenka.volna.73
      Účastník

      Nebo můžeš zkusit i h2out (stejný výrobce jako wurmex), to je zase na odvodnění, zbavíš se přebytečné vody v těle. Normálně díky tomu zhubneš tak 2 kila bych řekla a budeš se cítit taková lehčí 🙂

  • #478180
    l
    lenka.volna.73
    Účastník

    Já mám vyzkoušen wurm-ex, rozhodně skvělá volba, pokud chceš podstoupit nějakou, dejme tomu týdenní detoxikační kůru. Zbaví tělo parazitů a i když to na každého působí trochu jinak, měla by ses poté cítit lépe a tvé tělo by mělo i lépe fungovat. Mrkni na https://www.wurm-ex.cz/

  • #477223

    opand@seznam.cz
    Účastník
  • #477182
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    A co máš třeba vyzkoušené? Nechám si ráda poradit.

  • #477115

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj já si občas dělám jarní detox. Hodně si o tom přečtu nějaké diskuze a pak si něco koupím.Je toho na trhu hodně.

  • #477011
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj ráda bych si udělala jarní detox,ale pořádně nevím co si na něj koupit.Poradíte mi někdo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist