Jaký parfém?

Femina.cz > Fóra > Krása > Jaký parfém?

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494206
    h
    hancanov
    Účastník

    Doporučíte někdo parfém s přírodním složením? Díky za reakce

    • #494259
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      To bych taky ráda zkusila nějaký přírodní

  • #493755
    K
    Kryska
    Účastník

    Nenašla bych tady někoho, kdo má rád dřevité vůně ? Mamka je miluje a chtěla jsem jí na Vánoce koupit nový parfém, ale vůbec nevím po jaké značce se mám dívat.

    • #493827
      i
      irishanova
      Účastník

      Nezkoušela si Philip Martins ? Ten se specializuje tady na ty vůně.

      • #494380
        K
        Kryska
        Účastník

        Tak to nezkoušela, vůbec tady tu značku neznám. Mají ji normálně v parfumérii ?

        • #494396
          i
          irishanova
          Účastník

          V parfumérii ne, ale buď na stránkách hairshop.cz konkrétně je to parfém In Oud a pokud jsi z Brna nebo okolí, tak je možné se stavit za paní majitelkou do salónu, kde můžeš parfém vyzkoušet, aby si ho nekupovala na slepo, ale myslím si, že ten popis mluví za vše 😉

  • #481815
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já mám parfém Love od https://allanmartin.cz/ a je to nádherná vůně, která vydrží celý den.

  • #481145
    l
    libuse86
    Účastník

    Holky, máte prosím tip na kvalitní kosmetiku? Prosím hlavně o séry, krémy a podobně. Chtěla bych mamce pod stromeček dát luxusní kosmetiku.

    • #482029
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      No, tak tipy na kvalitní parfémy už máš, ale co se týká té kosmetiky, tak mě se moc líbí tato https://www.iuvenio.com/products/single/fresh-nano-vital-set/302004992. Teto set jsem koupila mamce. Sama používám to jejich serum a paráda.

    • #481736
      z
      zralok.85
      Účastník

      Ty jo, to nevím… ale pokud hledáš kvalitu a luxus, tak doporučím ty niche parfémy AllanMartin. Ty jsou senzační. Mám doma dvě vůně a jsem nadšená. Vydrží fakt dlouho na těle, takže se ani moc rychle nespotřebují. Super.

      • #481975
        l
        libuse86
        Účastník

        A jaké od nich máš? Koukala jsem se ty jejich stránky a vypadá to moc hezky. Je možné si vůně vyzkoušet?

  • #480748
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jaké od nich máš? A jsou opravdu trvající? Já co si koupím v parfumerce, tak mě vždycka zklame 🙁

    • #481119
      L
      Lilianna
      Účastník

      Holky, tak já jsem si teda objednala pro sebe i pro chlapa a jsme nadšeni. Já mám Love a musím říct, že ten allanmartin mě velmi mile překvapil. Aspoň mám tipy, co na vánoce…

      • #481130
        M
        MakMak
        Účastník

        A podle čeho sis ty vůně vybrala? Mají nějakou možnost přivonět? Prodejnu nebo nezasílají třeba vzorníky?

  • #480420
    z
    zralok.85
    Účastník

    Já parfémy zbožňuju, ale sehnat opravdu kvalitní, který vydrží, je hodně složitý… Takový v parfumerce nekoupíš, tam mají povětšinou jen toaletní vody, no… Ale já jsem našla uplne senzační parfém od https://allanmartin.cz. Doporučuju. Mám doma dvě vůně a na vánoce snad dostanu další. Jsou senzační, originální, dlouho vydrží.

  • #480332
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, dotaz… Jaké používáte parfémy? Já je zbožňuju, mám jich doma celou řadu, ale pořád hledám další a další, který mě fakt osloví. Máte tip na nějaké originální třeba?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist