Jak správně na detox těla ?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak správně na detox těla ?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486384

    Adéla Pifková
    Účastník

    Mohu doporučit wurmex 🙂

  • #486162
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Asi bych tady ten problém řešila přírodní cestou než chemií která tělo ještě víc zatíží. Samozřejmě je to na delší dobu, ale sama s tím mám zkušenost takže vím, že to jde.

    • #486180
      K
      Kryska
      Účastník

      Co vám pomohlo ? Ráda vyzkouším něco šetrnějšího.

      • #486275
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Zažívání se mi dalo dohromady, co jsem začala jíst každý den kimchi. Moc jsem tomu nevěřila, když mi to jistá osoba doporučila ale vzhledem k tomu, že s těmi problémy co jsem měla jsem bojovala fakt dlouho tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet a jsem za to ráda. Když by ses o něm chtěla dozvědět víc, tak ti tady nechávám odkaz https://www.kimchiclub.cz/eshop/4-produkty

  • #485603

    Já užívám na detox ostropestřec, a to dvakrát ročně a s pilulkami jsem spokojená. Těch možností je samozřejmě víc jak tělo pročistit, ale vzhledem k tomu, že má tady ten doplněk kvalitní složení tak nebudu zkoušet nic jiného. Nechám ti tady na něj odkaz jestli chceš ať se můžeš podívat na složení http://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/ostropestrec-forte/

    • #486619
      J
      Jarka50
      Účastník

      Od naturevia beru i omega 3 na imunitu a je fakt, že má velmi dobré hodnocení, tak bacha na to, jaké ty doplňky kupujete, aby měly vůbec nějaký účinek.

  • #484965
    K
    Kryska
    Účastník

    Ráda bych zkusila detoxikační kúru nebo doplněk, ale potřebovala bych poradit, jaký způsob očisty je nejlepší ? Četla jsem, že je vhodné ho dělat 2x do roka, tak si myslím, že je ten správný čas a podruhé bych ho udělala zase na podzim. Jaké s tím máte zkušenosti vy ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist