Jak provonět interiér byt

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Jak provonět interiér byt

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496888
    J
    JaninaR
    Účastník

    Mám doma aroma difuzér a ten mi zvládne provonět krásně celý byt. Navíc mi slouží i jako dekorace, protože mám už poměrně vymakanější, který svítí, mění barvy apod 🙂

  • #494608
    m
    markurka5
    Účastník

    Co můžu doporučit, tak jsou svíčky. Jsou kvalitní, krásně voní a mají i krásné obaly, které se po vyhoření svíčky dají využít dále 🙂 https://www.veynero.cz/

  • #478740
    B
    Belusha
    Účastník

    Ahoj, já používám difuzer. Krásně to voní je to sice dražší ale je to super. Je i hodně vůní takže si můžeš vybrat podle toho co ti voní. Doporučuju

  • #477087
    K
    KJARA
    Účastník

    Holky a zkoušely jste svíčky z Ikea? Ty prostot krásně provoní.

  • #476009

    Svíčky voní krásně, to bezpochyby, ale moc dlouho nevydrží. Svíčky pálím jenom když má třeba dojít návštěva jinak používám pohlcovač pachu alp, protože ten si poradí i s horším zápachem a hlavně vydrží vonět dlouho.

  • #475322
    m
    michala69
    Účastník

    Pěkný den, chtěla bych se zeptat, co používáte na provonění domácností ? Je pravda, že zatím jsem zkoušela svíčky, od kterých jsem si asi slibovala příliš, protože když ji zapálím v kuchyni, tak i přes to, že je propojená s obývacím pokojem, tak vůně se tam vůbec nedostane.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist