Jak posílit imunitu?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak posílit imunitu?

Zvolené téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497565

    kvapik
    Účastník

    Nejlepší jsou vitamíny v přírodní formě.

  • #496606
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Užívám probiotika s vitamínem C

  • #496554
    m
    martusi
    Účastník

    Nedávno mě u  Dr.Maxe doporučovali jejich , že jsou prý stejná a levnější, než odnaturevia. Doma při porovnání krabiček  jsem s hrůzou zjistila, že jsou mnohem slabší, nemají ochranu vůči žaludečním kyselinám, musí se jich užívat víc a ve výsledku nejsou ani levnější. A nemají vitamín C na imunitu. Budu si na jejich nabízení už dávat pozor, abych zase nenaletěla.

  • #495920
    R
    Rikina
    Účastník

    Imunita začíná ve střevech, proto je potřeba je posílit. V lékárně mi doporučili Laktobacily 5 Imunita od http://www.naturevia.cz.  Imunita je v názvu nově díky přidanému vitaminu C.

    • #496477
      l
      leoneska
      Účastník

      Všimla jsem si, že jsou nově na trhu desítková balení Laktobacilů atb. To je super, protože stačí koupit jedno levné balení a nemusím schovávat zbytek z velkého. Navíc toto balení je v blistru a ne v kelímku, takže se vejde pohodlně i do kufru na dovolenou.

    • #496234
      k
      kikajda
      Účastník

      Všimla jsem si , že jsou nově na trhu desítková balení Laktobacilů atb. To je super, protože stačí koupit jedno levné balení a nemusí schovávat zbytek z velkého. Navíc toto balení je v blistru a ne v kelímku, takže se vejde pohodlně i do kufru na dovolenou.

  • #495681
    f
    femuska
    Účastník

    Na posílení imunity me v lékárně doporučili Imunohelp od Naturevia. Líbí se mi jeho  složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

  • #482764
    m
    milka8
    Účastník

    Hledám nějaký čistě přírodní způsob na posílení imunity, co se vám osvědčilo?

  • #482666
    A
    Andryna
    Účastník

    Dceři dávám kolostrum od jednoho roku, dnes je jí pět a pravidelně s ním jí posilujeme imunitu.

  • #482603
    g
    giska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Dává někdo kolostrum od <span class=“font5″>Betuly</span><span class=“font0″> i dětem mladším tří let?</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #482529
    l
    leoneska
    Účastník

    Kolostrum znám jenom z doslechu, ale určitě ho objednám. Děti jsou často nemocné, tak ho vyzkoušíme.

  • #482457
    j
    jandulka25
    Účastník

    Pro děti jsme se dočetli, že je výborné kozí. Takže dáváme toto.

  • #482314
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já jsem nám koupila tenhle balíček na posílení imunity https://www.rpshop.cz/balicek-imunita

    • #482438
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Kouzelné kapky znám, ty jsou fajn, ty kupuju pravidelně, příště koupím celý ten balíček ať teď posilňujeme imunitu ještě víc.

  • #482304
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    A které dáváte, kozí nebo kravské?

  • #482204
    j
    jandulka25
    Účastník

    Nám dětská lékařka doporučila na posílení imunity kolostrum od http://www.betula.cz. Jsme s ním velmi spokojeni.

  • #482005
    k
    katkakatule
    Účastník

    A co něco s přírodním složením, co se vám osvědčilo jako doplněk stravy?

    • #482054
      n
      nanna
      Účastník

      Taky chci zkusit něco přírodního, pro mě i pro děti

      • #482143

        Pro děti ti můžu doporučit imunoglukan, ten mladší dcerce pomohl moc

        • #482399
          m
          michala69
          Účastník

          Jak dlouho jste ten imunoglukan dávali ? Bylo potřeba to konzultovat s doktorem ?

  • #482003
    h
    hancanov
    Účastník

    Pro posílení imunity je dobrý taky vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

  • #430691
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Pokud budete užívat ve větším množství vitamíny C a D tak vám to taky pomůže a dokonce i bez nějakých doplňků stravy. 🙂

  • #430690
    p
    poborna44
    Účastník

    Právěže je to přípravek od pharmaagency.. 🙂 A co můžu říct, tak, že jsou jejich produkty příznivé i pro děti, což je velké + 🙂

  • #430689
    G
    Gabina56
    Účastník

    A to vyrábí jen http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/ nebo i někdo jiný? 🙂

  • #430668
    p
    poborna44
    Účastník

    No vyzkoušej třeba Probio C+D. Je to probiotikum, které je doplněno o vitamíny C a D a bere se dlouhodobě. 🙂

  • #430373
    G
    Gabina56
    Účastník

    Ahoj, každý rok se mi stává, že v přechodu z podzimu na zimu a ze zimy na jaro se mi vrací nachlazení a třeba týden proležím. Neznáte něco na posílení imunity, co můžu brát klidně celou sezónu? 🙂 Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist